הדפסה על אריזות בכמויות קטנות וגדולות

הדפסה על אריזות בכמויות קטנות וגדולות

עסקים זקוקים לבידול והתחרות על תשומת לב הלקוח היא הרבה יותר גדולה מאי פעם. הדפסה על אריזות מאפשרת לכל עסק, גדול וקטן, לשים עצמו בקטגוריה חדשה לעומת כל השאר.

ההדפסה יכולה להתבצע על שלל סוגי אריזות ויותר מכך, ניתן לתכנן את האריזה כך שתהיה ייחודית, תתאים לעסק מבחינת הלוגו, הצבעים וכמובן, תהיה מיועדת בדיוק למוצר שנמצא בתוכה. אריזה טובה היא אריזה שכיף לגשת אליה, לפתוח אותה ואפילו לשמור.

אילו עסקים יכולים להיעזר בשירותי הדפסה על אריזות?

כל עסק יצרני שרוצה להגיע אל הקהל הרחב צריך לחשוב על האריזה. המפגש הראשון של הלקוח עם המוצר מתחיל במארז שלו. אם הוא מושך את העין, החוויה המיידית הרבה יותר מרגשת, אך אם הוא “עוד אחד” ולא מרמז על המוצר, אין כל התרגשות עם פתיחת האריזה. העסקים שיכולים להיעזר בשירותי דפוס מתקדם מגוונים:

יצרנים בתחום הקוסמטיקה

מוצרי קוסמטיקה מגיעים בדרך כלל באריזות קטנות ומהודרות. המארז צריך להחזיק את האריזה הפנימית בצורה יציבה ולשדר מסר אחיד. אין כל ספק שזהו אחד התחומים בהם דפוס דיגיטלי יכול להיות לעזר רב עבור היצרן. יש לחשוב על האריזה מבחינת נוחות (בייצור וללקוח), שילוח ולהתאים אותה לגודל המוצר.

יצרני שוקולד בוטיק

שוקולד הוא חוויה גדולה בהרבה מטעימה בלבד. בשנים האחרונות ישנם יותר ויותר יצרני בוטיק אשר רוצים לתפוס את תשומת לב הקהל. הדרך לעשות זאת (מעבר לשוקולד טעים) היא לתכנן נכון את האריזה. במידה והאריזה כבר תוכננה, יש לתכנן את הגרפיקה ולבצע הדפסה שתהפוך את המוצר לייחודי.

עסקים בתחום המתנות

גם עסקים שאינם יצרנים אלא מספקים מתנות ללקוחותיהם או יוצרים חבילות מתנה, חייבים לחשוב על האריזה. מארזים ממותגים משדרגים את הנראות של המתנה ויכולים להשפיע על ההערכה של הלקוח על השווי שלה. כתוצאה מפעולה פשוטה זו אפשר להעלות את מחיר המוצר וליהנות מרווחים גבוהים יותר.

יוצרים ואומנים

יוצרים ואומנים כולל צורפים, זקוקים לאריזות ייחודיות משלהם, שיבדלו אותם מכל האחרים ויהיו חלק בלתי נפרד מיצירת האומנות שלהם. בהתאם לסוג היצירה תתוכנן האריזה כשבדרך כלל היא מיועדת לליין ולא ליצירה אחת יחידה.

אין צורך להתחייב לכמויות הדפסה

עסקים רבים עדיין חוששים לברר על הדפסה על אריזות כיוון שהם לא רוצים להתחייב לכמויות גדולות. בעבר תהליך הכנת המדפסות היה יקר ולכן לא היה רווחי בכמויות קטנות. היום, ישנן מדפסות דיגיטליות מתקדמות ומכונות שיכולות לייצר אריזות בכל כמות שנדרשת. העסק לא צריך להתחייב לכמויות אלא להזמין בדיוק את מה שנחוץ לו.

במידה ונעשית הדפסה חוזרת, הקובץ כבר שמור בבית הדפוס וההזמנה תצא לדרך תוך זמן קצר. עסקים צריכים להשקיע את המשאבים שלהם בפיתוח, ייצור ושיווק ולדעת כי הם יכולים תמיד לסמוך על בית הדפוס שידאג להם במהירות לכל דרישה. בשביל זה אנחנו כאן.

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן