דיסק און קי ממותג כמתנה נהדרת לעובדים לקראת חג פסח

דיסק און קי ממותג

לקראת פסח רבים מהעובדים והלקוחות זוכים למתנות. מתנות לעובדים לחג הפסח הקרוב כוללים מגוון רעיונות עליהם אנו שוקדים תוך מחשבה ויצירתיות רבה. 

המגוון הרחב של מוצרי קד”מ אותם אנו מפתחים ב-CDI הפכו למועדפים בקרב לקוחתנו כמתנות לעובדים. אחת ממתנות העובדים היותר פופולאריות הן הדיסק און קי הממותג. הדיסק און קי הפך למתנה שימושית שאין אחד שלא ישמח לקבל. 

מיתוג הדיסק און קי כמוצר קד”מ שימושי

מתנות לעובדים ומוצרי פרסום אותם אנו מייצרים לקראת חג הפסח באפריל הקרוב נעשות בהזמנה אישית של לקוחותינו. מתנות אלו ניתנות לרוב כמתנה נוספת המתווספת למתנה העיקרית. ברוב המקרים המתנות העיקריות כוללות גיפט קארד המאפשר לעובדים לרכוש בעצמם לעצמם מתנות. דבר אשר בהחלט מועדף על ידי עובדים רבים בכל חברה. טאץ’ נחמד המוסיף למתנה העיקרית הוא דיסק און קי ממותג לשימוש פרטי או בעבודה. כך הופכת המתנה הממותגת לאישית יותר ולה ניתן גם להוסיף ברכה אישית של הבוס או המנהל האישי. 

היכן ניתן עוד להעניק כמתנה דיסק און קי ממותג?

חברות רבות מבינות שאותן מתנות לעובדים אף מתאימות גם לקהל לקוחותיהם. רבים מלקוחותינו מזמינים מאיתנו ב-CDI גם מתנות לאירועים וכנסים. גם באירועים וכנסים רבים עושה הדיסק און קי חיל. באירועים אלו נהנים הלקוחות ושאר המוזמנים מדיסק או קי ממותג עם לוגו החברה. כפי שניתן לראות באתר, הדיסק און קי מגיע במספר רחב של תצורות ואפשרויות. 

את הדיסק און קי הממותג ניתן להעניק בצורת רבות. בין היתר הוא מופיע בתוך פקק שעם, מחזיק מפתחות, גומי מתקפל, כחלק מפותחן בקבוקים ועוד. עם זאת, את הדיסק און קי הממותג ניתן כמובן לקבל בתצורתו הרגילה למי שמעדיף אותו כך. 

דיסק און קי ממותג – חייב לקבל עיצוב ייחודי 

אל תהפכו את המתנה הזו לעוד דיסק און קי שרבים יזרקו אותו לאחת מהמגירות. בקרו באתר האינטרנט שלנו על מנת שתוכלו להתרשם מהמבחר האינסופי של אפשרויות המיתוג. 

יש לכם רעיון למוצרי קד”מ נוספים? נשמח לשמוע!

 

 

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן