תהליך ייצור דיסקים CD/DVD

מארז לדיסק גרפיקה לדיסק

כחושבים על תהליך ייצור דיסקים לסרטוני  DVD או דיסקים CD למוסיקה חושבים שזהו תהליך ארוך ומורכב אך לא כך הדבר, מדובר בתהליך המתבצע בשלוש שניות בלבד. 

בפועל לכל דיסק יש הכלה של 700 מגה ביט המכיל בתוכו מידע או דקות של קבצי מוסיקה. תהליך ייצור דיסקים מתבצע בפועל על ידי הזרקת פלסטיק בקוטר של 120 מילימטר בלבד 

תהליך ייצור דיסקים מחולק לכמה שלבים בסיסים: 

  • צורבים את הדיסק מאסטר שעשוי זכוכית ועל גביה צורבים את המידע בקרן לייצר ייחודית.  
  • לאחר שהזכוכית צופתה במתכת דקה אנו מייצרים שכבת ניקל עבה יותר בתהליך כימי חשמלי.  
  • שלב הזקרת התקליטור על ידי מכונת הזרקה בעלת חום של 300 מעלות. החום ממיס את הפלסטיק והופך אותו לנוזלי
  • הנוזל מוזרק אל התבנית בה נמצא הסטמפר בסיום תהליך ההזרקה התקבל הדיסק בצורה המוכרת לנו.
  • לאחר שלב ההזרקה וקבלת צורת הדיסק, יצופה התקליטור השקוף באלומיניום וזאת 
  • על מנת שנוכל לבצע את החזרת קרן לייזר בעת ניגון התקליטור. 
  • את התקליטור מצפים שכבה של לכה וזאת על מנת שהדיסק יהיה מוגן מפני שריטות או חמצון.

עיצוב מארז וגרפיקה לדיסק

בסיום תהליך ייצור הדיסקים מגיע שלב בחירת האריזה לדיסק, יש לאפיין את העיצוב של הדיסק על פי מיתוג החברה ועל מנת שהוא יוכל להיות ייחודי וזכיר מול קהל היעד אליו הוא פונה. אנו בחברה יודעים לעצב אריזות דיסקים במבחר רחב של דגמים ועיצובים מתקדמים.

אנו  מעניקים ללקוחות שלנו שירות עיצוב גרפי ותכנון אריזות ומארזים הכולל סטודיו לעיצוב קריאייטיב מתקדם עם מעצבים מהשורה הראשונה שיתרגמו כל רעיון למארז יוצא דופן. 

שכפול דיסקים ואלבומי מוסיקה על ידי הזרקה או צריבה 

שכפול דיסקים נעשה במפעל של  CDI באמצעות מכונות הזרקת פלסטיק חדישות, שימוש בסטמפר הידוע גם כלאסמסטר,  השיטה של הזרקת פלסטיק מבטיחה העתקים זהים למקור ועמידים לאורך זמן. אלבומי מוזיקה, מוצרי תוכן ותוכנה למגוון תעשיות.

שיטה נוספת של שכפול דיסקים היא על ידי צריבה.  שיטה זאת נחשבת בעיני רבים לאיכותית ביותר במידה והדבר נעשה על ידי מכונות מקצועיות שנועדו לכך. 

הדיסק מודפס על ידי הדפסה דיגיטלית צבעונית באיכות תמונה.

תהליך ייצור דיסקים מבוצע במפעל CDI :מאסטרינג, הזרקת הדיסקים, הדפסה, דפוס נייר, אריזה ושילוח. 

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן