דיסק און קי ממותג כמתנה נהדרת לעובדים לקראת חג פסח

דיסק און קי ממותג

לקראת פסח רבים מהעובדים והלקוחות זוכים למתנות. מתנות לעובדים לחג הפסח הקרוב כוללים מגוון רעיונות עליהם אנו שוקדים תוך מחשבה ויצירתיות רבה. 

המגוון הרחב של מוצרי קד”מ אותם אנו מפתחים ב-CDI הפכו למועדפים בקרב לקוחתנו כמתנות לעובדים. אחת ממתנות העובדים היותר פופולאריות הן הדיסק און קי הממותג. הדיסק און קי הפך למתנה שימושית שאין אחד שלא ישמח לקבל. 

מיתוג הדיסק און קי כמוצר קד”מ שימושי

מתנות לעובדים ומוצרי פרסום אותם אנו מייצרים לקראת חג הפסח באפריל הקרוב נעשות בהזמנה אישית של לקוחותינו. מתנות אלו ניתנות לרוב כמתנה נוספת המתווספת למתנה העיקרית. ברוב המקרים המתנות העיקריות כוללות גיפט קארד המאפשר לעובדים לרכוש בעצמם לעצמם מתנות. דבר אשר בהחלט מועדף על ידי עובדים רבים בכל חברה. טאץ’ נחמד המוסיף למתנה העיקרית הוא דיסק און קי ממותג לשימוש פרטי או בעבודה. כך הופכת המתנה הממותגת לאישית יותר ולה ניתן גם להוסיף ברכה אישית של הבוס או המנהל האישי. 

היכן ניתן עוד להעניק כמתנה דיסק און קי ממותג?

חברות רבות מבינות שאותן מתנות לעובדים אף מתאימות גם לקהל לקוחותיהם. רבים מלקוחותינו מזמינים מאיתנו ב-CDI גם מתנות לאירועים וכנסים. גם באירועים וכנסים רבים עושה הדיסק און קי חיל. באירועים אלו נהנים הלקוחות ושאר המוזמנים מדיסק או קי ממותג עם לוגו החברה. כפי שניתן לראות באתר, הדיסק און קי מגיע במספר רחב של תצורות ואפשרויות. 

את הדיסק און קי הממותג ניתן להעניק בצורת רבות. בין היתר הוא מופיע בתוך פקק שעם, מחזיק מפתחות, גומי מתקפל, כחלק מפותחן בקבוקים ועוד. עם זאת, את הדיסק און קי הממותג ניתן כמובן לקבל בתצורתו הרגילה למי שמעדיף אותו כך. 

דיסק און קי ממותג – חייב לקבל עיצוב ייחודי 

אל תהפכו את המתנה הזו לעוד דיסק און קי שרבים יזרקו אותו לאחת מהמגירות. בקרו באתר האינטרנט שלנו על מנת שתוכלו להתרשם מהמבחר האינסופי של אפשרויות המיתוג. 

יש לכם רעיון למוצרי קד”מ נוספים? נשמח לשמוע!

 

 

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן