מארז לדיסקים: 5 סוגים שעושים סדר במדף

תקליט ויניל

הקומפקט דיסק, בראשי תיבות CD, או בעברית, תקליטור, נכנס לחיינו בתחילת שנות השמונים. טכנולוגיה דיגיטלית חדישה בדמות הקומפקט דיסק, החליפה את הטכנולוגיה הקיימת של קלטות ותקליטי ויניל, והציגה איכות צלילים נקייה וטובה יותר. בנוסף גם פתרונות האחסון והאריזה של עטיפות ומארזים לדיסקים הציגו שיפור לעומת הקיים, עם נוחות ועמידות טובה יותר לנזק מפגיעה.

עם המשך ההתפתחות הטכנולוגית השימוש במכשירי קומפקט דיסק לשמיעת מוזיקה פחת, אולם השימוש בדיסקים התרחב לצרכים נוספים. אחסון של מידע חשוב או מסווג, שמירת אלבומי תמונות באופן דיגיטלי, שמירה של תוכנות שונות המיועדות לשימוש – כל אלה נצרבים על גבי קומפקט דיסק ומהווים פתרון אחסון אידיאלי.

כך עם השנים עלה גם הצורך לשמירת המידע היקר הצרוב על גבי הדיסקים. לצורך זה מוצעים סוגים שונים של מארז לדיסקים לצורך שמירה עליהם מפני פגיעה.

להלן 5  סוגים פופולריים של מארז לדיסקים:

  • Jewlbox:  מארז לדיסקים נפוץ ביותר. מארז זה הינו תבנית של פלסטיק קשיח למחצה. במרכזו מונח התקליטור בצורה המחזיקה אותו יציב במקומו. המכסה נסגר עם שני צירים כאשר בצדו האחד קיים פתח להכנסת כריכה. בצדו השני קיים פתח נוסף לאחסון חומר נוסף כמו דף מידע או חוברת.
  • DIGIPACK: מארזים מורכבים אלו בנויים בצורה של ספרון בגדלים של מארז CD או DVD לרוב עשויים מקרטון קשיח. על אחת הדפנות הפנימיות מודבק מגש המיועד ל CD או DVD . המארז יכול גם להכיל ספרון Booklet  בתוך כיס או מודבק לאחת הדפנות. ניתן לשלב ממגש אחד ועד שישה מגשי מדיה בDigipack אחד. מארזDigipack הינו באיכות גבוהה ועמיד לאורך זמן.
  • Slim box: עוביו כמחצית מעובי אריזת Jewlbox. בצדו האחד קיים פתח לכריכה, וצדו השני שטוח ואינו מאפשר הכנסת חומר מודפס.   
  • מארז צדפה: מארז בעיצוב בדוגמת צדפה עשוי מפוליפרופילן. פתרון אחסון מצוין להגנת דיסק מפני נזק ושמירה מפני שריטות ופגיעות.
  • מארז שרוול: עטיפת דיסק על ידי חבק ניילון או קרטון אשר עוטף את הדיסק. השרוול עשוי להיות פתוח משני צדדיו, סגור מצד אחד או סגור במלואו.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן