כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

כדי להבין מה השתנה בעולם ההדפסה חשוב שנבין את ההבדלים בין דפוס אופסט לבין דפוס דיגיטלי. תהליך של דפוס אופסט מחייב עבודת התקנה ידנית. ישנם מתקנים גדולים שמחייבים התערבות של איש המקצוע כדי להתחיל בעבודת ההדפסה. הדבר מוביל לעלות ראשונית גבוהה ולכן נהוג לבצע רק עבודות בכמויות גדולות.

הדפסת אריזות באופן דיגיטלי כוללת העברה של הקובץ הדיגיטלי ישירות למדפסת. כל זאת במינימום התערבות בהפעלת המכונה ולכן העלויות הראשוניות זולות יחסית וניתן להדפיס בכמויות קטנות. הדבר מאפשר לבצע דוגמאות לאריזות (אב טיפוס) ולהדפיס כל כמות על פי דרישה.  

היתרונות של הדפסה דיגיטלית לאריזה

הדפסה דיגיטלית של אריזות הופכת את התהליך ליעיל הן מבחינת עלות והן מבחינת זמן הייצור. בנוסף לכך, אפשר להשיג תוצאות מרשימות ולצמצם את שאריות החומר כך שההדפסה הופכת לידידותית יותר לסביבה. הדפסה זו מאפשרת ליצור אריזות מותאמות באופן אישי כשהן משרתות בצורה הטובה ביותר את המוצר, הליך האריזה והשינוע.

בתהליך זה אפשר ליצור אריזות שהרכבתן דורשת דבק ואז הלקוח מקבל את האריזה מורכבת. אפשרות נוספת היא הרכבה ללא הדבקה אשר מתבצעת על ידי הלקוח בקצב הנדרש. היתרון של האריזה השטוחה וההרכבה העצמית הוא חיסכון משמעותי במקום (האריזה השטוחה כמעט ולא תופסת מקום במרחב וניתן להרכיבה בהתאם לקצב הייצור).

יותר עסקים עוברים להדפסה דיגיטלית

בשנים האחרונות אפשר לראות כי יותר עסקים עוברים להדפסה דיגיטלית. הסיבות לכך הן היכולות הגבוהות לצד העלויות הנמוכות וקבלת התוצר במהירות, על פי דרישה. כולנו מודעים לצורך בחיסכון: במקום, בעלויות ובפסולות. ברגע שאין צורך להתחייב לכמויות הדפסה גדולות, נעשה שימוש בכמות הנייר המדויקת, אפשר להרכיב את האריזה במהירות ותהליך הייצור עובד באופן שוטף.

היום אפשר לראות יותר עסקים בתחום הקוסמטיקה, הרפואה, המזון ועוד רבים אשר מייצרים את האריזות תוך שימוש בדפוס דיגיטלי. העלויות הנמוכות, ההתאמה האישית וקלות השימוש מאפשרת ללקוחות קטנים וגדולים למתג את עצמם, להציג את הייחודיות שלהם ולבלוט מעל כולם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה מביאה איכות גבוהה באופן עקבי, היא נחשבת לידידותית לסביבה כיוון שכמות הפסולת שהיא מייצרת קטנה, היא גמישה מבחינת כמויות ומתבצעת בעלות נמוכה, זמן ייצור מהיר וביעילות מרבית.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן