שיווק בעזרת דיסקים: עוד שיטה להגדלת מכירות…והיא עובדת!

שכפול דיסקים והפצתם: “אם אתה לא שם, אתה לא קיים”

כבעלי עסק, לא רק שאנו חייבים לשמר את קהל הלקוחות שלנו, אלא גם צריכים לדאוג ולהרחיב את מעגל הלקוחות הקיימים. שכן אם עסק אינו גדל, הוא עשוי להצטמצם. לשם כך ננקוט בשיטות שיווק שונות כדי ליידע כל הזמן את קהל הלקוחות שלנו ולקוחות פוטנציאליים אחרים על העסק שלנו ועל השירותים שאנו מספקים. אחת משיטות השיווק המוצלחות לאחרונה הינה שיטה של הפצת דיסקים עם חומרי פרסום. אילו מיועדים לחלחל לתודעת הלקוחות וליצור בצורה זו קמפיין פרסומי מוצלח בתקציב נמוך בהרבה מזה של חברות הפרסום השונות.

בעבודת השיווק עם דיסקים נדרש לפעולות הבאות:

מארז לדיסק, שכפול דיסקים, ייצור דיסקים

קיימות 2 שיטות  להדפסה על דיסקים:

  1. הדפסת משי:  הדפסה אמנותית בעיקר לצרכי מסחר ומאפשרת שכבה עבה יותר של צבע  מצבע אחד עד חמישה צבעים. הצבע הינו עמיד ואינו ניתן למחיקה.
  2. הדפסה דיגיטלית: הדפסה באיכות טובה המיועדת בעיקר לדיסקים בכמות קטנה. גם כאן הצבע עמיד ואינו נמחק.

שכפול דיסקים: הכנת כמות מספקת של  עותקים מהדיסק שיצרנו לצרכי שיווק והפצה.

 ייצור דיסקים בכמות גדולה הוא הליך מהיר, יעיל ובעיקר אינו יקר!

ניתן לשכפל דיסקים לפי הצורך. לפני שכפול הדיסק יש  לשמור את המידע של הדיסק המקורי, לקלוט קודם כל מידע זה, ורק אחר כך לעבור לפעולת השכפול. הדרך המומלצת ביותר לשכפול דיסקים הינה בהטבעה על ידי גלאס מסטר (ייצור תעשייתי). שיטה זו מבטיחה תוצאה איכותית ומושלמת של פעולת השכפול תוך זמן קצר ובכמות גדולה של דיסקים.

כמו כל מוצר שיווקי, אריזה אטרקטיבית תוביל למכירה. לכן חשוב להשקיע בייצור עטיפת דיסק עם גרפיקה מקצועית ברזולוציה גבוהה כדי להשיג תוצאה מרשימה של הדפסה. תשומת הלב הראשונית מופנית תמיד לעטיפה, וכשזו אטרקטיבית, הדרך להצלחת השיווק מהירה.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן