שיווק בעזרת דיסקים: עוד שיטה להגדלת מכירות…והיא עובדת!

שכפול דיסקים והפצתם: “אם אתה לא שם, אתה לא קיים”

כבעלי עסק, לא רק שאנו חייבים לשמר את קהל הלקוחות שלנו, אלא גם צריכים לדאוג ולהרחיב את מעגל הלקוחות הקיימים. שכן אם עסק אינו גדל, הוא עשוי להצטמצם. לשם כך ננקוט בשיטות שיווק שונות כדי ליידע כל הזמן את קהל הלקוחות שלנו ולקוחות פוטנציאליים אחרים על העסק שלנו ועל השירותים שאנו מספקים. אחת משיטות השיווק המוצלחות לאחרונה הינה שיטה של הפצת דיסקים עם חומרי פרסום. אילו מיועדים לחלחל לתודעת הלקוחות וליצור בצורה זו קמפיין פרסומי מוצלח בתקציב נמוך בהרבה מזה של חברות הפרסום השונות.

בעבודת השיווק עם דיסקים נדרש לפעולות הבאות:

מארז לדיסק, שכפול דיסקים, ייצור דיסקים

קיימות 2 שיטות  להדפסה על דיסקים:

  1. הדפסת משי:  הדפסה אמנותית בעיקר לצרכי מסחר ומאפשרת שכבה עבה יותר של צבע  מצבע אחד עד חמישה צבעים. הצבע הינו עמיד ואינו ניתן למחיקה.
  2. הדפסה דיגיטלית: הדפסה באיכות טובה המיועדת בעיקר לדיסקים בכמות קטנה. גם כאן הצבע עמיד ואינו נמחק.

שכפול דיסקים: הכנת כמות מספקת של  עותקים מהדיסק שיצרנו לצרכי שיווק והפצה.

 ייצור דיסקים בכמות גדולה הוא הליך מהיר, יעיל ובעיקר אינו יקר!

ניתן לשכפל דיסקים לפי הצורך. לפני שכפול הדיסק יש  לשמור את המידע של הדיסק המקורי, לקלוט קודם כל מידע זה, ורק אחר כך לעבור לפעולת השכפול. הדרך המומלצת ביותר לשכפול דיסקים הינה בהטבעה על ידי גלאס מסטר (ייצור תעשייתי). שיטה זו מבטיחה תוצאה איכותית ומושלמת של פעולת השכפול תוך זמן קצר ובכמות גדולה של דיסקים.

כמו כל מוצר שיווקי, אריזה אטרקטיבית תוביל למכירה. לכן חשוב להשקיע בייצור עטיפת דיסק עם גרפיקה מקצועית ברזולוציה גבוהה כדי להשיג תוצאה מרשימה של הדפסה. תשומת הלב הראשונית מופנית תמיד לעטיפה, וכשזו אטרקטיבית, הדרך להצלחת השיווק מהירה.

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן