הדפסת מארזים

הדפסת מארזים

תהליך הדפסת מארזים מתחיל בהבנת המוצר, הדרישות העסקיות, אופן השילוח ומסתיים במארזים ייחודיים שמתאימים בדיוק לעסק.

ברור לכולנו שהיום ישנה חשיבות עליונה לנראות הראשונית של המוצר. הלקוחות הרבה יותר בררנים בבחירות שלהם והם רוצים ליהנות מחוויה מרגשת לאורך כל הקניה. בין אם המוצר מתווסף לעגלה בחנות הפיזית ובין אם הוא נשלח לאחר רכישה בחנות הדיגיטלית, מארז ממותג יכול להשפיע על רגשות הלקוח.

שאלות נפוצות על תהליך הדפסת מארזים

תהליך הדפסת מארזים אינו מסובך כשעושים אותו נכון ובמקצועיות. עם זאת, רוב בעלי העסקים לא עוסקים בדפוס בחיי היום יום ולכן הם יכולים להעלות שאלות רבות. כאן אספנו חלק מהשאלות הנפוצות:

האם אתם מספקים דוגמית דפוס לפני הדפסת כל המארזים?

אנחנו לא מדפיסים יחידה של המארז אך מספקים את הדמיה ברורה של המארז לפני ההדפסה. יצירת מארזים ממותגים מתחילה בהבנה של הדרישות ולאחר מכן אנו פונים לתכנון האריזה כשבסיום אנו מוסרים קובץ ממוחשב שממחיש כיצד תיראה בדיוק ייראה המארז. אפשר לבצע שינויים והתאמות ככל הנדרש ורק לאחר שתאשרו את הקובץ נתחיל את עבודת ההדפסה.

האם אפשר להדפיס מארזים בכמויות קטנות?

כן. פונים אלינו חברות גדולות אשר זקוקות לכמויות גדולות מאד ולצידן יצרנים קטנים שלא זקוקים לאלפי מארזים. אנו מספקים שירות ליצרנים בתחום הקוסמטיקה הטבעית, יצרני שוקולד בוטיק, חברות לייצור עדשות שזקוקות לסוגים שונים של מארזים וכל אחד מהם בכמות קטנה. תוכלו לקרוא כאן למי מתאים שירות הדפסת מארזים בכמויות קטנות.

האם המארזים ישלחו עד אלינו או שנצטרך לבוא לאסוף אותם?

אנו מספקים את תוצרי הדפוס בצורה הנוחה ביותר עבור הלקוחות שלנו. תוכלו להזמין כל כמות של מארזים שתגיע עד אליכם או לבקש לבוא לאסוף. אם תרצו להדפיס כמות גדולה אך לקבל רק חלק מהמארזים, נוכל לאחסן אותם אצלנו עד שתזדקקו להם.

כמה גמישות יש בעיצוב המארז מבחינת גרפיקה וקיפול?

בכל הנוגע לאלמנטים הגרפיים על האריזה, השמיים הם הגבול ואפשר לבחור בכל אלמנט שתרצו. כמובן, נמליץ תמיד על בחירה שנכונה לעסק, למוצר שנמצא בפנים ונרצה לעצב את המארז כך שיהיה יפה ומושך את העין. אלמנטים גדולים מדי או להפך, קטנים שאי אפשר לקרוא, יתפסו בצורה שלילית על ידי הצרכן ולכן נמליץ שלא להדפיס אותם. מבחינת הקיפול, ישנן אפשרויות רבות וזאת תודות למכונות המתקדמות ולניסיון הרב בתחום. נשמח לשמוע את הרעיון שלכם ולהפוך אותו למציאות.

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן