מארזים בהתאמה אישית: גם לשמח וגם לחסוך

מארזים בהתאמה אישית

מי לא אוהב לקבל מתנות? כולנו אוהבים להרגיש מוערכים על ידי משפחה וחברים, וכולנו אוהבים לקבל תשומת לב מהאנשים הקרובים אלינו במיוחד בימי הולדת, באירועים שונים ובחגים. אחת הדרכים המיוחדות לפנק במתנה, היא להעניק נופך אישי ומיוחד על ידי בחירת מארזים בהתאמה אישית למוצרים שנבחר לתת כמתנה.

מארז שי מהווה דרך נוחה לרכישת מתנה. אנו עומדים מול מגוון נאה של מוצרים אשר ארוז בצורה אטרקטיבית וחוסך מאתנו את הצורך לבחור כל מוצר בנפרד שיתאים למקבל המתנה.

אולם יש גם חסרונות ברכישת מארזים בהתאמה אישית:

  • אופי חלק מהמוצרים שלא יתאים למקבל המתנה: מיגוון המוצרים המוצע נבחר על ידי החברה, ולא כל המוצרים עשויים במהותם להתאים למקבל המתנה.
  • מוצרים זולים יותר באריזה: חברות המציעות אריזות מתנה יעדיפו להשקיע במוצרים זולים יותר ופחות יוקרתיים כדי לשמור על רווחיות. כך באריזת שי תמיד יהיו מוצרים זולים יותר לצד מוצר אחד או יותר שהוא יקר ואיכותי.
  • העדר ייחודיות של המתנה: מאותה סיבה של שמירת רווחיות, המארז עצמו לא יהיה מושקע באופן מיוחד. כך מיגוון של מוצרים ארוזים באותו נייר צלופן על מדף בחנות, ייראה בדיוק כמו המארז המוצע בסופרמרקט השכונתי.

למרות זאת, עדיין כדאי להשתמש באריזות שי כמתנה בדרך טובה יותר. זאת על ידי בחירת מארזים בהתאמה אישית.

אנו נבחר את המארזים בהם נרצה להשתמש באריזת המתנה על פי גודל המוצר, אופי המוצר, הטעם האישי שלנו, או של המקבל.

כמו כן, נוכל לבחור מארזי דפוס מיוחדים עם דוגמאות על פי בחירתנו, כדי ליצור ייחודיות למתנה שנרצה להעניק ליקרים לנו.  נוכל לגם ליצור הרכבות ידניות של מארזים עם מוצרים ממשפחות שונות כמו, בושם עם שוקולד, מוצרי קוסמטיקה עם תכשיט נחמד וכו’. אלו יוסיפו נופך מעניין ומיוחד למתנה שלנו שלא תראה דומה לאריזת שי אחרת, בה מקבל המתנה יוכל בקלות להיתקל בזמן שיבקר בכל חנות אחרת.

לא פחות חשוב, תוך כדי הרכבת המתנה המושלמת, נוכל גם לשלוט בתקציב שלנו. אנו נבחר את סוג האריזה, את הצורה וההדפס של המארז ואת המוצרים שנרצה לתת כמתנה, גם לפי התקציב שברשותנו.

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן