טיפים לניהול נכון של המלאי

דיסק און קי ממותג

עסקים רבים מחזיקים במחסנים עם מלאי המהווה חלק לא מבוטל בנכסי העסק. כיוון שכך, החלטנו לכתוב מאמר על פתרונות לוגיסטיים יעילים ולרכז לכם את טיפים לניהול נכון של המלאי. ניהול נכון ישמור על כמות מתאימה של הפריטים שהעסק משווק, וימנע רכישות מיותרות ובזבוז כספים. לא מעט חברות במשק חוו הפסדים כספיים וקשיים כלכליים בעקבות ניהול שגוי של מלאי.

אז מהו בעצם מלאי?

  • פריטים
    מוגמרים אותם העסק מוכר ומשווק.
  • חומרי
    הגלם המשמשים לייצור הפריטים או להרכבתם.
  • חומרי
    אריזה המשמשים למשלוח הפריטים הנמכרים.

כיצד אם כן ניתן לנהל את המלאי בצורה יעילה? פתרונות לוגיסטיים לניהול נכון של מלאי העסק שלכם.

להלן 7 טיפים לניהול נכון של המלאי:

1. השתמשו בתוכנה לניהול מלאי!

אל תחסכו בעלות התוכנה כי זו תמנע מכם בזבוז כספים גדול הרבה יותר. 
לפני שתתחילו לעבוד עם התוכנה, בצעו תחזיות של מכירות זאת כדי לדעת מהי רמת הביקוש לפריטים אותם אתם משווקים. לפי רמת הביקוש התחילו לתכנן את המלאי.

2. בחרו בשיטת ניהול הנקראת FIFO   –

Firstin first . משמעות שיטה זו היא  שהפריט הראשון שנכנס למלאי, הוא גם הראשון שיוצא כאשר מוצר זה נמכר. שיטה זו מונעת אחסון ארוך מידי של פריטים, אשר עשוי לפגוע באיכותם.

3. בהתאם לרמת הביקוש שמצאתם, עדכנו את כמות המלאי המינימלית לכל פריט,

וזאת תוך התחשבות בזמן הנדרש להביא את הפריט למחסנכם כאשר יהיה בכך צורך. עדכון זה חשוב במיוחד כיוון
שמערכות מלאי ממוחשבות מספקות התראה במידה ויש חריגה מהכמות שנקבעה מראש.

4. אל תוותרו על בדיקות פיזיות של הפריטים במחסן. אחת

לשנה מתבצעת ספירת מלאי פיזית לצורך הכנת דוחות של הנהלת חשבונות. אולם כדי לוודא
שיש התאמה בין המערכות הממוחשבות למחסן עצמו, מומלץ לבצע ספירות נוספות מספר פעמים
בשנה.

5. וודאו שיש תיעוד לכל פעולה שנעשתה במלאי,

גם אם זו נראית בעינכם חסרת חשיבות. תיעוד זה עשוי לחסוך מכם טעויות שיובילו להפסדים.

6. מקמו את הפריטים הישנים יותר מאותו מוצר בקדמת המדף, כך שיקל עליכם להוציא אותם למכירה לפני הפריטים החדשים יותר.

7. בחרו אנשי לוגיסטיקה מקצועיים שינהלו עבורכם את המחסן בצורה הטובה והיעילה ביותר.

במידה ותעדיפו ניהול מקצועי שיבוצע על ידי חברה חיצונית, תוכלו לבחור באחת מן החברות המספקות שירותי אחסון ולוגיסטיקה כולל ניהול מלאי.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן