CDI מתכננים, מעצבים ומדפיסים מארזים ממותגים

מגוון מארזים ממותגים בכל כמות

חברת CDI מספקת פתרונות מתקדמים בתחום האריזות. תכנון וייצור אריזות בכמויות קטנות וגדולות, על פי דרישה והדפסה איכותית על פי דרישה על מגוון סוגי נייר.

מארזים ממותגים - המומחיות שלנו

 מובילה בתכנון, עיצוב והדפסת מארזים מותאמים אישית, בכל כמות ועל פי דרישה. אנו מלווים עסקים גדולים וקטנים באופן אישי ונמצאים לרשותך בדיוק ברגע הנדרש.

אנחנו מלווים אותך באופן מלא, משלב הרעיון ועד לשליחת האריזה ישירות לפתח העסק. 

שמים את המוצר שלך בפרונט

אצלנו – העסק שלך נמצא בקדמת הבמה.

אנו נלווה אותך ונעניק מעטפת פתרונות מלאה, משלב הרעיון ועד אספקת האריזות ישירות לעסק. צוות עיצוב וגרפיקה בעל ניסיון יקשיב לבקשותיך, יתאים את המארז הייחודי למוצר שלך וידאג לעיצוב שימשוך את תשומת לב הלקוחות.

לנוחיותך, ניתן להזמין סדרות קצרות בכמויות קטנות, להדפסה יעילה וחיסכון במלאי.

אריזות מעוצבות שמשדרגות את חוויית הלקוח

מארזים ממותגים

בעולם בו התחרות על תשומת ליבו של הלקוח רק הולכת וגוברה, יש צורך בפעולות יצירתיות ומיתוג חכם של כל מוצר. מארזים ממותגים באים להעניק ללקוחות חוויה חיובית כבר במפגש הראשוני, עוד לפני שהם רואים את המוצר או משתמשים בו.

אם בעבר עסקים רבים הסתפקו באריזות גנריות ולכל היותר הדביקו עליהן מדבקה כדי ליצור בידול, היום הם יכולים לשדרג כל מוצר. מארזים אשר מתוכננים, ממותגים ומיוצרים עבור העסק באופן אישי ובכל כמות, מאפשרים לעסק למשוך את תשומת ליבו של הלקוח, בין אם הוא רוכש את המוצר באינטרנט ובין אם בחנות.

תהליך ייצור מארזים ממותגים

תהליך הייצור מתחיל בתכנון מקדים. צוות מנוסה המכיר את עולם המיתוג והעיצוב מקבל את הדרישות, מבין את המהות של העסק, הצרכים של הלקוח ומתחיל במלאכת התכנון. לאחר שישנה סקיצה ראשונית הלקוח (כלומר העסק) יכול לבחון את התוצר, להעיר הערות והצוות יבצע הליך שיפור.

לאחר שהעסק מרוצה מהתכנון, אפשר יהיה להתפנות לשלב הייצור. העסק יכול להזמין כל כמות של מארזים שיבחר, בהתאם לצורך שלו. כמו כן, בהתאם לצורך אפשר יהיה להחליט האם האריזות יודבקו או האם הם יגיעו לבית העסק שטוחות ושם יקפלו אותן כשיהיה צורך. כל התהליך ידידותי והתוצאה מרשימה ונותנת ללקוח הסופי חוויה מרשימה.

שאלות ותשובות על תהליך העיצוב והייצור:

פיתוח מוצר בעסק דורש חשיבה על גורמים רבים. בין היתר יש לתכנן את הנראות של המוצר, למתג אותו, ליצור הוראות שימוש וכמובן, לעטוף אותו. מארזים ממותגים משדרגים את התכולה שלהם ויוצרים חוויה חיובית בקרב הלקוחות.

ש: אילו מארזים אפשר לעצב ב-CDI?

ת: ב-CDI אנחנו מדפיסים סוגים שונים של מארזים כשאנחנו שמים את צרכי הלקוח במרכז. עד היום סיפקנו אריזות למוצרי קוסמטיקה, מזון, רפואה, יודאיקה ועוד רבים. האפשרויות פתוחות וכל תהליך כולל בתוכו חשיבה על צרכי העסק ולקוחותיו. התוצאה היא מארז ייחודי במבנה ובנראות, כזה שמייצג את העסק בצורה המרשימה ביותר.

ש: האם ישנה התחייבות לכמות הדפסה מינימלית?

ת: לא. אחת המטרות שלנו היא לאפשר לכל עסק לקחת את המארזים שלו צעד נוסף קדימה. אנו מייצרים מארזים בכמויות קטנות וגדולות ומאפשרים סגירה שלהם אצלנו או קיפול על ידי בית העסק. המטרה שלנו היא לעזור ללקוחותינו לקבל בדיוק מה שהם צריכים, ללא כל התחייבות מצדם.

ש: באילו חומרים משתמשים להדפסת המארזים הממותגים?

ת: כל עסק זקוק לסוג מארז שונה וכל עסק רוצה וצריך לשדר את המסרים שלו. לכן, אנו יוצרים מארזים מבריסטול, דופלקס וחומרים ממוחזרים. הבריסטול מאפשר לבצע אינספור סוגי מארזים כשהוא מעניק תוצאה מרשימה לצד חוזק ועמידות גבוהה. החומרים הממוחזרים מתאימים בעיקר לתעשיות ירוקות, נישות שיכולות להרוויח ממיתוג ידידותי לסביבה וכמובן, כשישנה העדפה אישית לכך.

ש: האם המארזים מגיעים כשהם סגורים או פתוחים?

ת: ישנם סוגים שונים של מארזים ממותגים כאשר חלקם נסגרים באמצעות דבק ואחרים בקיפול ללא צורך בדבק בכלל. בהתאם לתכנון ולצורך של העסק, יקבע האם נשתמש בדבק או לא. אם כן, הסגירה תתבצע בבית הדפוס שלנו, אך אם אין חובה בכך, המארזים יוכלו להגיע ליעדם כשהם סגורים או פתוחים. הצורה הנוחה לרוב העסקים היא קבלת מארזים שטוחים לקיפול בבית העסק בלי שהם תופסים מקום רב.

ש: מהם השיקולים שיש להביא בחשבון בעת תכנון המארז?

ת: ישנם שיקולים רבים אשר נכנסים בתהליך תכנון וייצור המארזים. הדבר הראשון שיש להבין הוא מה הצורך של העסק והמוצר. יש לבחון מה גודל ומשקל המוצר, כיצד נכון לארוז אותו כך שישמר כפי שהוא ומהו גודל האריזה האופטימלי כך שמצד אחד המוצר יהיה מוגן ומצד שני אפשר יהיה להעביר את האריזה בקלות ליעדה (במשלוח או בסידור על המדף). מכאן אפשר להבין את חשיבות הניסיון של אנשי המקצוע והדפוס.

שקיות נייר ממותגות

שקיות חזקות, מרשימות ובולטות שלקוחות אוהבים לאחוז

מארזי דופלקס

אריזות מדף מושלמות למוצרים קטנים ובמיתוג ששם את המוצר שלך בפרונט

מארזי כרומו

מארזים קשיחים ועמידים, מותאמים אישית, בנראות שמרשימה לקוחות

מארזי קראפט

אריזות מזון עמידות בחום וקור, שמעצימות את חוויית הלקוח ממבט ראשון

לפרטים נוספים ויצירת קשר
דילוג לתוכן