מארזים מעוצבים – עם הפנים לשנת 2021

עיצוב מארזים

כניסתה של שנת 2021 מכניסה אווירה של שינוי. כולנו מקווים להשתחרר מהעול שנקרא COVID19 אך גם יודעים שניקח איתנו לא מעט תהליכים ודפוסים משנת 2020. בכל מה שנוגע לעולם של עיצוב מארזים אנחנו יכולים לראות שינוי משמעותי ולא במקרה.

התנהגות הצרכנים השתנתה בשנה האחרונה, הרבה יותר רכישות בוצעו מהאינטרנט והרבה יצרנים ויזמים השקיעו בפתרונות שמגיעים “עד הבית”. את הפתרונות השונים צריך לארוז, לעטוף, למתג ולהשיק באופן שיגרה את הצרכן, יעניין אותו ויעניק לו שמחה.

שיווק ומיתוג דרך מארזים מעוצבים בשנת 2021

ההשפעה של השנה האחרונה בכל הנוגע לקניות מהבית הובילה לחוויית קניה חדשה. אנשים עדיין אוספים מוצרים מהמדף, אבל עכשיו הם גילו את האינטרנט, את הבחירה הקלה והנוחה במוצר שהם חולמים עליו ומחכים לרגע המשלוח. אריזת המוצר הופכת להיות נקודת המפגש הראשונה של הלקוח עם ההזמנה והיא קובעת את ההרגשה הראשונית ויכולה להבחין בין התרגשות לבין תחושה של משלוח נוסף שהגיע הביתה.

המטרה של בעלי העסקים היא להצליח לייצר חוויה מרגשת מול המוצר, להשאיר רושם ראשוני מעולה ולגרום ללקוח לרצות להזמין שוב ולספר לחבריו על הרכישה החדשה. לא במקרה סרטוני “אן-בוקסינג” (הסרת העטיפה) פופולאריים כל כך ואין כל ספק כי בשנת 2021 מארזים ממותגים יהיו חלק בלתי נפרד מתכנון המוצר, המיתוג וחוויית הלקוח.  

השפעת מדיניות “אפס פסולת” על עיצוב מארזים

מדינות רבות מאמצות את מדיניות “אפס פסולת”. הדבר בא לידי ביטוי בין היתר בהסרת מוצרים פלסטיים חד פעמיים מהמדפים וכן במגמה לצמצם את השימוש בפלסטיק באופן כללי. השימוש בנייר גובר ובא לידי ביטוי כמובן גם דרך עיצוב מארזים המותאמים למוצרים השונים.

יצרנים רבים עדיין מרגישים כי הפלסטיק נותן להם מענה זול ופשוט, אך המודעות הגוברת לסביבה, הרצון לצמצם את השימוש בפלסטיק והצורך להיות ייחודיים, מושך לכיוון הדפסת אריזות מותאמת אישית ופתרונות ידידותיים יותר לסביבה.

הרבה יותר מקופסה

אריזת המוצר היא הרבה יותר מאשר קופסה. היא ממתגת את המוצר, היא יוצרת ציפייה והיא כלי עוצמתי עבור בעלי העסקים שרוצים לבלוט בשטח. העולם שלנו הרבה יותר דיגיטלי, ומארז חייב להצטלם טוב, לעורר את הרגש הנכון ולהעניק ללקוח את החוויה שאנחנו רצינו לעורר.

תכנון האריזה מתחיל בהבנת המוצר, הדרישות של העסק והוא כולל חשיבה גרפית, חשיבה על תהליך השילוח, האריזה הכללית ומסתיים בדפוס עצמו, אריזת המוצר והעברתו למדף או ישירות אל הלקוח. תודות לדפוס דיגיטלי מתקדם גם עסקים גדולים וגם עסקים קטנים יכולים למתג ולדחוף עצמם קדימה בשנת 2021.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן