מארזי דפוס מגוונים: דרך מצוינת לגרום למוצר להיחטף מהמדפים

מארזי דפוס מגוונים

במאמר זה נבחן את חשיבותם של מארזי דפוס מגוונים. כצרכנים אנו חשופים למיגוון רב מאוד של מוצרים שרק הולך וגדל מיום ליום ומשנה לשנה. לפיכך לעיתים קרובות ההבדלים בין המוצרים בכל תחום שהוא אינם משמעותיים במהותם.  כיצד אם כן נוביל את הצרכן להושיט יד דווקא למוצר שלנו? כיצד נוכל להסיט את תשומת ליבו לכיוון שנבחר?

מראה חיצוני, או “נראות”.

זהו הדבר אשר מושך את עיננו  כמעט בכל תחום אפשרי. כל רכישה מתבצעת בראש וראשונה על ידי העיניים שלנו והן אלו שבוחרות את המוצר אשר בסופו של דבר נקנה. אם כן, כדי שהמוצר שלנו ייבחר מתוך מיגון רב של מוצרים מתחרים, עלינו לייחד את המראה שלו.

ייחודיות נוצרת על ידי עיצוב מיוחד של אריזת מוצר יחיד, או עיצוב של מארזים למספר מוצרים מאותה משפחה. כאשר אלו ארוזים יחד באופן שונה, מעניין ואטרקטיבי, הם מקבלים זהות אישית המבדילה אותם ממוצרים מתחרים אחרים.

טרנדים אריזות שי לחגים:

כאשר אנו בוחרים למכור או לתת במתנה מספר מוצרים מאותה משפחה, לדוגמא, מגוון מוצרי שוקולד, אשר אותם נארוז יחד כאריזת שי לראש השנה, אנו בעצם יוצרים מוצר חדש אשר מכיל רק את הפריטים שבחרנו. בחירת הפריטים הספציפית היא הייחוד של המוצר, אולם הדרך שלנו לעיני הקונה היא באופן הצגת המוצר על ידי מארזי דפוס מגוונים. הם אלו שיעניקו בידול למוצר דרך האופן שבו מעוצבת האריזה.

מארזי דפוס מגונים – כיצד נייחד את האריזה?

עיצוב האריזה תשדר סוגים של מסרים לקונה המיועד:

מה מכיל המארז:  צבעוניות שנבחר למארז, תעביר מסר מדויק של סוג המוצר. לדוגמא כאשר נרצה לבחור מארזי דפוס לחבילות שי של מוצרי שוקולד, נבחר בגוונים שיתאימו לסוג הטעמים המוצע כמו חום כהה לשוקולד מריר, חום בהיר לשוקולד חלב או אגוזים, כתום לטעמי תפוז וכדומה.

נוחות: האופן בו בנוי המארז יידע את הקונה על אופן הגישה שלו למוצר. לדוגמא, אותם מארזי השוקולד שנועדו לפתיחה וצריכה מידית, יעוצבו בצורה מזמינה ונוחה לפתיחה, לעיתים קרובות אף ייקשרו בסרט אדום שמזמין פתיחה.

יוקרה: שימוש בחומרים יקרים יותר של אריזות וסוגים שונים של מארזים מורכבים יעבירו לקונים תחושה של מוצרי יוקרה. אותם הצרכנים שמבקשים לקנות מוצרי יוקרה, יבחרו באותם סוגי אריזות מחומרים יקרים שעוצבו במיוחד כדי ללכוד את תשומת ליבם.

בקיצור,  אין כמו מראה עיניים של מארזים מגוונים בדרך ללב הצרכן.

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן