הדפסת מארזים מורכבים

הדפסת מארזים

מוצר אשר מונח על המדף נבחר דבר ראשון בשל המראה שלו. מוצר שמגיע באריזה צריך להיות נעים לעין ומושך. כך גם במקרה של מתנה ממותגת לעובדים, חברות ולקוחות. הדפסת מארזים מורכבים דורשת תכנון מקצועי וידע בעיצוב מוצר ואריזות.

אריזה נכונה תיצור את הרושם הראשוני המתבקש ויכולה להבדיל בין התפלאות לבין התעלמות. יצרני מוצרים ומותגים, מפיצים ובעלי חברות צריכים להכיר בחשיבות תכנון והדפסה אישית של המארזים.

מהי הדפסת מארזים מורכבים?

מארז הוא הרבה יותר מקופסה. כלומר, הוא יכול להיות קופסה סתמית, אך כדי שהוא ימשוך את העין הוא חייב לבלוט ולרמוז על מה שנמצא בתוכו. ההדפסה עצמה משלבת בין יצירה גרפית לבין יצירת תלת ממד. מעבר להדפסה עצמה יבוצעו חתכים שמהם תורכב האריזה.

ההדפסה יכולה להתבצע על קרטון בעובי משתנה, בהתאם לסוג המוצר והצרכים של החברה. את השירות יכולות להזמין חברות יצרניות, ספקי מתנות ואחרים. חשוב לציין כי כל תהליך יותאם באופן אישי, יתוכנן בקפידה ויהיה תואם מבחינה צורנית וגרפית למה שצריך להיות בתוך המארז.

תהליך הדפסת מארזים – שלב אחר שלב

תהליך ההדפסה של האריזות הוא תהליך מעניין שמעורבים בו אנשי מקצוע שונים, בהם גרפיקאים ואנשי עיצוב מוצר. כדי להגיע למוצר המושלם נעבור את שלושת השלבים הבאים:

שלב ראשון – הבנת הצרכים

עוד לפני שנוכל לגשת למלאכת היצירה עלינו להבין מהם הצרכים שלך ושל הלקוחות שלך (אלו שיקבלו או יקנו את המוצר שבאריזה). נוכל לראות את המוצר שיהיה בתוך האריזה, לבצע מדידות, להבין היכן האריזה תונח ונבדוק אם ישנם אלמנטים מיוחדים שנדרשים להגנה על המוצר.

שלב שני – תכנון ועיצוב

לאחר שיש בידינו את כל המידע הנדרש על המוצר וקהל היעד שלו אנחנו יכולים לפנות למלאכת התכנון והעיצוב. ישנם שני דברים שנתייחס אליהם: האחד הוא קווי האריזה לרבות חיתוך והרכבה שלה. השני הוא הגרפיקה שיהיה על האריזה וזו חייבת להיות מושלמת גם לאחר הקיפול.

שלב שלישי – הדפסה

ברגע שכל הצדדים מסכימים על התכנון אפשר לפנות למלאכת הדפסת אריזות מורכבות. בעזרת מכונות דפוס מתקדמות נהפוך את הרעיון למארז. בסיום שלב זה מתקבלות יחידות האריזה כשהן שטוחות וניתנות לקיפול (שיתבצע בהתאם למה שנקבע בין הצדדים).

שירותים נוספים שאפשר לקבל ב-CDI

חברת CDI מתמחה בדפוס ויצירת מוצרי תוכן ומארזים. החברה מספקת שירותי הדפסה, שכפול, מיתוג ועיצוב מוצרים ואריזות. מעבר לשירותי הדפסת מארזים מורכבים ניתן להזמין דרכנו דיסק און קי אישי ממותג, הדפסה על תקליטי ויניל ועוד עבודות מורכבות.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן