דפוס דיגיטלי ומארזים – רק אצלנו ב-CDI

מארזים דפוס דיגיטלי.

תהליך של הפקת מוצרי פרסום כולל בתוכו מספר פעולות, בין היתר, גם הפקת המארז המתאים וכמובן דפוס דיגיטלי. אצלנו ב-CDI תוכלו ליהנות ממכלול רחב של שירותי גרפיקה, עיצוב, שדרוג אריזות והמוצרים עצמם. 

תחום הפקת מוצרי קידום מכירות ומארזים, בו אנו מטפלים ב-CDI, מאפשר לצוות הרחב שלנו להפגין את היצירתיות והמעוף ולהפתיע בכל פעם מחדש. תוכלו למצוא אצלנו הדפסה איכותית ומהירה על מגוון סוגי נייר ומגוון אפשרויות נוספות. 

המומחיות שלנו – דפוס דיגיטלי על מגוון סוגי מארזים 

רבים יאמרו לכם שחלק מיוקרת המוצר תלויה באריזתה. לקוחותינו ב-CDI נהנים משירותי עיצוב מארזים בהתאמה אישית. מארז למוצר אותו אנו מפיקים נעשה תוך מחשבה עמוקה ומשותפת עם רצון כל לקוח. במסגרת האפשרויות הקיימות לקוחותינו נהנים מאפשרויות של שטנצים ולמינציה, פוילים והבלטות שלל האפשרויות הקיימות אצלנו מאפשרות לנו לייצר הדפסת מארז דיגיטלי באיכות הגבוהה ביותר בהתאמה אישית. ביקור בעמוד הגלריה באתרנו יחשוף אתכם לסוגים רבים של מארזים ורעיונות מהם תוכלו להתרשם. 

יש לכם כבר מוצר קיים? בואו לשדרג את אריזתו

כמו שכבר ציינו, שירותי עיצוב וגרפיקה מתקדמים על גבי מתנות ומוצרים הם השלב הראשון בתהליך. לאחרי שכבר הגעתם להחלטה לגבי המתנה עבור העובדים או הלקוחות, או המוצר שלכם, הגיע הזמן להשקיע באריזה לאחר שנבחן יחד אתכם את המוצר נוכל להתפנות לעיצוב האריזה. נבחן את גודל האריזה שיתאים במקרה זה, את החומרים של האריזה, שימוש בשטנצים ולמינציה, שילוב של הבלטות, כיתוב ועוד. בנוסף לכך, אנו ב-CDI נברך על כל רעיון שיגיע מכם לעיצוב האריזה ונפעל להגשימו. 

אז מה היתרון הבולט? מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת

יעידו רבים כמה נוח לקבל מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת. מקום המאפשר גם שירותי עיצוב וגרפיקה מתקדמים וגם עיצוב מארזים בהתאמה אישית. מעבר לנוחות בעבודה מול נותן שירות אחד, נוצר כמובן התיאום המרבי בין הפקת המוצר להפקת אריזתו. זאת בניגוד למקרים בהם בחרתם בחברה אחת שתייצר המוצר ואחרת שתפיק את האריזה  

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן