מארזים מעוצבים לשוקולד

מארזים מעוצבים לשוקולד

בשנים האחרונות אנחנו עדים להתפתחות של נישה מתוקה במיוחד. יצרני שוקולד קטנים ומיוחדים יוצרים פרלינים ושוקולד בוטיק. בין אם המכירה מתבצעת כשהשוקולדים על המדף ובין אם היא מתבצעת ישירות מהיצרן לצרכן, מארזים מעוצבים לשוקולד יכולים לקבוע את מידת החיבה של הלקוחות לתכולה מן הרגע הראשון.

מארזים מעוצבים יכולים לקבוע האם הלקוחות ירצו להכיר את המוצר או לא. הם המפגש הראשוני ומשפיעים על התפיסה של הלקוח כלפי מה שהוא רוכש. במקרה של שוקולדים מיוחדים, תכנון האריזה יביא בחשבון מספר מרכיבים:

צורת הנחת השוקולד

מארזי שוקולד יכולים להיות מעוצבים בצורות שונות כאשר הדבר הראשון שנרצה לחשוב עליו הוא המוצר עצמו (השוקולד). ישנו הבדל בין מארזי פרלינים לבין מארזים שמכילים מספר מוצרים שונים וכל אריזה צריכה להביא בחשבון את נוחות השימוש, גם ליצרן וגם ללקוח.

הקהל אליו מיועד השוקולד

הקהל יקבע אם האריזה מושכת או לא אך המטרה שלנו היא להצליח לקלוע לטעם שלו עוד לפני שהוא טועם את השוקולד. האריזה חייבת להיות מגרה, מעניינת ונוחה לפתיחה. במקרים בהם השוקולד מיועד להגשה (כמו פרלינים), נרצה ליצור חוויית הגשה מושלמת.

משלוח יעיל ליעד

המשלוח הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הגעת השוקולד אל הלקוח. יש לחשוב כיצד האריזה תשמור על השוקולד במקומו ולתכנן אותה כך שמספר אריזות יכנסו למארז גדול. יעילות הולכת יד ביד עם נוחות ותחושה מגרה. תכנון נכון וייצור מדויק יובילו למארזים הטובים ביותר.

מארז מתנה או מארז פרלינים

מארזים מעוצבים לשוקולדים יכולים להיות נפלאים לעסקים אשר מייצרים מארזי מתנה ולאלו שמייצרים פרלינים. כל עסקי הבוטיק למיניהם מבינים כי אי אפשר להסתפק במארז גנרי אלא עליו לייצג בדיוק את מה שנמצא בתוכו. האריזה עצמה יכולה להגיע בשלל צבעים, עם שלל אלמנטים חזותיים ופתיחתה יכולה להיות חלק בלתי נפרד ומרגש מהאכילה.

האריזה היא חלק בלתי נפרד מהליך המיתוג של העסק המייצר את השוקולדים וכשהיא עומדת על המדף יש לה חלק משמעותי בקבלת ההחלטה האם לקנות את השוקולד או לא. בתהליך התכנון יש להביא בחשבון את הצרכים של העסק ואת החוויה שנרצה להעביר ללקוח עוד לפני הטעימה הראשונה.

משלב החשיבה ועד לייצור מארזים מעוצבים לשוקולד

דפוס CDI מציע ללקוחות ליווי מלא משלב ההתלבטות הראשונית ועד לשלב בו המארזים נמצאים בבית העסק. אנו מאפשרים לעסקים להזמין מארזים בכל כמות שיבקשו ודואגים לשלוח אותם ישירות לבית העסק. המארזים יכולים להגיע כשהם שטוחים או מקופלים, תלוי בתכנון ובצורך שתגדירו מראש.

חשוב לנו לעמוד לצד עסקים קטנים וגדולים ולכן אנחנו לא מחייבים אתכם להדפסת כמויות שלא נדרשת לכם. אין צורך להתחייב למארזים שלא תשתמשו בהם וכשיעלה צורך לבצע הדפסה נוספת, נוכל לבצע את העבודה במהירות, ביעילות ונשמח להמשיך לעמוד לרשותכם.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן