הדפסת מארז לאירוע מיוחד

הדפסת מארז לאירוע מיוחד

לאורך השנה ישנם שלל אירועים: חגים, יום המשפחה, יום האהבה ועוד רבים נוספים. האירועים והימים המיוחדים הם סיבה לחגיגה וזו הזדמנות שעומדת בפני עסקים רבים. הדפסת מארז לאירוע מיוחד יכולה להיות חלק מאסטרטגיית המותג ומאפשרת לו לקדם את עצמו מבחינה שיווקית.

החגים והימים המיוחדים מהווים טריגר לקניות ומותגים רבים מבינים כי יש מקום ליצירת מארזים עם קונספט שונה. על הקונספט להביא בחשבון את היום המיוחד, המוצרים המתאימים לשיווק וכמובן, את המוצר עצמו. המטרה היא ליצור חוויה יוצאת דופן מרגע הרכישה, פתיחת הקופסה ועד לשימוש במוצר שנמכר.

 

הדפסת מארז לאירוע – תכנון נכון ככוח שיווקי לשיווק

כל בעל עסק רוצה שהלקוחות יבחרו במוצר שלו על פני האחרים. אם הלקוחות מסתכלים בחנות בין שלל האפשרויות שעומדות לרשותם ואם הם מחפשים את ה-דבר הבא שיהפוך את האירוע הקרוב למיוחד, המטרה היא להצליח למשוך את תשומת הלב. תכנון נכון של המארז יכול להשפיע באופן משמעותי על המכירות ועל הרושם שהלקוח מקבל.

מתחילים מבפנים

עוד לפני שמכונות הדפוס מתחילות לעבוד יש לקבוע מה יכיל המארז. בשנים האחרונות משווקים יצאו מגדרם ביצירת מוצרים מיוחדים, מרגשים ומותאמים לאירועים. ממשחקים זוגיים ליום האהבה, ערכת פעילות משפחתית ליום המשפחה ועד גרסאות של מוצרים קיימים באווירת חג. כל אלו תפסו תאוצה והדבר הראשון שיש לשאול הוא מה עומד להיות בתוך המארז ואם ישנו יותר ממוצר אחד, יש לשקול את נושא החלוקה הפנימית.

יוצאים מהקופסה

מיתוג הוא דבר חשוב לכל עסק אך כשמודבר על מארז לאירוע יש לצאת מהקופסה ולבחון מהי הדרך הנכונה ביותר לבטא את הייחודיות של האירוע. כאן נדרשת יציאה מהקופסה ופתיחות לצבעוניות חדשה, לגרפיקה שונה, לחשיבה פונטית ולצורניות יוצאת דופן. הרעיון הוא לספר את סיפור המותג אך להצליח להביא חוויה שהלקוחות עוד לא התנסו בה כבר מהמפגש הראשון.

ניגשים לעבודה

ברגע שברור מהו הצורך השיווקי, מהו האירוע המיוחד, אילו מוצרים יהיו במארז ומהם הדרישות השונות, אפשר לגשת לעבודה ולהתחיל לתכנן את הקופסה המיועדת להדפסה. בשלב זה צוות מנוסה יביא את היצירתיות שבו, יחשוב על רעיונות יוצאי דופן ויהיה בתקשורת עם העסק כדי לוודא כי הוא באמת יקבל את המארזים עליהם חלם. בסיום אפשר לגשת לשלב ההדפסה בכמויות הנדרשות.

 

טיפים להדפסת מארזים בצורה חכמה

הדפסת המארזים יכולה להתבצע בכל כמות שתבחרו כשבכל רגע תוכלו להחליט להגדיל את הכמויות. הטיפים הבאים יעזרו לכם להפוך את החגים או הימים המיוחדים להצלחה שיווקית.

  • התאימו את הצבעים לאירוע

צבעים מושכים את העין וגם אם המותג שלכם מתאפיין בצבע מסוים, כדאי שתחשבו על צבעים מרהיבים, כאלו שיגרמו ללקוח לבחור את המארז או להתרגש כשהוא יקבל אותו לביתו. מארז שהצבעוניות שלו יוצאת דופן (יכול להיות גם בצבעי שחור-לבן וכל שילוב אחר) ייצור חוויה שיכולה להיות חלק בלתי נפרד מהשיווק העתידי של העסק.

  • החליטו מראש על המוצר

אמנם כדאי לצאת מהקופסה ולהפליג על כנפי הדמיון כדי להצליח ליצור את החוויה המושלמת ללקוח, אך למרות זאת יש לבצע את התהליך בדרך הנכונה ויש לקבוע מראש מה תהיה תכולת המארז ורק לאחר מכן לתכנן את האריזה עצמה.

  • חשבו על אלמנטים המתאימים למותג

על אף שהמטרה היא לצאת מהשגרה ולייצר חוויה שהלקוח עוד לא חווה, יש לזכור שהמארז מייצג את המותג וישנם אלמנטים שיוכלו לשרת זאת. בין היתר ניתן להשתמש בצבעי המותג, להשתמש בפונטים מתאימים לפחות בחלק מהגרפיקה ולבחור בחומר שמעביר את המסר הרצוי.

מידע נוסף

אריזה בהתאמה אישית

מדריך למתחילים: כיצד ליצור אריזה בהתאמה אישית

האריזה חשובה לא פחות מהמוצר והחדשות הטובות הן שאפשר ליצור אריזה בהתאמה אישית כבר מהרגע בו העסק מתחיל לפעול. אין זה משנה אם העסק נמצא בתחילת דרכו, אם העסק מפתח ליין חדש של מוצרים או אם הוא רוצה לרענן את המיתוג הנוכחי, האריזה היא חלק בלתי נפרד מהחוויה.

אריזות ממותגות

אריזות ממותגות לקידום העסק

אריזות ממותגות משפיעות על האופן בו הלקוח תופס את העסק. אין זה משנה אם הרכישה מתבצעת בחנות או באתר האינטרנט, לפני שהלקוח יראה את המוצר, הוא יראה את האריזה ולזו יש השפעה על המיתוג. היום האריזה יכולה לקדם את העסק ובמרכז התכנון יש לשים את חוויית הלקוח.

חוויית פתיחת אריזה – unboxing בשנת 2022

חוויית פתיחת אריזה – unboxing בשנת 2022

חוויית פתיחת אריזה או unboxing החלה לתפוס תאוצה ברשתות לפני מספר שנים ובשנת 2022 היא עדיין רלוונטית. חוויה טובה יכולה להיות הכלי השיווקי החזק של העסק כשלעיצוב האריזה יש תפקיד משמעותי בתהליך זה.

אריזות ממותגות – לחשוב מחוץ לקופסה

אריזות ממותגות – לחשוב מחוץ לקופסה

אריזה היא המפגש הראשון של הלקוח עם המוצר וזאת בין אם הקניה מתבצעת בחנות פיזית או חנות אינטרנטית. אריזות ממותגות יכולות לעשות את ההבדל בין עוד חוויית לקוח לבין חוויה מרגשת ויוצאת דופן.

אריזות ממותגות בכמויות משתנות

אריזות ממותגות בכמויות משתנות

עסקים גדולים בעלי קו ייצור שעובד סביב השעון דואגים לכך שיהיו להם אריזות מתאימות לכל מוצר. אך מה קורה כשהעסק קטן ורוצה לבדל את עצמו מאחרים? לשם כך ניתן להזמין אריזות ממותגות בכמויות משתנות, בדיוק לפי הצורך ובדיוק בזמן המתאים.

הדפסת מארז לאירוע מיוחד

הדפסת מארז לאירוע מיוחד

לאורך השנה ישנם שלל אירועים: חגים, יום המשפחה, יום האהבה ועוד רבים נוספים. האירועים והימים המיוחדים הם סיבה לחגיגה וזו הזדמנות שעומדת בפני עסקים רבים. הדפסת מארז לאירוע מיוחד יכולה להיות חלק מאסטרטגיית המותג ומאפשרת לו לקדם את עצמו מבחינה שיווקית.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן