מארזי דפוס מעוצבים למוצר מנצח

מארזים מורכבים, מארזי דפוס בהתאמה אישית, מארזי דפוס מעוצבים, אריזה מעוצבת

לכל מוצר המוכר בשוק ישנו מארז מעוצב המשלים אותו. מארזי דפוס מעוצבים למוצר מנצח – אומרים שבדרך כלל הרבה יותר קל למכור מותגים שכולם מכירים, מאשר מוצרים שאינם מוכרים ללקוח הפוטנציאלי. זאת כיוון שמותג ידוע הינו מוצר המוכר בשוק על ידי פרסום ושיווק לאורך זמן, כך שאיכותו ידועה לרוכשים. לכן הסיכוי שיימכר גבוה יותר. האמנם?

מחקרים מראים שצרכנים בכל תחום שהוא, לא תמיד נשארים נאמנים למותג אותם רכשו. נהפוך הוא, כל כמה זמן הם מחפשים חידושים ושינויים במוצרים אותם רוכשים. הרצון להתחדש ולשפר הופך להיות מוביל לא מעט בתרבות הרכישה של זמננו. כך נוצר מקום ליצרנים ומשווקים שונים להחדיר את מוצריהם לשוק.

אך כיצד אלו יתחרו עם מותגים מוכרים וידועים? בעזרת בידול.

איך להשיג בידול? בעזרת יצירתיות של מארזי דפוס מעוצבים בהתאמה אישית.

מארזי דפוס מעוצבים ליצירת בידול ומוצר מנצח בקרב המוצרים המתחרים על המדף:

טיפול יצירתי בעיצוב האריזה יעביר את המסר השיווקי ישירות לרוכשים. זאת בעזרת שפה גרפית ייחודית למוצר הספציפי שתכוון במדויק לקהל היעד.

תכנון המארז: מומלץ לבצע סקרים בקרב קהל היעד כדי לדעת איך כדאי לתכנן את מבנה המארז לפי סטנדרטים של נוחות הרוכשים הפוטנציאליים. חשוב לוודא שהמארז יתוכנן בצורה בטיחותית לנשיאה, השומרת על שלמות המוצר הארוז בתוכה.

סוגים של מבנה – מארזי דפוס מעוצבים למוצר מנצח!

קיימים סוגים שונים של צורות מארז כמו שטנצים, למינציה, פויילים והבלטות.

  1. שטנץ: תבנית של צורות קבועות.
  2. למינציה: ציפוי חומר האריזה בחומר פלסטי שקוף ודק.
  3. פויל: הבלטה בעזרת חומר מתכתי לרוב בגוון כסף או זהב.

בחירה נכונה של חומר האריזה תסייע ביצירת בידול למוצר ותתרום אף להפיכתו למותג ייחודי בפני עצמו. זאת במידה והיצרן יבחר באסטרטגיה שיווקית של הפיכת מוצר זה למותג.

מיקום המארזים: לא פחות חשוב הוא המיקום בו ימצא המארז המתוכנן לשיווק ומכירה.  מוצרים דומים בסוגם בדרך כלל ממוקמים באותו אזור מכירה כדי שהלקוח הפוטנציאלי לא יתקשה למצוא את המוצר שחיפש בין מיגון של מוצרים מתחרים דומים. הלקוח אמנם יהיה מרוצה מהמיגון המוצע, אך כאן מתעורר הצורך ללכוד את תשומת לב הצרכן למוצר הנמכר. זאת כאמור בעזרת עיצוב מארז אטרקטיבי, יצירתי וחכם שילכוד את תשומת לב הצרכנים וישיג את השלב הראשון בדרך לרכישת המוצר.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן