הדפסת מארזים מורכבים

הדפסת מארזים

מוצר אשר מונח על המדף נבחר דבר ראשון בשל המראה שלו. מוצר שמגיע באריזה צריך להיות נעים לעין ומושך. כך גם במקרה של מתנה ממותגת לעובדים, חברות ולקוחות. הדפסת מארזים מורכבים דורשת תכנון מקצועי וידע בעיצוב מוצר ואריזות.

אריזה נכונה תיצור את הרושם הראשוני המתבקש ויכולה להבדיל בין התפלאות לבין התעלמות. יצרני מוצרים ומותגים, מפיצים ובעלי חברות צריכים להכיר בחשיבות תכנון והדפסה אישית של המארזים.

מהי הדפסת מארזים מורכבים?

מארז הוא הרבה יותר מקופסה. כלומר, הוא יכול להיות קופסה סתמית, אך כדי שהוא ימשוך את העין הוא חייב לבלוט ולרמוז על מה שנמצא בתוכו. ההדפסה עצמה משלבת בין יצירה גרפית לבין יצירת תלת ממד. מעבר להדפסה עצמה יבוצעו חתכים שמהם תורכב האריזה.

ההדפסה יכולה להתבצע על קרטון בעובי משתנה, בהתאם לסוג המוצר והצרכים של החברה. את השירות יכולות להזמין חברות יצרניות, ספקי מתנות ואחרים. חשוב לציין כי כל תהליך יותאם באופן אישי, יתוכנן בקפידה ויהיה תואם מבחינה צורנית וגרפית למה שצריך להיות בתוך המארז.

תהליך הדפסת מארזים – שלב אחר שלב

תהליך ההדפסה של האריזות הוא תהליך מעניין שמעורבים בו אנשי מקצוע שונים, בהם גרפיקאים ואנשי עיצוב מוצר. כדי להגיע למוצר המושלם נעבור את שלושת השלבים הבאים:

שלב ראשון – הבנת הצרכים

עוד לפני שנוכל לגשת למלאכת היצירה עלינו להבין מהם הצרכים שלך ושל הלקוחות שלך (אלו שיקבלו או יקנו את המוצר שבאריזה). נוכל לראות את המוצר שיהיה בתוך האריזה, לבצע מדידות, להבין היכן האריזה תונח ונבדוק אם ישנם אלמנטים מיוחדים שנדרשים להגנה על המוצר.

שלב שני – תכנון ועיצוב

לאחר שיש בידינו את כל המידע הנדרש על המוצר וקהל היעד שלו אנחנו יכולים לפנות למלאכת התכנון והעיצוב. ישנם שני דברים שנתייחס אליהם: האחד הוא קווי האריזה לרבות חיתוך והרכבה שלה. השני הוא הגרפיקה שיהיה על האריזה וזו חייבת להיות מושלמת גם לאחר הקיפול.

שלב שלישי – הדפסה

ברגע שכל הצדדים מסכימים על התכנון אפשר לפנות למלאכת הדפסת אריזות מורכבות. בעזרת מכונות דפוס מתקדמות נהפוך את הרעיון למארז. בסיום שלב זה מתקבלות יחידות האריזה כשהן שטוחות וניתנות לקיפול (שיתבצע בהתאם למה שנקבע בין הצדדים).

שירותים נוספים שאפשר לקבל ב-CDI

חברת CDI מתמחה בדפוס ויצירת מוצרי תוכן ומארזים. החברה מספקת שירותי הדפסה, שכפול, מיתוג ועיצוב מוצרים ואריזות. מעבר לשירותי הדפסת מארזים מורכבים ניתן להזמין דרכנו דיסק און קי אישי ממותג, הדפסה על תקליטי ויניל ועוד עבודות מורכבות.

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן