מארזי דפוס מגוונים: דרך מצוינת לגרום למוצר להיחטף מהמדפים

מארזי דפוס מגוונים

במאמר זה נבחן את חשיבותם של מארזי דפוס מגוונים. כצרכנים אנו חשופים למיגוון רב מאוד של מוצרים שרק הולך וגדל מיום ליום ומשנה לשנה. לפיכך לעיתים קרובות ההבדלים בין המוצרים בכל תחום שהוא אינם משמעותיים במהותם.  כיצד אם כן נוביל את הצרכן להושיט יד דווקא למוצר שלנו? כיצד נוכל להסיט את תשומת ליבו לכיוון שנבחר?

מראה חיצוני, או “נראות”.

זהו הדבר אשר מושך את עיננו  כמעט בכל תחום אפשרי. כל רכישה מתבצעת בראש וראשונה על ידי העיניים שלנו והן אלו שבוחרות את המוצר אשר בסופו של דבר נקנה. אם כן, כדי שהמוצר שלנו ייבחר מתוך מיגון רב של מוצרים מתחרים, עלינו לייחד את המראה שלו.

ייחודיות נוצרת על ידי עיצוב מיוחד של אריזת מוצר יחיד, או עיצוב של מארזים למספר מוצרים מאותה משפחה. כאשר אלו ארוזים יחד באופן שונה, מעניין ואטרקטיבי, הם מקבלים זהות אישית המבדילה אותם ממוצרים מתחרים אחרים.

טרנדים אריזות שי לחגים:

כאשר אנו בוחרים למכור או לתת במתנה מספר מוצרים מאותה משפחה, לדוגמא, מגוון מוצרי שוקולד, אשר אותם נארוז יחד כאריזת שי לראש השנה, אנו בעצם יוצרים מוצר חדש אשר מכיל רק את הפריטים שבחרנו. בחירת הפריטים הספציפית היא הייחוד של המוצר, אולם הדרך שלנו לעיני הקונה היא באופן הצגת המוצר על ידי מארזי דפוס מגוונים. הם אלו שיעניקו בידול למוצר דרך האופן שבו מעוצבת האריזה.

מארזי דפוס מגונים – כיצד נייחד את האריזה?

עיצוב האריזה תשדר סוגים של מסרים לקונה המיועד:

מה מכיל המארז:  צבעוניות שנבחר למארז, תעביר מסר מדויק של סוג המוצר. לדוגמא כאשר נרצה לבחור מארזי דפוס לחבילות שי של מוצרי שוקולד, נבחר בגוונים שיתאימו לסוג הטעמים המוצע כמו חום כהה לשוקולד מריר, חום בהיר לשוקולד חלב או אגוזים, כתום לטעמי תפוז וכדומה.

נוחות: האופן בו בנוי המארז יידע את הקונה על אופן הגישה שלו למוצר. לדוגמא, אותם מארזי השוקולד שנועדו לפתיחה וצריכה מידית, יעוצבו בצורה מזמינה ונוחה לפתיחה, לעיתים קרובות אף ייקשרו בסרט אדום שמזמין פתיחה.

יוקרה: שימוש בחומרים יקרים יותר של אריזות וסוגים שונים של מארזים מורכבים יעבירו לקונים תחושה של מוצרי יוקרה. אותם הצרכנים שמבקשים לקנות מוצרי יוקרה, יבחרו באותם סוגי אריזות מחומרים יקרים שעוצבו במיוחד כדי ללכוד את תשומת ליבם.

בקיצור,  אין כמו מראה עיניים של מארזים מגוונים בדרך ללב הצרכן.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן