עיצוב מארזים מיוחדים

עיצוב מארזים מיוחדים

שיתוף הפוסט

Share on facebook

הצורך של העסק להפתיע את הלקוחות רק הולך וגובר. לפעמים נראה כי כבר אי אפשר להפתיע את הקהל ושכל הדברים כבר נעשו, אך פתרונות שנראים קטנים ושזמינים לכל עסק, יכולים להעניק חוויה מפתיעה ולגרום לעסק להישאר בתודעה של הלקוח. עיצוב מארזים מיוחדים הופך כל מוצר ליוצא דופן כבר מהמבט הראשון.

הדפסה על מארזים מתאימה למוצרים אשר נמצאים על המדף, למוצרי תערוכה ולאריזת מתנות. לא כל בית דפוס יודע כיצד לתכנן, לעצב ולהדפיס מארזים. ההדפסה מתבצעת על חומרים מתאימים ואלו שונים כמובן מהדפסה על נייר סטנדרטי. כמו כן, עבודת העיצוב משלבת בין עיצוב אריזות שדורש ידע בעיצוב מוצר לבין הכרות עם עבודת הגרפיקה.

באילו מקרים נחפש אחר שירות עיצוב מארזים מיוחדים?

לא כל מוצר ולא כל עסק צריך מארזים מיוחדים, אך ישנם מצבים שגם עסקים קטנים זקוקים לשירות הדפסה זה. המקרים הבאים יכולים לאפיין עסקים קטנים וחברות גדולות וכולם יכולים ליהנות משירות דפוס ברמה הגבוהה ביותר.

עיצוב מארזים מיוחדים למתנה

כאשר החברה או העסק רוצים להעניק ללקוחות או לעובדים מתנה, אפילו אם היא קטנה, הם יכולים לשדרג אותה בעזרת מארז מיוחד. האריזה מתוכננת בקפידה כך שהיא תתאים באופן מיוחד לתכולה, תהיה נוחה להרכבה ומבחינה גרפית היא יכולה להכיל כל אלמנט שחשוב לעסק או לחברה. כדאי להשקיע באריזה יפה גם במתנות קטנות כמו דיסק און קי ומוצרי קידום שהעסק רוצה לפתח.

עיצוב מארזים לקולקציה אישית

חברות ועסקים יכולים לייצר קולקציה אישית, זמנית, שלא תחזור על עצמה לקראת החגים או לאירועים מיוחדים. בשביל קולקציה שכזו צריך גם אריזה מתאימה. בית דפוס דיגיטלי שמתמחה בתחום המארזים יוכל ללוות אותך לאורך כל הדרך, משלב החשיבה הראשונית, לאורך תכנון האריזה, העיצוב שלה וכמובן יבצע את ההדפסה ברמה הגבוהה ביותר.

למה לבחור ב-CDI?

עיצוב מארזים דורש הבנה בתחום וליווי מלא של העסק. משלב התכנון הראשוני ועד לביצוע יעבדו גרפיקאים מקצועיים שיודעים כיצד לתכנן אריזות לדפוס. מעבר לעיצוב עצמו, אנו מספקים הדפסה איכותית ומהירה על סוגי ניירות שונים ונותנים פתרונות מארזים בהרכבה ידנית.

CDI הינה חברה מובילה בתחום עיצוב מארזים מיוחדים ומוצרי תוכן. החברה מספקת שירותי דפוס, שכפול ומיתוג ומלווה כל לקוח לאורך כל הדרך. הניסיון שלנו, יחד עם צוות גרפיקאים מוכשרים ושירותי הלוגיסטיקה, מאפשרים לנו להעניק לך את התוצר הטוב ביותר. רוצה לשמוע כיצד אנו מעצבים מארזים? נשמח לשוחח.

כתבות נוספות:

אריזות למוצרי יודאיקה
דפוס דיגיטלי

אריזות למוצרי יודאיקה

מזוזות, פמוטים, חנוכיות וגביעי קידוש הם חלק ממוצרי היודאיקה אותם מוצאים בבית היהודי. הם יכולים להימסר כמתנה לכבוד חג, יום הולדת או לקניה עצמית. טווח

דילוג לתוכן