הגנה על דיסקים CD/DVD

תקליט ויניל

אפשר וכדאי להגן על דיסקים CD/DVD מפני העתקה


שמירה על זכויות יוצרים בפורמט זה הייתה מאז ומתמיד אתגר אמיתי והפתרונות ש-CDI אנו מספקים מאפשרים הגנה מצויינת על סרטי וידאו ותוכנה.

מה עושה הגנת הוידאו? ההגנה “מארגנת” את המידע הדיגיטלי שנמצא על הדיסק באופן שנגן ה-DVD יוכל לנגן את הדיסק, אך בזמן קריאת ה-DVD על ידי מחשב במטרה להעתיקו תתקל תוכנת הצריבה או ההעתקה במספר מכשולים.

דוגמא הינה יצירת מצב בו גודל הדיסק יראה למחשב כ40 גיגה, יצירת אימג’ או עותק לא יתאפשרו עקב מגבלת גודל.
לדיסק נוספו גם מספר חלקים אשר ימנעו מתוכנת ריפRIP ליצור העתק מהDVD.


מוצרים המתאימים ליישום ההגנה:

  • ההגנה מיועדת ל 5 DVD ו 9 DVD המיוצרים בתהליך מלא ב סידיאי ומשוכפלים באמצעות סטמפר שמיוצר במחלקת המאסטרינג של סידיאי.
  • ההגנה מתאימה לפורמטי DVD וידאו ו DVD תוכנה.
  • לא ניתן ליישם הגנה על מדיה שעברה תהליך הגנה בעבר.
  • במידה ויש שימוש במחשב לניגון המדיה, חובה שתהיה מותקנת במחשב תוכנת ניגון DVD (כגון POWERDVD,  WINDVD וכדומה)

 

מה ההגנה מונעת?

  • יצירת העתק 1:1 מהמקור בצריבה.
  • יצירת העתק 1:1 בהעתקה.
  • ריפ RIP  מכל סוג.
  • יצירת אימג’ והפעלת הסרט כקובץ ממחשב.
  • שימוש במדיה כמאסטר לשכפול במפעל.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן