מארזים לתעשייה

מארזים לתעשייה

העולם שלנו הוא ללא כל ספק עולם דיגיטלי. בכל רגע נתון ישנם שלל גורמים שלוקחים את תשומת הלב שלנו. בתוך העולם הזה, של התראות, צפצופים וצלצולים, היצרנים רוצים שהמוצר שלהם יבלוט מעל כולם ובצדק. ההשקעה במוצר, בפיתוח ובייצור יכולה להיות עצומה אך היא תהיה שלמה רק אחרי שהוא ייכנס לאריזה הנכונה. מארזים לתעשייה מודפסים באופן אישי ומצליחים להתחרות על ליבו של הלקוח.

כל עסק יודע כי הלקוחות בררנים. כמובן, אין כל סיבה שלא יהיו והיום עומדות לרשותם הרבה יותר אפשרויות מאי פעם. פיתוח של מוצר דורש רעיון ראשוני, עבודת תכנון, מציאת יצרנים, לעתים רכישת מכונות וכל זאת כדי לצאת לאור עם מוצר שלא תמיד אנשים מבינים את הייחוד שלו. ללא כל ספק, האריזה יכולה לספר את סיפור המוצר ולשפר את המכירות.

מארזים לתעשייה מותאמים באופן אישי

אם בעבר אפשר היה לשים את המוצר בתוך מארז גנרי ועליו להדביק מדבקה שתסביר מה יש בתוכו, היום אי אפשר להסתפק בכך. מספיק להסתכל לרגע על המדפים בסופר או פשוט לפתוח את האינטרנט כדי להבין שכולם מנסים לבלוט ולמארז של המוצר יש השפעה על החלטת הקניה. מארזים ממותגים הם תוצאה של ייצור אישי אבל יותר מכך, הקשבה, יצירתיות ועבודת דפוס מעולה.

מעבר למארזים למוצרים שנמכרים ללקוח אפשר לייצר מארזים למוצרי מתנה. עסקים אשר מייצרים תכשיטים, יצרני שוקולדים בייצור בוטיק ואלו אשר מדפיסים על דיסק און קי ממותג או נותנים ללקוחות מתנות אחרות קטנות, ימצאו כי השקעה במארז יכולה להיות משתלמת, לשדרג את המתנה ולגרום לתגובה חיובית יותר מהלקוחות. כמובן, האריזה יכולה להיות ממותגת, מרשימה ותואמת בדיוק את העסק והמסר שהוא רוצה להעביר.

שתי מטרות עיקריות

לייצור מארזים מעוצבים יש שתי מטרות עיקריות. הראשונה היא התאמה למוצר והשנייה היא שיווקית. המטרה היא ליצור אריזה שתתאים לגודל של המוצר ו”תחזיק” אותו בצורה הנכונה והבטוחה. יש לבחון מהו המוצר שיהיה במארז, לקבוע האם יש מקום להשאיר אוויר והאם יש צורך בחיזוקים פנימיים. כל מוצר הוא ייחודי, שונה ולכן דורש תכנון ייחודי.

המטרה השניים היא שיווקית ויש לחשוב כיצד האריזה תיראה על המדף או כשהיא תגיע לבית הלקוח במשלוח. מוצר קטן לפעמים ידרוש אריזה גדולה וזאת כדי שלא “ילך לאיבוד” בעין. אפשר לראות לא מעט מוצרים קטנים שמגיעים באריזות גדולות למידותיהם ושמצליחים לעניין את הלקוחות יותר מהאריזות הקטנות.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן