דפוס על דיסק און קי לקידום עסקים

דפוס על דיסק און קי לקידום עסקים

הצורך לשווק את העסק הוא צורך מתמשך.
ישנם אמצעים רבים שיכולים לעזור לעסק להגיע לקהל רחב יותר ואנשי המכירות והשיווק זקוקים לא פעם גם לאמצעים מוחשיים.
במיוחד כאשר מדובר על B2B דפוס על דיסק און קי לקידום העסק יכול להיות פתרון מוצלח.

כולנו מכירים את הדיסק און קי ואנשי המכירות והשיווק יכולים להשתמש בכלי הקטן כדי להגיע באמצעותו לעוד לקוחות.
על המכשיר אפשר להדפיס לוגו, סלוגן ומספר טלפון ואפשר גם לדאוג להזנת תוכן כך שמי שיכניס אותו למחשב יקבל מצגת או מידע על החברה.

דפוס על דיסק און קי לקידום עסקים בתצוגות

אנשים אשר מגיעים לתצוגות רגילים לקבל בדרך ברושורים, תיקים ועוד מתנות שונות.
דיסק און קי הוא מכשיר שכולם משתמשים בו, הייצור שלו זול ואפשר להדפיס עליו סלוגן קצר, לוגו או מספר טלפון של החברה.
ניתן לבצע את ההדפסה על צד אחד או שני הצדדים.

מתן המכשיר היא דרך מצוינת ליצור קשר עם הקהל שמגיע למקום, לתת לו משהו שאינו יקר ערך ולהישאר בתודעה. עסקים וחברות שירצו בכך יוכלו לטעון מראש מידע על החברה או פרסומת כך שמי שישתמש במכשיר ייחשף לעוד מידע ולא רק ישתמש במכשיר להנאתו.

דיסק און קי כמתנה קטנה לאנשי הרכש

אנשי הרכש צריכים לייצג את החברה או הארגון בהם הם עובדים ותמיד לחשוב על טובת החברה.
לכן הם לא יקבלו מתנות משמעותיות בעלות ערך גבוה.
דרך טובה להגיע אל אותם אנשי הרכש ולהישאר בתודעה היא למסור להם דיסק און קי מודפס שבתוכו מצגת או מידע שיכול להיות רלוונטי לחברה.

אפשר להזין תוכן מגוון לרבות מצגות, תמונות על המוצרים או סרטון פרסומת.
זוהי סיבה מעולה למסור את המכשיר ולהיות תמיד בזיכרון של איש המפתח האחראי על הרכישות בארגון.

דפוס על דיסק און קי להעברת מידע

CDI, בית דפוס מתקדם אשר מספק מענה גם לחברת מייקרוסופט, יכול לא רק להדפיס על המכשיר אלא גם לדאוג לטעון תוכן ואף תוכן רגיש מוצפן.
בתצוגות או בכנסים לפעמים עולה הצורך להעביר את המצגת למשתתפים.
לא תמיד אפשר לעשות זאת בשליחה באימייל ויש צורך באמצעי מתקדם יותר כדי להגן על המידע מצד אחד אך למסור אותו לגורמים הרלוונטיים בצורה פשוטה ונוחה.

בנוסף להדפסה ולטעינת המידע נוכל לייצר מארזים מיוחדים שבתוכם יהיה המכשיר כך שכל מי שיקבל אותו ירגיש שלא מדובר בעוד מתקן סטנדרטי.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן