מארזים בהתאמה אישית: גם לשמח וגם לחסוך

מארזים בהתאמה אישית

מי לא אוהב לקבל מתנות? כולנו אוהבים להרגיש מוערכים על ידי משפחה וחברים, וכולנו אוהבים לקבל תשומת לב מהאנשים הקרובים אלינו במיוחד בימי הולדת, באירועים שונים ובחגים. אחת הדרכים המיוחדות לפנק במתנה, היא להעניק נופך אישי ומיוחד על ידי בחירת מארזים בהתאמה אישית למוצרים שנבחר לתת כמתנה.

מארז שי מהווה דרך נוחה לרכישת מתנה. אנו עומדים מול מגוון נאה של מוצרים אשר ארוז בצורה אטרקטיבית וחוסך מאתנו את הצורך לבחור כל מוצר בנפרד שיתאים למקבל המתנה.

אולם יש גם חסרונות ברכישת מארזים בהתאמה אישית:

  • אופי חלק מהמוצרים שלא יתאים למקבל המתנה: מיגוון המוצרים המוצע נבחר על ידי החברה, ולא כל המוצרים עשויים במהותם להתאים למקבל המתנה.
  • מוצרים זולים יותר באריזה: חברות המציעות אריזות מתנה יעדיפו להשקיע במוצרים זולים יותר ופחות יוקרתיים כדי לשמור על רווחיות. כך באריזת שי תמיד יהיו מוצרים זולים יותר לצד מוצר אחד או יותר שהוא יקר ואיכותי.
  • העדר ייחודיות של המתנה: מאותה סיבה של שמירת רווחיות, המארז עצמו לא יהיה מושקע באופן מיוחד. כך מיגוון של מוצרים ארוזים באותו נייר צלופן על מדף בחנות, ייראה בדיוק כמו המארז המוצע בסופרמרקט השכונתי.

למרות זאת, עדיין כדאי להשתמש באריזות שי כמתנה בדרך טובה יותר. זאת על ידי בחירת מארזים בהתאמה אישית.

אנו נבחר את המארזים בהם נרצה להשתמש באריזת המתנה על פי גודל המוצר, אופי המוצר, הטעם האישי שלנו, או של המקבל.

כמו כן, נוכל לבחור מארזי דפוס מיוחדים עם דוגמאות על פי בחירתנו, כדי ליצור ייחודיות למתנה שנרצה להעניק ליקרים לנו.  נוכל לגם ליצור הרכבות ידניות של מארזים עם מוצרים ממשפחות שונות כמו, בושם עם שוקולד, מוצרי קוסמטיקה עם תכשיט נחמד וכו’. אלו יוסיפו נופך מעניין ומיוחד למתנה שלנו שלא תראה דומה לאריזת שי אחרת, בה מקבל המתנה יוכל בקלות להיתקל בזמן שיבקר בכל חנות אחרת.

לא פחות חשוב, תוך כדי הרכבת המתנה המושלמת, נוכל גם לשלוט בתקציב שלנו. אנו נבחר את סוג האריזה, את הצורה וההדפס של המארז ואת המוצרים שנרצה לתת כמתנה, גם לפי התקציב שברשותנו.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן