מארזים לתעשייה

מארזים לתעשייה

העולם שלנו הוא ללא כל ספק עולם דיגיטלי. בכל רגע נתון ישנם שלל גורמים שלוקחים את תשומת הלב שלנו. בתוך העולם הזה, של התראות, צפצופים וצלצולים, היצרנים רוצים שהמוצר שלהם יבלוט מעל כולם ובצדק. ההשקעה במוצר, בפיתוח ובייצור יכולה להיות עצומה אך היא תהיה שלמה רק אחרי שהוא ייכנס לאריזה הנכונה. מארזים לתעשייה מודפסים באופן אישי ומצליחים להתחרות על ליבו של הלקוח.

כל עסק יודע כי הלקוחות בררנים. כמובן, אין כל סיבה שלא יהיו והיום עומדות לרשותם הרבה יותר אפשרויות מאי פעם. פיתוח של מוצר דורש רעיון ראשוני, עבודת תכנון, מציאת יצרנים, לעתים רכישת מכונות וכל זאת כדי לצאת לאור עם מוצר שלא תמיד אנשים מבינים את הייחוד שלו. ללא כל ספק, האריזה יכולה לספר את סיפור המוצר ולשפר את המכירות.

מארזים לתעשייה מותאמים באופן אישי

אם בעבר אפשר היה לשים את המוצר בתוך מארז גנרי ועליו להדביק מדבקה שתסביר מה יש בתוכו, היום אי אפשר להסתפק בכך. מספיק להסתכל לרגע על המדפים בסופר או פשוט לפתוח את האינטרנט כדי להבין שכולם מנסים לבלוט ולמארז של המוצר יש השפעה על החלטת הקניה. מארזים ממותגים הם תוצאה של ייצור אישי אבל יותר מכך, הקשבה, יצירתיות ועבודת דפוס מעולה.

מעבר למארזים למוצרים שנמכרים ללקוח אפשר לייצר מארזים למוצרי מתנה. עסקים אשר מייצרים תכשיטים, יצרני שוקולדים בייצור בוטיק ואלו אשר מדפיסים על דיסק און קי ממותג או נותנים ללקוחות מתנות אחרות קטנות, ימצאו כי השקעה במארז יכולה להיות משתלמת, לשדרג את המתנה ולגרום לתגובה חיובית יותר מהלקוחות. כמובן, האריזה יכולה להיות ממותגת, מרשימה ותואמת בדיוק את העסק והמסר שהוא רוצה להעביר.

שתי מטרות עיקריות

לייצור מארזים מעוצבים יש שתי מטרות עיקריות. הראשונה היא התאמה למוצר והשנייה היא שיווקית. המטרה היא ליצור אריזה שתתאים לגודל של המוצר ו”תחזיק” אותו בצורה הנכונה והבטוחה. יש לבחון מהו המוצר שיהיה במארז, לקבוע האם יש מקום להשאיר אוויר והאם יש צורך בחיזוקים פנימיים. כל מוצר הוא ייחודי, שונה ולכן דורש תכנון ייחודי.

המטרה השניים היא שיווקית ויש לחשוב כיצד האריזה תיראה על המדף או כשהיא תגיע לבית הלקוח במשלוח. מוצר קטן לפעמים ידרוש אריזה גדולה וזאת כדי שלא “ילך לאיבוד” בעין. אפשר לראות לא מעט מוצרים קטנים שמגיעים באריזות גדולות למידותיהם ושמצליחים לעניין את הלקוחות יותר מהאריזות הקטנות.

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן