שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שימושים לדיסק און קי

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הפעלת אפליקציות ניידות

אפליקציות ניידות יכולות להיות מופעלות מכל מקום, בלי לשבת על המחשב עצמו והן יכולות לשבת על כונן דיסק און קי ולחסוך מקום חשוב בזיכרון. באמצעות ההתקן הנייד אפשר להפעיל אפליקציות ומשחקים ולהפעילם מכל מכשיר. מדובר בפתרון שימושי אשר הופך את הדיסק און קי למתנה נפלאה עבור העובדים, שותפים וכמוצר מקדם מכירות.

הרחבת ביצועי המחשב

כונן USB חיצוני יכול לסייע בהאצת עבודת המחשב. הכונן יכול לפעול כמטמון של כונן קשיח ולשמור את הקבצים הנדרשים לעתים קרובות. הדבר מקל על העבודה כולה, מזרז את הפעילות של המחשב וכל זאת בלי להיכנס להוצאות גבוהות. מכאן אפשר להבין כי כל חברה וארגון שמחפשים מוצר קידום מכירות יכולים לבחור בהדפסה על גבי דיסק און קי ולדעת כי המוצר שלהם יישמר לאורך זמן.

שימושים לדיסק און קי שעדיין נדרשים

על אף שישנה תעבורה אינסופית בענן, גם היום יש צורך בכונן חיצוני לשמירת מידע ודיסק און קי נותן מענה לכך. קל מאד להשתמש במתקן, הוא קטן ונוח והוא יכול להגיע בגדלים שונים כך שאפשר לשמור בו קבצים ספורים או תמונות רבות, בהתאם להחלטה. אנחנו מציעים מכשירים בנפח המתחיל ב-GB4 ועולה עד ל-GB32 ואף יותר מכך, בהתאם לצורך.

אחסון מסמכים חשובים

דיסק און קי יכול להגיע כשהוא מוגן מפני פריצה ולכן הוא יעיל מאד לאחסון מסמכים חשובים. הוא אידאלי לנסיעות אך גם להעברת מידע חשוב כמו מבחנים סגורים, מידע סודי של החברה ועוד. אנחנו מבצעים הדפסה על דיסק און קי וכן הזנת תוכן מוצפן בסיסמה להגנה מלאה. שירות זה אידאלי לארגונים חינוכיים, לחברות בעלות מידע סודי, ליצרנים שרוצים לספק מידע חשוב לצרכן ועוד.

אבטחה והגנה על המידע

דרך שימוש בדיסק און קי אפשר להצפין מידע, לשמור על מערכת ההפעלה, להגן על סיסמאות ועוד. אמנם מדובר על חומרה קטנה, אך היא עוצמתית ויעילה במיוחד. גם בשנת 2022 כל אחד רוצה להיות מוגן יותר ולדעת כי המידע החשוב לו ביותר נמצא במקום שמור וכי ניתן יהיה לגשת אליו בצורה מאובטחת. כל הסיבות הללו הופכות את ההתקן הקטן לנחוץ עבור עסקים וחברות.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן