מארזים למזון לצרכים מגוונים

מארזים למזון

בכל שוק תחרותי עיצוב ומיתוג יכולים להשפיע על הצלחת המוצר. לצד הרצון למכור ללקוח בפעם הראשונה, העסקים והחברות רוצים לשמר את הלקוחות הקיימים. בתחום המזון הדבר בולט במיוחד וכאן נכנסים לתמונה מארזים למזון שמצליחים לכבוש את הלב.

מארז למזון צריך בו זמנית להיות פונקציונלי ולמשוך את העין מבחינה ויזואלית. אם הוא עומד על המדף נרצה שהלקוחות ירצו להגיש אליו יד. אם הוא נמסר באופן אישי, נרצה שהלקוחות ירצו לפתוח אותו ולהתרגש עוד לפני שיגיעו לתכולה.

מתי נכין מארזים למזון?

ישנן סיבות שונות להכין מארזים למזון ולמעשה תחום זה רחב יותר מכפי שרובנו שמים לב אליו. תודות לייצור המתקדם אפשר לבצע קיפולים שונים ומיוחדים. אפשר לייצר מארזים שטוחים שאינם תופסים מקום וניתנים להרכבה בקלות במקום בו מיוצר המזון או ליצור מארזים מקופלים מראש. ישנם תחומים שונים שזקוקים לאותם מארזי מזון ולכל תחום יש את הדרישות המיוחדות שלו.

מארזים למזון יוקרתי

יצרני בוטיק יבחרו ליצור ולהדפיס מארזים ייחודיים ושונים, שירמזו על התכולה ויעוררו את הרצון להושיט את היד ולהגיע לתכולה. לדוגמה – יצרני שוקולד אשר רוצים ליהנות מדפוס שייצג היטב את התכולה ויגרום לצרכנים לרצות דווקא את השוקולד הנוכחי על פני האחרים.

קופסאות טייקאווי

מסעדות ונותני שירות בתחום המזון צריכים קופסאות טייקאווי שמשמשות בתור “הפנים של התכולה”. בקופסאות אלו ישנה חשיבות לגודל שצריך להתאים למנות המקובלות במסעדה ולגרפיקה החיצונית. הלקוחות רוצים להתרגש מהטעם, מהריח אבל גם מהאריזה שחייבת להיות נוחה ומותאמת למיתוג של העסק.

מארזי “מיקס”

כאשר יצרן אחד רוצה למכור מיקס של מוצרים או שמספר חברות משתפות פעולה, ניצור מארזי “מיקס” בהם יונחו מספר מוצרים. נחשוב על המוצרים השונים, על הגודל שלהם וכיצד לתת לכל אחד את המקום שלו בצורה המרשימה ביותר.

סדרות מוצרים

יצרני מזון אשר מוכרים “סדרות” של מוצרים כמו שלוש צנצנות ריבה בטעמים שונים, מארזי יינות ודומיהם, צריכים לחשוב על המארז. עליו לייצג את התכולה, לרמוז על מה שנמצא בפנים וגם להיות נוח לנשיאה ולשמור על המוצר. יש להביא בחשבון את משקל המוצר ולשלב חשיבה ארגונומית בה נבחן כי ללקוחות הקצה באמת יהיה נוח לשאת את הסדרה.

קצת על תהליך תכנון והדפסת מארזים למזון

כל תהליך דפוס מתחיל בחשיבה על הצורך העסקי. אנחנו רוצים להכיר את המגבלות הקיימות, את המוצר, להבין את הצורך של העסק ולהיכנס לראש של הצרכן כך שנוכל לרגש אותו. CDI, בית דפוס מתקדם, עומד לרשותכם. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר, לשאול שאלות ולגלות כיצד נוכל לארוז את המוצר שלכם.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן