מארזים בעיצוב אישי

מארזי קאסטום

מיצרנים קטנים ועד גדולים, מבעלי מוצרים ועד לעוסקים ב”דרופשיפינג”, מארזי קאסטום נותנים פתרון מיתוגי ייחודי.

מארזי קאסטום הם מארזים אשר מותאמים בדיוק למוצר שנמצא בתוכם. הם מייצגים היטב את העסק וכיף להתגאות בהם. בעולם שהופך ליותר ויותר דיגיטלי וכשאנשים עוברים לרכישה ברשת ומקבלים את הקניות עד הבית, כל עסק צריך לחשוב על הרושם הראשוני שהוא יוצר.

החשיבות של מארזים בעיצוב אישי

מגיל צעיר לימדו אותנו לא להסתכל על הקנקן אלא על מה שבתוכו ועם זאת, אנחנו קודם כל מסתכלים על האריזה ורק לאחר מכן מחליטים האם לקנות את המוצר או לא. אם קיבלנו מארז עד הבית הרגשות שלנו יתחילו לעבוד עוד לפני שנפתח אותו. מכאן ברור כי כל עסק וכל יצרן חייב לחשוב על האריזה לפני שהמוצר יוצא החוצה. לא עוד מארזים גנריים שמתאימים לכל או מתאימים “בערך” אלא מארזים בעיצוב אישי.

להעביר את המסר הנכון

אריזה טובה מעבירה מיד את המסר הנכון. היא יכולה לעורר רגשות, להעלות את הציפייה למה שנמצא בתוכה ויכולה לקבוע אם יתפסו את העסק כרציני או לא. בשנים האחרונות אפשר לראות כי יותר יצרנים, קטנים וגדולים, עוברים לייצור פרטני המותאם בדיוק עבורם. חלק מהעסקים חושבים כי רק היצרנים הגדולים יכולים לייצר מארזים בשל הכמויות הגדולות אך חשוב לדעת כי גם לעסקים הקטנים יש פתרונות מתאימים.

לייצר בדיוק על פי דרישה

תודות לטכנולוגיה ולמכונות הדפוס המתקדמות היום אין צורך לייצר כמויות גדולות של אריזות. גם עסק קטן יכול ליהנות ממיתוג ייחודי, להפתיע את לקוחותיו ולהשאיר רושם גדול וכל זאת בלי להתחייב לכמויות דפוס. CDI, בית דפוס מתקדם מספק מענה על פי דרישה ועומד לרשות כלל העסקים. אנו לא מחייבים את העסקים להחזיק במלאי מארזים שלא לצורך.

צבעים, לוגו, מסר

יצירת מארזי קאסטום מביאה בחשבון את כל הדברים שצריך לחשוב עליהם. גם כאשר העסק או מי שאחראי על הייצור לא יודעים על מה לחשוב, בית הדפוס המתקדם והצוות המקצועי מתכננים את המארז המושלם. בין היתר נחשוב על:

  • בחירה נכונה של חומרים שיתאימו לסוג המוצר, יגנו עליו וייראו נפלא על המדף או לאחר שנפתחו.
  • פריסה מתאימה של המארז כך שגם תגן על המוצר וגם תבלוט בשטח.
  • התאמה לאריזה בכמויות גדולות לצורך שילוח מוצרים בכמויות גדולות ומוצר יחיד.
  • צבעים, לוגו ומסר שיועברו כבר מהמבט הראשון באריזה.

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן