3 מתנות ללקוחות B2B שישאירו אתכם בתודעה

מתנות ללקוחות

שיתוף הפוסט

Share on facebook

אחד האתגרים שלכם כבעלי עסקים היא להצליח להישאר בתודעה של הלקוחות. אחת הדרכים לעשות זאת היא להעניק מתנה קטנה ובכתבה זו נציין מתנות ללקוחות B2B שישאירו אתכם בתודעה.

רגע לפני שניכנס למתנות עצמן יש להביא בחשבון כי לא תמיד מי שאנחנו מתכוונים לתת לו מתנה יכול לקבל אותה. למשל, אנשי רכש בארגון לא באמת יכולים לקבל מתנות שמופנות אליהם באופן אישי ולכן הרעיונות שהעלינו הם כאלה שיאפשרו לכם “לחדור” אל הארגון, העסק או המפעל, בגבולות הטעם הטוב ולהשאיר חותם.

מתנה ראשונה – כוסות לשתייה חמה

הרעיון מאחורי מתנות ללקוחות B2B הוא להצליח להישאר בתודעה. ליצור תזכורת מתמדת לכך שאתם קיימים ושמחים לתת שירות. לכן, כדאי לחשוב על דברים שימושיים שתמיד צריך, ואין כמו כוסות קפה שיחכו במטבחון העסק. כמובן, הכוסות צריכות להיות ממותגות, אפשר להוסיף עליהן סלוגן או ציטוט וכמובן לוגו של העסק שלכם. כל מי שישתה קפה יראה את השם שלכם לפחות פעם ביום.

מתנה שנייה – דיסק און קי

דיסק און קי הוא פתרון קלאסי למתנה קטנה שכל אחד בארגון או בעסק יכול לקבל. הוא מגיע ממותג, מודפס ואם תרצו תוכלו גם להזין אותו במידע על החברה. כל אחד צריך לפחות דיסק און קי אחד ואתם יכולים לבחור בין המכשירים השונים, מידת הזיכרון ועוד. אחד הסגנונות שתוכלו למצוא אצלנו הוא דיסק און קי שהוא כרטיס ביקור. מדובר בשילוב בין מכשיר שכל אחד צריך לבין העברת מידע עליכם.

מתנה שלישית – לוח שנה

אחת המתנות הקלאסיות שלקוחות ובעיקר לקוחות עסקיים אוהבים לקבל היא לוח שנה. אפשר להדפיס אותו בצורות וגדלים שונים וכמובן לא לשכוח למתג אותו בצורה הנכונה. בבית דפוס מתקדם תוכלו למצוא שלל פתרונות ורעיונות שיעזרו לכם להישאר בתודעה. הנקודה היחידה שיש לזכור היא שהדפסת לוחות שנה מתאימה בעיקר לפני ראש השנה ואתם תרצו להתארגן זמן מה לפני כדי להספיק למסור אותו ללקוחות השונים שלכם.

חשיבות המארז

לאחר שבחרתם במתנה המושלמת לטעמכם כדאי שתחשבו איך תמסרו אותה. אתם לא רוצים לתת אותה בלי חשיבה. אתם יכולים לשדרג את הבחירה שלכם על ידי יצירת מארזים ממותגים אותם תוכלו לייצר באופן אישי ובכל כמות שתבחרו. בדפוס CDI אנו מבצעים הדפסה על דיסק און קי, מתכננים ומדפיסים מארזים ומספקים פתרונות דפוס מתקדמים ונשמח לבחון יחד אתכם כיצד תוכלו להישאר בתודעת הלקוחות.

כתבות נוספות:

מארזי קאסטום
דפוס דיגיטלי

מארזי קאסטום – מארזים בעיצוב אישי

מיצרנים קטנים ועד גדולים, מבעלי מוצרים ועד לעוסקים ב”דרופשיפינג”, מארזי קאסטום נותנים פתרון מיתוגי ייחודי. מארזי קאסטום הם מארזים אשר מותאמים בדיוק למוצר שנמצא בתוכם.

עיצוב מארזים
דפוס דיגיטלי

עיצוב מארזים – עם הפנים לשנת 2021

כניסתה של שנת 2021 מכניסה אווירה של שינוי. כולנו מקווים להשתחרר מהעול שנקרא COVID19 אך גם יודעים שניקח איתנו לא מעט תהליכים ודפוסים משנת 2020.

דילוג לתוכן