הדפסה על אריזות בכמויות קטנות וגדולות

הדפסה על אריזות בכמויות קטנות וגדולות

עסקים זקוקים לבידול והתחרות על תשומת לב הלקוח היא הרבה יותר גדולה מאי פעם. הדפסה על אריזות מאפשרת לכל עסק, גדול וקטן, לשים עצמו בקטגוריה חדשה לעומת כל השאר.

ההדפסה יכולה להתבצע על שלל סוגי אריזות ויותר מכך, ניתן לתכנן את האריזה כך שתהיה ייחודית, תתאים לעסק מבחינת הלוגו, הצבעים וכמובן, תהיה מיועדת בדיוק למוצר שנמצא בתוכה. אריזה טובה היא אריזה שכיף לגשת אליה, לפתוח אותה ואפילו לשמור.

אילו עסקים יכולים להיעזר בשירותי הדפסה על אריזות?

כל עסק יצרני שרוצה להגיע אל הקהל הרחב צריך לחשוב על האריזה. המפגש הראשון של הלקוח עם המוצר מתחיל במארז שלו. אם הוא מושך את העין, החוויה המיידית הרבה יותר מרגשת, אך אם הוא “עוד אחד” ולא מרמז על המוצר, אין כל התרגשות עם פתיחת האריזה. העסקים שיכולים להיעזר בשירותי דפוס מתקדם מגוונים:

יצרנים בתחום הקוסמטיקה

מוצרי קוסמטיקה מגיעים בדרך כלל באריזות קטנות ומהודרות. המארז צריך להחזיק את האריזה הפנימית בצורה יציבה ולשדר מסר אחיד. אין כל ספק שזהו אחד התחומים בהם דפוס דיגיטלי יכול להיות לעזר רב עבור היצרן. יש לחשוב על האריזה מבחינת נוחות (בייצור וללקוח), שילוח ולהתאים אותה לגודל המוצר.

יצרני שוקולד בוטיק

שוקולד הוא חוויה גדולה בהרבה מטעימה בלבד. בשנים האחרונות ישנם יותר ויותר יצרני בוטיק אשר רוצים לתפוס את תשומת לב הקהל. הדרך לעשות זאת (מעבר לשוקולד טעים) היא לתכנן נכון את האריזה. במידה והאריזה כבר תוכננה, יש לתכנן את הגרפיקה ולבצע הדפסה שתהפוך את המוצר לייחודי.

עסקים בתחום המתנות

גם עסקים שאינם יצרנים אלא מספקים מתנות ללקוחותיהם או יוצרים חבילות מתנה, חייבים לחשוב על האריזה. מארזים ממותגים משדרגים את הנראות של המתנה ויכולים להשפיע על ההערכה של הלקוח על השווי שלה. כתוצאה מפעולה פשוטה זו אפשר להעלות את מחיר המוצר וליהנות מרווחים גבוהים יותר.

יוצרים ואומנים

יוצרים ואומנים כולל צורפים, זקוקים לאריזות ייחודיות משלהם, שיבדלו אותם מכל האחרים ויהיו חלק בלתי נפרד מיצירת האומנות שלהם. בהתאם לסוג היצירה תתוכנן האריזה כשבדרך כלל היא מיועדת לליין ולא ליצירה אחת יחידה.

אין צורך להתחייב לכמויות הדפסה

עסקים רבים עדיין חוששים לברר על הדפסה על אריזות כיוון שהם לא רוצים להתחייב לכמויות גדולות. בעבר תהליך הכנת המדפסות היה יקר ולכן לא היה רווחי בכמויות קטנות. היום, ישנן מדפסות דיגיטליות מתקדמות ומכונות שיכולות לייצר אריזות בכל כמות שנדרשת. העסק לא צריך להתחייב לכמויות אלא להזמין בדיוק את מה שנחוץ לו.

במידה ונעשית הדפסה חוזרת, הקובץ כבר שמור בבית הדפוס וההזמנה תצא לדרך תוך זמן קצר. עסקים צריכים להשקיע את המשאבים שלהם בפיתוח, ייצור ושיווק ולדעת כי הם יכולים תמיד לסמוך על בית הדפוס שידאג להם במהירות לכל דרישה. בשביל זה אנחנו כאן.

מידע נוסף

חוויית פתיחת אריזה – unboxing בשנת 2022

חוויית פתיחת אריזה – unboxing בשנת 2022

חוויית פתיחת אריזה או unboxing החלה לתפוס תאוצה ברשתות לפני מספר שנים ובשנת 2022 היא עדיין רלוונטית. חוויה טובה יכולה להיות הכלי השיווקי החזק של העסק כשלעיצוב האריזה יש תפקיד משמעותי בתהליך זה.

אריזות ממותגות – לחשוב מחוץ לקופסה

אריזות ממותגות – לחשוב מחוץ לקופסה

אריזה היא המפגש הראשון של הלקוח עם המוצר וזאת בין אם הקניה מתבצעת בחנות פיזית או חנות אינטרנטית. אריזות ממותגות יכולות לעשות את ההבדל בין עוד חוויית לקוח לבין חוויה מרגשת ויוצאת דופן.

אריזות ממותגות בכמויות משתנות

אריזות ממותגות בכמויות משתנות

עסקים גדולים בעלי קו ייצור שעובד סביב השעון דואגים לכך שיהיו להם אריזות מתאימות לכל מוצר. אך מה קורה כשהעסק קטן ורוצה לבדל את עצמו מאחרים? לשם כך ניתן להזמין אריזות ממותגות בכמויות משתנות, בדיוק לפי הצורך ובדיוק בזמן המתאים.

הדפסת מארז לאירוע מיוחד

הדפסת מארז לאירוע מיוחד

לאורך השנה ישנם שלל אירועים: חגים, יום המשפחה, יום האהבה ועוד רבים נוספים. האירועים והימים המיוחדים הם סיבה לחגיגה וזו הזדמנות שעומדת בפני עסקים רבים. הדפסת מארז לאירוע מיוחד יכולה להיות חלק מאסטרטגיית המותג ומאפשרת לו לקדם את עצמו מבחינה שיווקית.

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן