התחכום שבפשטות – ליצור מארז מושלם למוצר שלך

מארז

שיתוף הפוסט

Share on facebook

אריזת המוצר צריכה להיראות טוב ולמכור את המוצר. עליה לייצר את הרגש שרצית, להבהיר מהו המוצר שנמצא בתוכה ולמתג אותו. יצירת מארז מושלם הוא תוצאה של תהליך כאשר החוכמה היא לייצר משהו שנראה פשוט אך שמביא בחשבון את כל הצרכים, שלך ושל הלקוחות שלך.

המארז נועד להגן על המוצר, להציג אותו לקהל והוא צריך להתאים עצמו לאריזות הגדולות של שילוח המוצרים (כלומר לכל ארגז נכנסים מספר מוצרים והם צריכים להיכנס בצורה מסודרת ובטוחה). כיצד נוכל ליצור את המארז המושלם שיענה על כל הדרישות? על כך בשלבים הבאים.

שלב ראשון – הבנת הצורך

בשלב הראשון של תכנון אריזה אנו צריכים להבין את כל הצרכים. להבין באיזה מוצר מדובר, איך הלקוח לוקח אותו ליד (האם הוא “שולף” אותו מהמדף או מקבל אותו במשלוח עד הבית) וכיצד הוא יגיע ליעדו. נרצה להבין את הצרכים והציפיות שלך, מה חשוב לך שהלקוחות שלך ירגישו ומהו המיתוג של העסק שלך.

שלב שני – בחירת חומרים

לאחר שברור מהו המוצר ואיזה מארז נדרש לנו, נחשוב על החומרים. מוצרים עדינים ומוצרי מדף כמו שוקולדים, עדשות מגע, סבונים ואחרים ייראו נפלא באריזת נייר דופלקס המותאמת להם באופן נקודתי. הדופלקס אשר נקרא לעתים גם “בריסטול” הוא נייר עבה ומיוחד המתאים בדיוק למשימה זו ורק בית דפוס שיודע לעבוד איתו ושיש לו את המכונות המתאימות יוכל להציע מארז מושלם.

שלב שלישי – גרפיקה וצבעים

הגרפיקה והצבעים שייבחרו למארז יקבעו האם הוא ימשוך את תשומת הלב של הצרכן או לא. בחירה נכונה תשפיע על התחושה של הלקוח והיא יכולה לעשות את ההבדל בין מכירה לבין מוצרים שנשארים אצלך במלאי. מארז מושלם ייצג היטב את תכולתו, את היצרן ויעורר רגשות נכונים. כדי להשיג זאת יש צורך בצוות גרפי מוכשר ומנוסה שמבין כי החוכמה היא לייצר את החוויה הפשוטה, הבסיסית והמושלמת.

שלב רביעי – אישור והדפסת מארז

בסיום שלב התכנון ורגע לפני שאפשר יהיה לגשת להדפסה, יועבר אליך קובץ לאישור סופי וכשזה יתקבל נוכל לעבור לשלב המרגש של ההדפסה. כדאי לדעת כי הזמנת מארזים היא תהליך שמתבצע יד ביד עם הלקוח או העסק. רק לאחר שכל הצדדים מרוצים (וכמובן שאפשר לבקש שינויים ותיקונים לפני ההדפסה), הקובץ עובר למכונות הדפוס. לגבי כמויות, בדפוס CDI תוכלו להזמין את הכמות המתאימה לכם, בלי התחייבויות ובלי להדפיס מעבר למה שנדרש לכם.

כתבות נוספות:

אריזות למוצרי יודאיקה
דפוס דיגיטלי

אריזות למוצרי יודאיקה

מזוזות, פמוטים, חנוכיות וגביעי קידוש הם חלק ממוצרי היודאיקה אותם מוצאים בבית היהודי. הם יכולים להימסר כמתנה לכבוד חג, יום הולדת או לקניה עצמית. טווח

דילוג לתוכן