דפוס דיגיטלי לרשות העסק

דפוס דיגיטלי

שיתוף הפוסט

Share on facebook

הדפוס משמש לצרכים רבים יותר מכפי שרובנו יכולים לדמיין. מהדפוס ה”קטן” שעל האריזה ועד לשלטי החוצות הענקיים. כל אלו דורשים מכונות טכנולוגיות ואנשי מקצוע מומחים בתחום. בשנות האלפיים עולם הדפוס עבר שינוי עם כניסתו של דפוס דיגיטלי.

המכונות החדשות הפכו את ההדפסה לפשוטה וזמינה יותר מאי פעם. כבר אין יותר צורך בהדפסת כמויות גדולות שמוזילה את העלויות וגם עסקים קטנים יכולים להתנהג “כמו הגדולים” ולמתג עצמם. תודות לשיטה הדיגיטלית אפשר להגיע לתוצאות מרשימות מאד ולשלם רק על פי הצורך.

הגרפיקה זהה, הכמויות השתנו

נכון להגיד שישנן תוכנות גרפיקה מתוחכמות יותר וכי הגרפיקאים יודעים לעשות עבודה ייחודית. אם בעבר אפשר היה ליהנות מהדפסות איכותיות רק בכמויות גדולות, היום אפשר לתת לגרפיקאי לעצב פלייר, כרטיס ביקור, דיסק און קי אישי ואפילו אריזת תקליט ויניל ולהדפיס בכל כמות שנדרשת.

היום אפשר ליהנות משירותי הגרפיקה הטובים ביותר בלי להתחייב לעלויות דפוס גבוהות. העלויות נקבעות על פי כמות ההדפסה ואין סף מינימלי שיש לעמוד בו כדי להפעיל את המכונה. תודות למכונות משוכללות שעובדות בשיטת הדפסה ישירה, כל עסק יכול ליהנות מדפוס ברמה גבוהה על גבי דפים, קרטונים וחומרים נוספים.

מפלייר ועד אריזה

דפוס דיגיטלי נותן מענה לצרכים מגוונים. מפלייר ועד לאריזה וכל זאת בכמויות שמתאימות בדיוק לעסק. מכאן אפשר להבין כי גם עסקים קטנים, יצרנים ואפילו משרדים שרוצים לעטוף מוצר באריזה חדשנית וייחודית, יכולים לעשות זאת.

הנושא של הדפסת מארזים מורכבים צריך לעמוד בפני עצמו כיוון שנדרש ידע מתאים בתכנון האריזה ובגרפיקה. אנשי המקצוע המנוסים ומכונות דפוס דיגיטליות יהפכו את הרצון והצורך של העסק למציאות שכיף להתגאות בה. כל הדפסה חייבת לקבל תשומת לב, להיות מתוכננת כך שתתאים למי שהזמין אותה והמוצר המוגמר חייב להיראות מעולה.

המקום הנכון לשירותי דפוס דיגיטלי

עסקים טועים לחשוב כי עבודת הדפוס היא עבודה פשוטה. נכון להגיד כי המכונות המתקדמות הפכו את ההדפסות לזמינות יותר עבור עסקים בכל סדר גודל ואפילו עבור אנשים פרטיים. עם זאת, המכונה לא יכולה להחליף את האדם, את הניסיון והמקצועיות.

את תכנון הדפוס והגרפיקה יבצעו אנשי מקצוע שלמדו את התחום ושעוסקים בו כבר זמן רב. הם חייבים להיות קשובים לבקשות האישיות, יצירתיים כדי להפוך את אותן בקשות ליצירה ולהתחשב ביכולות הטכנולוגיות הקיימות. חברת CDI שמחה להעמיד לרשותך שירותי דפוס מתקדמים, בכמויות על פי דרישה. לפרטים נוספים, זה הזמן ליצור עמנו קשר.

כתבות נוספות:

אריזות למוצרי יודאיקה
דפוס דיגיטלי

אריזות למוצרי יודאיקה

מזוזות, פמוטים, חנוכיות וגביעי קידוש הם חלק ממוצרי היודאיקה אותם מוצאים בבית היהודי. הם יכולים להימסר כמתנה לכבוד חג, יום הולדת או לקניה עצמית. טווח

דילוג לתוכן