הדפסת אריזות ייחודיות לעסקים

אריזות ייחודיות לעסקים

חברות, ארגונים ועסקים יודעים היום שבבחירת מתנות לעובדים ומתנות לקידום מכירות, כנסים ואירועים יש חשיבות משמעותית גם לבחירת האריזות מוצרים שמשמשות כחלק מקידום המכירות של העסק ומיתוגו.

הדפסה על אריזות ממותגות  משמשת למעשה כשגריר מיתוגי של בית העסק שלכם ומהוות של הכרטיס ביקור והרושם הראשוני מול קהלי היעד. לכן,  חשוב מאד לבחור אותן בקפידה ולעצב ולמתג אותן עם לוגו של בית העסק ובהתאם לשפה המיתוגית שלו. 

בעידן של ההדפסה הדיגיטלית אפשר לייצר ולעצב אריזות בכל גודל, צורה וצבע שתרצו במהירות.  אפשר ליהנות ממגוון עיצובים מקוריים ורעיונות לאריזות מעוצבות שהופכות את המוצרים שלכם לייחודיות, אטרקטיביות ושיווקיות. 

בחברת CDI נדאג לייצר עבורכם אריזות נייר מקוריות שישמשו אתכם לקידום מכירות יעל ואפקטיבי כך שתרצו לשמור בבית כל אריזה מרוב שהיא יפה ומהודרת.

מבחר אריזות ממותגות לעסקים

בחברת CDI  אנו מציעים ייצור והדפסה על מבחר אריזות מחומרים איכותיים ונייר קרטון. אם אתם מחפשים אריזות מיוחדות לעסקים בלוח זמנים קצר ופיתוח מקורי.

מגוון צרכים של הדפסת אריזות ממותגות 

מומלץ לתכנן את סוג האריזה באופן יצירתי ומקורי שלא פוגע באיכות שלה.

בסיכומו של דברים האריזות צריכים לספק את הפתרונות האפקטיביים לקהל היעד לאחר מכן נבחר יחד אתכם את החומרים שמהם נייצר את האריזות ובשלב הסופי נעצב את האריזה בהתאם לעיצוב הנבחר.

אריזות ממותגות משמשות לצרכים שיווקיים, עסקיים, לכנסים שיווקיים ובניית מותגים, אריזות משלוחי מזון, אריזות למתנות ואירועים, אריזות למוצרי מדף בסופרים וחנויות, אריזות ממותגים למשלוחים באתרי אינטרנט ועוד.

עיצוב גרפי אישי של אריזות 

החברה יודעת לייצר ולעצב אריזות ממותגות לעסקים וחברות באמצעות עיצוב גרפי, עיצוב ויזואלי, סלוגנים חדשניים, סוגי נייר וסוגי קרטון , גדלים, סגנון וצבעים ייחודיים.

אנו ממליצים להשקיע מחשבה בעיצוב ולתכנן סקיצה ראשונית עוד לפי היציאה לדרך.

זכרו תמיד שעיצוב ייחודי ובחירת צבעים היא מה שיגרום למוצרים שלכם להישאר זכירים בקרב קהלי היעד והלקוחות הפוטנציאלים שלכם. 

אריזות ממותגות ואיכותיות משמשות כמובן גם לשמור על המוצרים שלכם שלמים ובטוחים.

 

שירות ואיכות ללא פשרות 

CDI חברת דפוס וותיקה המציעה מבחר מארזים ממותגים באמצעות הרכבה ידנית של מארזים מורכבים המתאימים לצורכי הלקוחות באופן אישי.

השירות החברה מהיר ההדפסה על האריזות נעשית באופן מדויק על פי צרכי הלקוח, תקציב מוגדר ולוח זמנים קצר ומדויק.

החברה מעניקה ללקוחותיה יחס אישי ומקצועי, ניסיון רב, עבודה בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח והיעדים שיווקיים, החברה מעניקה ללקוחותיה אריזות לפי תקציב ולוח זמנים. שירות אדיב  עבודה מהירה ואיכותית. 

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן