תקליט ויניל – ייצור תקליטי ויניל לפטיפון

תקליט ויניל

CDI חלוצת ייצור התקליטורים בישראל מציגה שרות חדש לאספקת תקליטי ויניל.

אוהבי המוזיקה ימצאו בתקליט צליל חם ויחודי שמעביר בצורה אנלוגית את המקור ששוכפל. הנה הסבר קצר על התקליט ותכונותיו, המיועד לאלה שמכירים רק תקליטורים.

התקליט מנוגן בפטיפון, על ידי מחט דקה, הוא מונח על דיסקה המסתובבת במהירות של 33 סיבובים לדקה. מחט הנגינה מונחת על היקפו החיצוני ומובלת ע”י חריץ המוזיקה לכיוון המרכז, חריץ זה מכיל את המידע המועבר על ידי המחט למגבר השמע.

קוטרו של תקליט אריך הנגן כ 30 ס”מ והוא בעל שני צדדים, כל צד מכיל עד כ-25 דקות של צליל נפלא, ניתן לייצר אותו במשקל 135 גרם או 180 גרם

כשהתקליט מוכן, הוא נארז במעטפת ניילון ומוכנס לאריזה מקרטון איכותי מודפס.

בנוסף ניתן לייצר את התקליט מחומר צבעוני במקום השחור או ממש ליצור תמונה על התקליט, קטלוג הצבעים והאפשרויות מופיע בהמשך העמוד.

דף זה מכיל מידע וקישורים על התקליטים של סידיאי והתכונות, על מנת לקבל מידע נוסף בכל נושא והצעות מחיר ניתן לפנות לורד 04-9983121 שלוחה 1266 או tzipi@cdi.co.il

תקליט ויניל – 3 קטרים שונים:

  • 12 אינץ’ 30 סמ’ נקרא גם LP או אריך-נגן -25 דקות לצד במהירות 33 סל”ד
  • 10 אינץ’ 25 סמ’ – 11 דקות לצד במהירות 33 סל”ד
  • 7 אינץ’ 17 סמ’ נקרא גם סינגל -7 דקות לצד במהירות 33 סל”ד

להנחיות לאודיו לתקליט ויניל לחץ להורדה

תקליטי ויניל

vinyl-10-inch

תקליט ויניל

ויניל

קטלוג צבעים לתקליטים

 

crystal-clear

yellow-transparent

orange-transparent

solid-blue

solid-green

red-transparent

solid-yellow

solid-white

solid-red

 

marble Black-White

marble Orange-White

marble Orange-Black

marble White-Blue

פורמטים לדפוס

כיס קטון “12עם שדרית של 3ממ             קרטון כפול “גייטפולד” עם שדרית 6ממ

vinyl single 12inch

vinyl double

לחישוב זמן הנגינה לאריך נגן ניתן להוריד את הטבלה הבאה (vynil time – קובץ אקסל מצורף)

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן