חוזרים לנוסטלגיה:ייצור תקליטי ויניל

דיסקים למכירה בהופעות

תקליטי ויניל הם שם נרדף לנוסטלגיה נעימה משנות השישים והשבעים והם היו נשמעים בבית של כל אחד מאיתנו ומסמלים עברנו מוסיקה נעימה ואיכותית.

בימים אלה תקליטי ויניל חוזרים להיות מבוקשים בקרב תעשיית המוזיקה והופכים להיות רלוונטיים יותר מתמיד. לשמחתם של אוהבי המוסיקה והנוסטלגיה המתגעגעים לתקופות העבר, עדיין אפשר למצוא את התקליטים העגולים וגם החלו שוב לייצר אותם כך שהם חוזרים יחזרו בקרוב לשידת המוסיקה הביתית שלנו.

מה זה תקליטי ויניל ?

תקליטי ויניל אלה תקליטים שחורים עגולים המיועדים למכשיר פטיפון ומייצרים מוסיקה נעימה המעבירה מוסיקה אנלוגית שהיא בניגוד למוסיקה הדיגיטלית בת זממנו.

התקליטים הנוסטלגים מנוגנים בפטיפון על ידי מחט דקה שמסתובבת במהירות של כ- 33 סיבובים לדקה. המחט מונחת על היקפו החיצוני של התקליט ומובלת על ידי חריץ המוזיקה לכיוון המרכז כאשר החריץ מכיל את המידע המוסיקלי המועבר על ידי המחט למגבר השמע.

קוטרו של תקליט אריך הנגן כ 30 ס“מ והוא בעל שני צדדים כאשר כל צד מכיל עד כ-25 דקות של צליל וניתן לייצר אותו במשקל 135 גרם או 180גרם

הכל על ייצור תקליטי ויניל

בחברת CDI מייצרת תקליט ויניל מחומר צבעוני במקום השחור הקלסי המוכר וכמו כן מדפיסים תמונה על התקליט לפי דרישת הלקוחות.

הדפסת מארזים עבור התקליטים  המעצבים הגרפים שלנו מעצבים את המארזים עבור הלקוחות על ידי תהליך מוקפד ומקצועי. אנו מדפיסים מארזים מעוצבים ושולחים אותם לכל רחבי הארץ לפי דרישת הלקוחות. 

כשהתקליטים מוכנים הם נארזים במעטפות ניילון ומכניסים אותם לאריזהמקרטון איכותי מודפס והם נשלחים ליעדם הסופי.

סטודיו העיצוב של CDI בעל ניסיון רב שנים ועיצבנו אינספור מארזים ואריזות ייחודיות עבור לקוחותינו.

CDI מעניקה שירותי גרפיקה ועיצוב מקצועיים ומתקדמים עבור מארזי תקליטי ויניל ומספקת מגוון מארזי דפוס מעוצבים ואיכותיים בגדלים ובעיצובים ייחודים לפי בחירת הלקוח.

ב CDI חשוב לנו להעניק תשומת לב רבה לכל פרט ופרט משלב ההפקה, בחירתחומרי גלם ומבנה וגודל האריזה.

תקליטי ויניל - CDI

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן