עיצוב מארזים מיוחדים

עיצוב מארזים מיוחדים

הצורך של העסק להפתיע את הלקוחות רק הולך וגובר. לפעמים נראה כי כבר אי אפשר להפתיע את הקהל ושכל הדברים כבר נעשו, אך פתרונות שנראים קטנים ושזמינים לכל עסק, יכולים להעניק חוויה מפתיעה ולגרום לעסק להישאר בתודעה של הלקוח. עיצוב מארזים מיוחדים הופך כל מוצר ליוצא דופן כבר מהמבט הראשון.

הדפסה על מארזים מתאימה למוצרים אשר נמצאים על המדף, למוצרי תערוכה ולאריזת מתנות. לא כל בית דפוס יודע כיצד לתכנן, לעצב ולהדפיס מארזים. ההדפסה מתבצעת על חומרים מתאימים ואלו שונים כמובן מהדפסה על נייר סטנדרטי. כמו כן, עבודת העיצוב משלבת בין עיצוב אריזות שדורש ידע בעיצוב מוצר לבין הכרות עם עבודת הגרפיקה.

באילו מקרים נחפש אחר שירות עיצוב מארזים מיוחדים?

לא כל מוצר ולא כל עסק צריך מארזים מיוחדים, אך ישנם מצבים שגם עסקים קטנים זקוקים לשירות הדפסה זה. המקרים הבאים יכולים לאפיין עסקים קטנים וחברות גדולות וכולם יכולים ליהנות משירות דפוס ברמה הגבוהה ביותר.

עיצוב מארזים מיוחדים למתנה

כאשר החברה או העסק רוצים להעניק ללקוחות או לעובדים מתנה, אפילו אם היא קטנה, הם יכולים לשדרג אותה בעזרת מארז מיוחד. האריזה מתוכננת בקפידה כך שהיא תתאים באופן מיוחד לתכולה, תהיה נוחה להרכבה ומבחינה גרפית היא יכולה להכיל כל אלמנט שחשוב לעסק או לחברה. כדאי להשקיע באריזה יפה גם במתנות קטנות כמו דיסק און קי ומוצרי קידום שהעסק רוצה לפתח.

עיצוב מארזים לקולקציה אישית

חברות ועסקים יכולים לייצר קולקציה אישית, זמנית, שלא תחזור על עצמה לקראת החגים או לאירועים מיוחדים. בשביל קולקציה שכזו צריך גם אריזה מתאימה. בית דפוס דיגיטלי שמתמחה בתחום המארזים יוכל ללוות אותך לאורך כל הדרך, משלב החשיבה הראשונית, לאורך תכנון האריזה, העיצוב שלה וכמובן יבצע את ההדפסה ברמה הגבוהה ביותר.

למה לבחור ב-CDI?

עיצוב מארזים דורש הבנה בתחום וליווי מלא של העסק. משלב התכנון הראשוני ועד לביצוע יעבדו גרפיקאים מקצועיים שיודעים כיצד לתכנן אריזות לדפוס. מעבר לעיצוב עצמו, אנו מספקים הדפסה איכותית ומהירה על סוגי ניירות שונים ונותנים פתרונות מארזים בהרכבה ידנית.

CDI הינה חברה מובילה בתחום עיצוב מארזים מיוחדים ומוצרי תוכן. החברה מספקת שירותי דפוס, שכפול ומיתוג ומלווה כל לקוח לאורך כל הדרך. הניסיון שלנו, יחד עם צוות גרפיקאים מוכשרים ושירותי הלוגיסטיקה, מאפשרים לנו להעניק לך את התוצר הטוב ביותר. רוצה לשמוע כיצד אנו מעצבים מארזים? נשמח לשוחח.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן