3 מתנות ללקוחות B2B שישאירו אתכם בתודעה

מתנות ללקוחות

אחד האתגרים שלכם כבעלי עסקים היא להצליח להישאר בתודעה של הלקוחות. אחת הדרכים לעשות זאת היא להעניק מתנה קטנה ובכתבה זו נציין מתנות ללקוחות B2B שישאירו אתכם בתודעה.

רגע לפני שניכנס למתנות עצמן יש להביא בחשבון כי לא תמיד מי שאנחנו מתכוונים לתת לו מתנה יכול לקבל אותה. למשל, אנשי רכש בארגון לא באמת יכולים לקבל מתנות שמופנות אליהם באופן אישי ולכן הרעיונות שהעלינו הם כאלה שיאפשרו לכם “לחדור” אל הארגון, העסק או המפעל, בגבולות הטעם הטוב ולהשאיר חותם.

מתנה ראשונה – כוסות לשתייה חמה

הרעיון מאחורי מתנות ללקוחות B2B הוא להצליח להישאר בתודעה. ליצור תזכורת מתמדת לכך שאתם קיימים ושמחים לתת שירות. לכן, כדאי לחשוב על דברים שימושיים שתמיד צריך, ואין כמו כוסות קפה שיחכו במטבחון העסק. כמובן, הכוסות צריכות להיות ממותגות, אפשר להוסיף עליהן סלוגן או ציטוט וכמובן לוגו של העסק שלכם. כל מי שישתה קפה יראה את השם שלכם לפחות פעם ביום.

מתנה שנייה – דיסק און קי

דיסק און קי הוא פתרון קלאסי למתנה קטנה שכל אחד בארגון או בעסק יכול לקבל. הוא מגיע ממותג, מודפס ואם תרצו תוכלו גם להזין אותו במידע על החברה. כל אחד צריך לפחות דיסק און קי אחד ואתם יכולים לבחור בין המכשירים השונים, מידת הזיכרון ועוד. אחד הסגנונות שתוכלו למצוא אצלנו הוא דיסק און קי שהוא כרטיס ביקור. מדובר בשילוב בין מכשיר שכל אחד צריך לבין העברת מידע עליכם.

מתנה שלישית – לוח שנה

אחת המתנות הקלאסיות שלקוחות ובעיקר לקוחות עסקיים אוהבים לקבל היא לוח שנה. אפשר להדפיס אותו בצורות וגדלים שונים וכמובן לא לשכוח למתג אותו בצורה הנכונה. בבית דפוס מתקדם תוכלו למצוא שלל פתרונות ורעיונות שיעזרו לכם להישאר בתודעה. הנקודה היחידה שיש לזכור היא שהדפסת לוחות שנה מתאימה בעיקר לפני ראש השנה ואתם תרצו להתארגן זמן מה לפני כדי להספיק למסור אותו ללקוחות השונים שלכם.

חשיבות המארז

לאחר שבחרתם במתנה המושלמת לטעמכם כדאי שתחשבו איך תמסרו אותה. אתם לא רוצים לתת אותה בלי חשיבה. אתם יכולים לשדרג את הבחירה שלכם על ידי יצירת מארזים ממותגים אותם תוכלו לייצר באופן אישי ובכל כמות שתבחרו. בדפוס CDI אנו מבצעים הדפסה על דיסק און קי, מתכננים ומדפיסים מארזים ומספקים פתרונות דפוס מתקדמים ונשמח לבחון יחד אתכם כיצד תוכלו להישאר בתודעת הלקוחות.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן