שאלות נפוצות על ייצור אריזות מעוצבות

ייצור אריזות מעוצבות

יצרנים רבים יכולים ליהנות מתהליך ייצור אריזות מעוצבות המותאמות במיוחד עבורם. כאן ריכזנו שאלות נפוצות שעולות לא פעם בתחילת הדרך. השאלות והתשובות הבאות יכולות לעזור להבין את תהליך הייצור והאריזה אך אנו נשמח גם לענות באופן אישי על כל צורך ושאלה.

איך יוצרים אריזות מעוצבות?

אריזות מעוצבות מיוצרות בבית הדפוס מדופלקס. לאחר התכנון נעשות שתי פעולות עיקריות: הדפסה וחיתוך. כשהתהליך נעשה באופן מקצועי, הוא נראה פשוט וקל. עם זאת, כדאי לדעת כי לפני ההדפסה והחיתוך ישנו תהליך תכנון, עיצוב וההדפסה עצמה נעשית רק לאחר שהלקוח רואה כיצד המוצר הסופי ייראה.

האם חובה להדפיס כמויות גדולות של אריזות?

בעבר כדי ליהנות מאריזות ייחודיות למוצר היה צורך להדפיס כמויות גדולות (אלפים ומעלה). היום אפשר להדפיס כמויות קטנות בהתאם לצורך של העסק. הדבר מאפשר לעסקים קטנים ליצור ליין של ייצור אריזות מעוצבות ייחודיות.

בנוסף, עסקים אשר יש להם מוצרים שנבדלים זה מזה בפרטים ספורים יכולים ליצור לכל מוצר אריזה מבודלת עם גרפיקה שונה. דוגמה לכך היא עסקים בתחום הקוסמטיקה. יתכן ולעסק אחד יהיו מספר קרמים ללחות, לעור רגיל, יבש ושמנוני. אין כל סיבה שכולם ייכנסו לאותה האריזה אלא כל אחד יקבל את האריזה המתאימה ביותר עבור התכולה.

מהם שלושת הטיפים החשובים ביותר בתהליך ייצור אריזות מעוצבות?

אלו אשר אינם מכירים את עולם האריזות יכולים להיות רגועים כשהם מגיעים אל מומחים בתחום ועם זאת, הנה שלושת הטיפים החשובים ביותר שיש להביא בחשבון בתהליך התכנון והעיצוב:

1.     האריזה יוצרת את הרושם הראשוני אצל הצרכן

נקודת ההנחה הראשונה שיש לזכור היא שהאריזה יוצרת רושם ראשוני אצל הצרכן. אמנם הוא רוכש את המוצר בשפנים, אך החוויה האישית שלו מתחילה כשהוא מסתכל על האריזה וזו יכולה להיות מרגשת מאד. תכנון נכון וגרפיקה מקצועית הם מתכון מוצלח לחוויה צרכנית מוצלחת.

2.     על האריזה להיות פרקטית ונוחה לכל הצדדים

בתכנון האריזה יש להסתכל על הצד הפרקטי ולזכור כי גם העסק צריך לארוז את המוצר ביעילות וגם הצרכן רוצה לפתוח את האריזה בנוחות. תכנון נכון יביא בחשבון את כל המרכיבים הללו ויצליח לעשות זאת תוך יצירת נוכחות מרשימה.

3.     עיצוב אריזות הוא מקצוע לכל דבר

העוסקים בתחום עיצוב אריזות מתמחים בתחום זה. עליהם להביא בחשבון פריסות, עיצובים ונתוני משקל שיכולים להשפיע על החוזק של האריזה עצמה. דפוס CDI מתמחה בתכנון, עיצוב וייצור אריזות לתעשיות שונות ובכמויות על פי הצורך.

מה אפשר לארוז בתוך אריזות דופלקס מעוצבות?

אריזות דופלקס יכולות להתאים לשלל מוצרים כולל מוצרי קוסמטיקה, עדשות מגע, שוקולדים ועוד רבים. השמיים הם הגבול וכל אריזה מתוכננת ומיוצרת בדיוק עבור המוצר ועבור העסק. תודות ליכולת לייצר כמויות קטנות של אריזות כל עסק יכול ליצור את האריזה הייחודית שלו.

כיצד האריזות מגיעות אל בית העסק?

לרוב האריזות יגיעו אל העסק שטוחות כך שהן גם לא תופסות מקום רב וגם נוחות לקיפול. התכנון המקדים מביא בחשבון את תהליך האריזה כשהמטרה היא להפוך אותו לפשוט וקל. מבחינת השינוע, אנו מאפשרים לכל עסק, בכל הארץ ליהנות ממשלוח האריזות ישירות אליו.

באילו מרכיבים יש להתחשב בתהליך תכנון האריזה?

תהליך ייצור אריזות מביא בחשבון מרכיבים שונים כאשר אלו שלושת העיקריים שבהם:

1.     המוצר עצמו

המרכיב הראשון שנרצה לבחון הוא המוצר. נרצה להתייחס לגודל שלו, למשקל, למגבלות (אם ישנן) ולמצוא את הדרך הנכונה ביותר להגן עליו, אם יש צורך. המוצר מוביל לקבלת החלטות עיצוביות כשהאריזה צריכה לרמז על החוויה שמחכה לצרכן לאחר שיפתח אותה.

2.     השינוע

המוצר יכול לעבור בין ערים ובין מדינות. לרוב, אריזות רבות יכנסו לתוך מארז גדול, אך לעתים הן ישלחו בדואר כיחידות. כשאנחנו באים לתכנן את האריזה אנחנו רוצים לדעת כיצד היא תגיע אל הלקוח ולהפוך אותה לשימושית והכדאית ביותר מבחינה כלכלית עבור העסק.

3.     הצרכן

אנו חושבים על החוויה של הצרכן מהרגע שהוא יבחר את האריזה ועד שהוא יפתח אותה. אריזות מעוצבות צריכות להעניק חוויה נפלאה לאורך כל הדרך. תכנון נכון וגרפיקה מתאימה ישדרגו את החוויה הכללית שחווה הצרכן מהמוצר.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן