הדפסת מארזים ממותגים לחגים

מארזים ממותגים לחגים

עסקים אשר מבקשים לבדל את עצמם חייבים לחשוב על הנראות שלהם.
כל מוצר, טוב ככל שיהיה, לא ימשוך אליו לקוחות אם הוא לא נראה טוב.
הלקוחות מסתכלים קודם כל על האריזה ורק לאחר מכן על המוצר והתוכן שלו.
הדבר נכון לאורך כל השנה וכשמגיעים לתקופות מיוחדות יש צורך בהדפסת מארזים ממותגים לחגים.

מארזים ממותגים יהיו מיוחדים ויודפסו במיוחד עבור העסק ויותר מכך, עבור מוצר ספציפי שיכול להיות מיוצר בגרסה חגיגית.
הצורך של כל עסק יכול להיות שונה ולכן חשוב למצוא בית דפוס שיוכל לייצר את המארזים בכמויות קטנות ובהתאמה אישית.

הדפסת מארזים ממותגים לחגים בכמויות קטנות

החשש של העסק יכול להיות מהתחייבות גדולה וממלאי שאין לו צורך בו.
במקרים רבים הדפסת מארזים דורשת השקעה רבה של משאבים והעסק מחויב לכמויות גדולות.
מעבר לכך שמדובר בהשקעה גדולה יש גם צורך לשמור את המלאי של האריזות כדי שאלו אולי יהיו שימושיות בעתיד.

במקום להיכנס להתחייבויות גדולות ניתן להדפיס ב CDI מארזים מיוחדים בכמויות קטנות על פי הצורך.
כמו כן בית הדפוס מציע שירותי לוגיסטיקה מלאים כולל אריזה, שמירת המוצרים, חלוקה ושמירה על אריזות במקרה שיש צורך בכך (או הדפסה של כמויות קטנות בכל פעם על פי הצורך).

מענה לעסקים מגוונים

הדפסת מארזים קטנים בכמויות משתנות מתאימה לסוגים רבים של עסקים.
יצרנים קטנים של סבונים, שוקולדים ודומיהם אשר מוציאים מארז יפיפה לכבוד החג וצריכים אריזה שתתאים לכך. עסקים בתחום הפרא רפואי יכולים להזמין מארזים מותאמים אישית לכל אחד מהמוצרים שלהם, גם אם הם נראים דומים, אך כל אריזה תודפס בנפרד ובהתאם לגרפיקה ולתוכן שנדרש לה.

מעבר להדפסת מארזים ממותגים ניתן להזמין מוצרים נוספים כמו הדפסה על דיסק און קי שיכולה להיות בו ברכה, הדרכה והוראות שימוש.
ניתן לבקש כל הדפסה ובכמויות משתנות שיתאימו לעסק המזמין.
עסקים רבים זקוקים לשירותים כוללים של הדפסה, לוגיסטיקה ושמירה על החומר עד לעת הצורך.

לצאת מהקופסה ולהיכנס לאריזה

הצורך להפתיע בתקופת החגים מגיע בכל שנה מחדש וזה זמן מעולה לצאת מהקופסה ולהיכנס לאריזה ממותגת ומיוחדת.
שילוב של אנשי מקצוע מנוסים, הקשבה לצרכי העסק ויכולת לספק בדיוק מה שאתם צריכים ובכמויות שאתם צריכים, הם אלו שמאפשרים לנו לעמוד לרשותכם ולרשות הלקוחות או העובדים שלכם, לאורך כל השנה ובכל שנה מחדש. לפרטים נוספים נשמח לשמוע מכם.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן