תקליטי ויניל: מהו הקסם שמחזיר את התקליט?

תקליטי ויניל: מהו הקסם שמחזיר את התקליט?
ויניל, תקליטי ויניל, האזנה למוזיקה

אותו פריט ויניל עגול עם חריצים המסתובב לאיטו תחת זרוע עם מחט ומנעים את זמננו, חווה עדנה מחודשת.

 בשנות הששים והשבעים זו הייתה הדרך העיקרית לשמוע מוזיקה, בשנות השמונים עם המצאת התקליטור (דיסק) ירדה הפופולריות של התקליטים, אבל אלו מעולם לא נעלמו, ובעשור האחרון חלה עלייה בביקוש לתקליטי ויניל. יקרים יחסית לדיסקים, נפגמים בקלות על ידי שריטות שגורמות לקפיצות וחריקות אך עדיין נדרשים.

מהן הסיבות המובילות את אוהבי המוזיקה של ימינו לבקר בחנות התקליטים הישנה?

נוסטלגיה: מזכרת מימי ילדות ונעורים. עבור לא מעט מאחוז הרוכשים של תקליטי ויניל, שמיעת מוזיקה עם תקליט ופטיפון מזכירה תחושות של ילדות, בית, חמימות ושייכות. זו דרך נוספת עבורם לחוות שוב זמנים עברו.

חידוש: הדור הצעיר של ימינו אמנם מחובר לעולם הדיגיטלי והמהיר אך ממשיך לחפש אחר חוויות שלא התנסה בהן בעבר. כך התחילו הצעירים של ימינו להתעניין בנושא תקליטים לפטיפון. הם לא הכירו את זה קודם לכן, עבורם זה חידוש, וכל מה שחדש, כיפי ומעניין.

מוחשיות: קוטר התקליט כ-30 ס”מ והוא ארוז בעטיפה קשיחה כדי לשמור מפני פגיעות. גודל זה מעביר תחושה שלתקליט יש נוכחות פיזית משמעותית הרבה יותרת בהשוואה לתקליטור, ותחושת המוחשיות של התקליט גבוהה יותר. גודל העטיפה מאפשר עיצוב אטרקטיבי המושך את העין ולעיתים אף מוביל לרכישה.  

טקסיות: האזנה למוזיקה מתקליט דורשת סדרת פעולות מעבר לפעולה אחת כמו הכנסת תקליטור לכונן, חיבור דיסק און קי למחשב, או פתיחת קובץ MP3. בכל פעם שרוצים לשמוע מוזיקה מתקליט, משתמשים בדרך של טקסיות שחוזרת על עצמה:

  • מוציאים את התקליט מהעטיפה.
  • אוחזים בזהירות בשני קצוות התקליט כדי להימנע משריטות.
  • מניחים את התקליט על גבי הפטיפון ומרימים את זרוע הפטיפון לתחילת הניגון של התקליט.
  • באמצע ההאזנה מרימים את המחט והופכים את התקליט.

 זוהי חוויה מיוחדת של טקסיות ותשומת לב לפרטים הקטנים הכרוכים בניגון תקליטי ויניל.

 לא רק אמצעי לשמיעת מוזיקה, התקליט הוא פריט היסטורי עם משמעות שמעבר לזמן, של משהו שתמיד היה קיים, ותמיד שם. זה כמו ספר טוב עם כריכה שאף קורא דיגיטלי לא יכול להחליף.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן