דפוס דיגיטלי ומארזים – רק אצלנו ב-CDI

מארזים דפוס דיגיטלי.

תהליך של הפקת מוצרי פרסום כולל בתוכו מספר פעולות, בין היתר, גם הפקת המארז המתאים וכמובן דפוס דיגיטלי. אצלנו ב-CDI תוכלו ליהנות ממכלול רחב של שירותי גרפיקה, עיצוב, שדרוג אריזות והמוצרים עצמם. 

תחום הפקת מוצרי קידום מכירות ומארזים, בו אנו מטפלים ב-CDI, מאפשר לצוות הרחב שלנו להפגין את היצירתיות והמעוף ולהפתיע בכל פעם מחדש. תוכלו למצוא אצלנו הדפסה איכותית ומהירה על מגוון סוגי נייר ומגוון אפשרויות נוספות. 

המומחיות שלנו – דפוס דיגיטלי על מגוון סוגי מארזים 

רבים יאמרו לכם שחלק מיוקרת המוצר תלויה באריזתה. לקוחותינו ב-CDI נהנים משירותי עיצוב מארזים בהתאמה אישית. מארז למוצר אותו אנו מפיקים נעשה תוך מחשבה עמוקה ומשותפת עם רצון כל לקוח. במסגרת האפשרויות הקיימות לקוחותינו נהנים מאפשרויות של שטנצים ולמינציה, פוילים והבלטות שלל האפשרויות הקיימות אצלנו מאפשרות לנו לייצר הדפסת מארז דיגיטלי באיכות הגבוהה ביותר בהתאמה אישית. ביקור בעמוד הגלריה באתרנו יחשוף אתכם לסוגים רבים של מארזים ורעיונות מהם תוכלו להתרשם. 

יש לכם כבר מוצר קיים? בואו לשדרג את אריזתו

כמו שכבר ציינו, שירותי עיצוב וגרפיקה מתקדמים על גבי מתנות ומוצרים הם השלב הראשון בתהליך. לאחרי שכבר הגעתם להחלטה לגבי המתנה עבור העובדים או הלקוחות, או המוצר שלכם, הגיע הזמן להשקיע באריזה לאחר שנבחן יחד אתכם את המוצר נוכל להתפנות לעיצוב האריזה. נבחן את גודל האריזה שיתאים במקרה זה, את החומרים של האריזה, שימוש בשטנצים ולמינציה, שילוב של הבלטות, כיתוב ועוד. בנוסף לכך, אנו ב-CDI נברך על כל רעיון שיגיע מכם לעיצוב האריזה ונפעל להגשימו. 

אז מה היתרון הבולט? מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת

יעידו רבים כמה נוח לקבל מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת. מקום המאפשר גם שירותי עיצוב וגרפיקה מתקדמים וגם עיצוב מארזים בהתאמה אישית. מעבר לנוחות בעבודה מול נותן שירות אחד, נוצר כמובן התיאום המרבי בין הפקת המוצר להפקת אריזתו. זאת בניגוד למקרים בהם בחרתם בחברה אחת שתייצר המוצר ואחרת שתפיק את האריזה  

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן