היכרות עם סוגי מארזים שיוכלו לשמש גם את העסק שלכם

סוגי מארזים

שיתוף הפוסט

Share on facebook

ישנם סוגי מארזים שונים אשר נבדלים זה מזה באופן הייצור ובחומרים מהם הם עשויים. תכנון נכון של האריזה יביא בחשבון את הדרישות שלכם, של לקוחות הקצה והרצון לייצר חוויית שימוש ייחודית מהרגע הראשון.

חובבי אייפון יכולים לספר על החוויה שהם מרגישים ברגע שהם מקבלים את אריזת המכשיר שרכשו. כל מכשיר של החברה נכנס לתוך אריזה ייחודית, יפה ובה מסודרים כל חלקי המוצר (המכשיר, המטען, ההוראות ועוד) באופן שיוצר התרגשות כבר מהשנייה הראשונה.

גודל וצורה

מארזים נבדלים זה מזה בגודל ובצורה. השיקול הראשון המשפיע על כך הוא המוצר שחשוב שהמארז “יעטוף” אותו בצורה האופטימלית. שיקול שני יהיה קשור באופן ההפצה ואם מספר מארזים נכנסים לקופסה גדולה יותר, נביא זאת בחשבון. מבחינת צורה, הקו הכללי של האריזה יהיה בדרך כלל מרובע אך אפשר לייצר שלל צורות ולהיות יצירתיים.

סוגי מארזים וסוגי חומרים

בבית הדפוס CDI אנחנו יוצרים מארזים מחומרים שונים כשלכל אחד יש יתרונות והוא מתאים לסוג מוצר שונה:

בריסטול ודופלקס

בריסטול או דופלקס הם חומרים מהם אפשר לייצר שלל סוגי מארזים עבור תעשיות שונות. הם מגיעים בגדלים שונים, בשלל צבעים ובבית הדפוס עם עוברים הדפסה וחיתוך ייחודיים. באמצעות הבריסטול או הדופלקס אפשר לייצר שלל מארזים מרשימים, חזקים ועמידים.

אריזות אלו מתאימות בין היתר למסעדות, למוצרי קוסמטיקה, מוצרי אלקטרוניקה זעירים והן “עוטפות” מוצרי מזון כשכבת אריזה שנייה (כמו מארזי שוקולדים). המארזים יכולים להגיע אליכם שטוחים עם הוראות קיפול נוחות ואפשרויות הקיפול הן אינסופיות.

חומרים ממוחזרים

בעזרת חומרים ממוחזרים משלל סוגים אפשר גם להקפיד על ייצור בר קיימא וגם לייצר אריזות יפיפיות. ישנן נישות בהן חומר זה יוערך יותר כמו במוצרי קוסמטיקה טבעית. בנישות אחרות, ההחלטה לעבוד עם חומרים ממוחזרים תתקבל כדי להשיג את התוצאה המרשימה ביותר וגם בשל העדפה אישית של העסק.

עם ובלי הדבקה

שיטת ההדפסה והקיפול שונה בין מארז אחד לאחר. באופן גס אפשר להפריד בין מארזים שמתקפלים ונסגרים ללא שימוש בדבק וישנם מארזים שנשלב גם הדבקה. מארז שמתקפל ללא דבק יכול להגיע אליכם גם כשהוא פרוס אך כשיש צורך בדבק תקבלו את המארז כשהוא כבר מקופל.

היום אפשר לייצר מארזים מרשימים וחזקים גם ללא הדבקה ואתם תוכלו להחזיק במלאי את כמות המארזים שתצטרכו בלי שאלו יתפסו מקום רב.

כתבות נוספות:

עיצוב אריזות למוצרי טיפוח ויופי
דפוס דיגיטלי

עיצוב אריזות למוצרי טיפוח ויופי

מוצרי טיפוח ויופי הם בסיסיים ומעטרים כל חדר רחצה. בין שלל האפשרויות, הצרכן או הצרכנית צריכים לבחור את המוצר שהכי מתאים עבורם ולאריזה יש חלק

מארזים מעוצבים לשוקולד
דפוס דיגיטלי

מארזים מעוצבים לשוקולד

בשנים האחרונות אנחנו עדים להתפתחות של נישה מתוקה במיוחד. יצרני שוקולד קטנים ומיוחדים יוצרים פרלינים ושוקולד בוטיק. בין אם המכירה מתבצעת כשהשוקולדים על המדף ובין

דילוג לתוכן