העברת מידע על דיסק און קי בצורה בטוחה

העברת מידע על דיסק און קי

לא פעם יש למפעלים ועסקים צורך ב העברת מידע על דיסק און קי בצורה מאובטחת ומסודרת.
אחת הדרכים לעשות זאת היא להעתיק את המידע בצורה בטוחה על דיסק און קי.
דוגמה לכך יכולה להיות כאשר חברת ציוד רפואי רוצה להעביר מידע בדבר השימוש לבתי החולים.
אי אפשר להסתמך על העברת אימייל עם כל המידע אלא יש צורך במצגת או מסמכים אחרים והם צריכים להיות מוגנים בלי שאפשר יהיה לשנות אותם.

ב-CDI אנו נותנים מענה מלא לצרכים מגוונים ואחד מהם הוא הדפסה על דיסק און קי והזנת מידע בצורה מאובטחת. הלקוחות שלנו מקבלים מוצר מוגמר ואם נחזור לדוגמת החברה המייצרת ציוד רפואי, אנו מבצעים טעינה של המידע כך שהיא יכולה למסור את הדיסק און קי ללקוחותיה בלי לבצע פעולות נוספות בדרך.
אנו דואגים לטעינה בצורה מוגנת.

במקרים כמו חברות התרופות, חברות בתחום הדנטלי ואפילו חברות שמעבירות מידע לימודי ורוצות להגן עליו, אנחנו מציעים שירותי הדפסה והעתקת המידע כשאנחנו מטפלים בנושא ברגישות רבה ודואגים שאי אפשר יהיה לשנות את המידע בהמשך או להעתיק ולהעביר אותו לגורמים לא רצויים.

שירות מלא בהתאם לצרכי העסק או החברה

בחברת CDI אנו מספקים שירות מלא לעסקים רבים וחברות וזאת על פי הצורך שעולה.
במקרה של העברת מידע לגורמים שונים השירות שלנו מקיף ויכול לכלול: אספקת מכשירים, הדפסה על דיסק און קי, הזנת המידע בצורה רגישה וכמו כן גם יצירת מארזים ממותגים שבהם יהיה המכשיר.
כמו כן, את המוצר הסופי נביא אל היעד שנקבע מראש.
במקרה הצורך נוכל להדפיס על דיסקים.

הרעיון העומד במרכז העסק שלנו הוא לספק לכם מענה מלא ומקיף.
לשם כך אנו מחזיקים בית דפוס מתקדם, אנשי מקצוע מומחים בתחומים מגוונים ונותנים פתרונות לוגיסטיים מותאמים אישית.

העברת מידע על דיסק און קי

העברת מידע על דיסק און קי יכולה לדרוש טיפול בתוכן מורכב.
מעבר לכך שיש לצרוב או להעתיק את המידע ישנם פתרונות מתקדמים של הצפנת המידע.
בצורה זו נבטיח כי המידע לא יעבור הלאה, לא יועתק וכי אי אפשר יהיה לשנות אותו.

לא פעם אנשים מקבלים דיסק און קי עם מידע חשוב ולאחר שהסתכלו עליו הם ממירים אותו לשימושים אישיים. במקרה של מידע רגיש נרצה למנוע זאת ולכן נייצר אבטחה של המידע ונדאג שרק אנשים שמתמחים בכך יתעסקו בחומר הרגיש.

מי צריך להעביר מידע בצורה בטוחה?

ישנם גופים ועסקים רבים שצריכים להעביר את המידע שלהם בצורה מאובטחת.
החל מחברות פרא-רפואיות אשר יכולות לשלוח מצגות, הוראות שימוש ומידע חשוב למשתמש ועד לחברות תקשורת. במקרים מסוימים גם חברות מסחריות ירצו להעביר תוכן פנים ארגוני בצורה מאובטחת וניתן גם במקרה זה לבצע הגנה.

במידה ואין צורך לבצע הגנה על המידע ניתן פשוט להזין אותו כשהלקוחות או גורמי הקצה מקבלים מוצר מוגמר מושלם לרבות דפוס שמופיע על הדיסק און קי.

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן