3 מתנות ללקוחות B2B שישאירו אתכם בתודעה

מתנות ללקוחות

אחד האתגרים שלכם כבעלי עסקים היא להצליח להישאר בתודעה של הלקוחות. אחת הדרכים לעשות זאת היא להעניק מתנה קטנה ובכתבה זו נציין מתנות ללקוחות B2B שישאירו אתכם בתודעה.

רגע לפני שניכנס למתנות עצמן יש להביא בחשבון כי לא תמיד מי שאנחנו מתכוונים לתת לו מתנה יכול לקבל אותה. למשל, אנשי רכש בארגון לא באמת יכולים לקבל מתנות שמופנות אליהם באופן אישי ולכן הרעיונות שהעלינו הם כאלה שיאפשרו לכם “לחדור” אל הארגון, העסק או המפעל, בגבולות הטעם הטוב ולהשאיר חותם.

מתנה ראשונה – כוסות לשתייה חמה

הרעיון מאחורי מתנות ללקוחות B2B הוא להצליח להישאר בתודעה. ליצור תזכורת מתמדת לכך שאתם קיימים ושמחים לתת שירות. לכן, כדאי לחשוב על דברים שימושיים שתמיד צריך, ואין כמו כוסות קפה שיחכו במטבחון העסק. כמובן, הכוסות צריכות להיות ממותגות, אפשר להוסיף עליהן סלוגן או ציטוט וכמובן לוגו של העסק שלכם. כל מי שישתה קפה יראה את השם שלכם לפחות פעם ביום.

מתנה שנייה – דיסק און קי

דיסק און קי הוא פתרון קלאסי למתנה קטנה שכל אחד בארגון או בעסק יכול לקבל. הוא מגיע ממותג, מודפס ואם תרצו תוכלו גם להזין אותו במידע על החברה. כל אחד צריך לפחות דיסק און קי אחד ואתם יכולים לבחור בין המכשירים השונים, מידת הזיכרון ועוד. אחד הסגנונות שתוכלו למצוא אצלנו הוא דיסק און קי שהוא כרטיס ביקור. מדובר בשילוב בין מכשיר שכל אחד צריך לבין העברת מידע עליכם.

מתנה שלישית – לוח שנה

אחת המתנות הקלאסיות שלקוחות ובעיקר לקוחות עסקיים אוהבים לקבל היא לוח שנה. אפשר להדפיס אותו בצורות וגדלים שונים וכמובן לא לשכוח למתג אותו בצורה הנכונה. בבית דפוס מתקדם תוכלו למצוא שלל פתרונות ורעיונות שיעזרו לכם להישאר בתודעה. הנקודה היחידה שיש לזכור היא שהדפסת לוחות שנה מתאימה בעיקר לפני ראש השנה ואתם תרצו להתארגן זמן מה לפני כדי להספיק למסור אותו ללקוחות השונים שלכם.

חשיבות המארז

לאחר שבחרתם במתנה המושלמת לטעמכם כדאי שתחשבו איך תמסרו אותה. אתם לא רוצים לתת אותה בלי חשיבה. אתם יכולים לשדרג את הבחירה שלכם על ידי יצירת מארזים ממותגים אותם תוכלו לייצר באופן אישי ובכל כמות שתבחרו. בדפוס CDI אנו מבצעים הדפסה על דיסק און קי, מתכננים ומדפיסים מארזים ומספקים פתרונות דפוס מתקדמים ונשמח לבחון יחד אתכם כיצד תוכלו להישאר בתודעת הלקוחות.

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן