דפוס דיגיטלי לרשות העסק

דפוס דיגיטלי

הדפוס משמש לצרכים רבים יותר מכפי שרובנו יכולים לדמיין. מהדפוס ה”קטן” שעל האריזה ועד לשלטי החוצות הענקיים. כל אלו דורשים מכונות טכנולוגיות ואנשי מקצוע מומחים בתחום. בשנות האלפיים עולם הדפוס עבר שינוי עם כניסתו של דפוס דיגיטלי.

המכונות החדשות הפכו את ההדפסה לפשוטה וזמינה יותר מאי פעם. כבר אין יותר צורך בהדפסת כמויות גדולות שמוזילה את העלויות וגם עסקים קטנים יכולים להתנהג “כמו הגדולים” ולמתג עצמם. תודות לשיטה הדיגיטלית אפשר להגיע לתוצאות מרשימות מאד ולשלם רק על פי הצורך.

הגרפיקה זהה, הכמויות השתנו

נכון להגיד שישנן תוכנות גרפיקה מתוחכמות יותר וכי הגרפיקאים יודעים לעשות עבודה ייחודית. אם בעבר אפשר היה ליהנות מהדפסות איכותיות רק בכמויות גדולות, היום אפשר לתת לגרפיקאי לעצב פלייר, כרטיס ביקור, דיסק און קי אישי ואפילו אריזת תקליט ויניל ולהדפיס בכל כמות שנדרשת.

היום אפשר ליהנות משירותי הגרפיקה הטובים ביותר בלי להתחייב לעלויות דפוס גבוהות. העלויות נקבעות על פי כמות ההדפסה ואין סף מינימלי שיש לעמוד בו כדי להפעיל את המכונה. תודות למכונות משוכללות שעובדות בשיטת הדפסה ישירה, כל עסק יכול ליהנות מדפוס ברמה גבוהה על גבי דפים, קרטונים וחומרים נוספים.

מפלייר ועד אריזה

דפוס דיגיטלי נותן מענה לצרכים מגוונים. מפלייר ועד לאריזה וכל זאת בכמויות שמתאימות בדיוק לעסק. מכאן אפשר להבין כי גם עסקים קטנים, יצרנים ואפילו משרדים שרוצים לעטוף מוצר באריזה חדשנית וייחודית, יכולים לעשות זאת.

הנושא של הדפסת מארזים מורכבים צריך לעמוד בפני עצמו כיוון שנדרש ידע מתאים בתכנון האריזה ובגרפיקה. אנשי המקצוע המנוסים ומכונות דפוס דיגיטליות יהפכו את הרצון והצורך של העסק למציאות שכיף להתגאות בה. כל הדפסה חייבת לקבל תשומת לב, להיות מתוכננת כך שתתאים למי שהזמין אותה והמוצר המוגמר חייב להיראות מעולה.

המקום הנכון לשירותי דפוס דיגיטלי

עסקים טועים לחשוב כי עבודת הדפוס היא עבודה פשוטה. נכון להגיד כי המכונות המתקדמות הפכו את ההדפסות לזמינות יותר עבור עסקים בכל סדר גודל ואפילו עבור אנשים פרטיים. עם זאת, המכונה לא יכולה להחליף את האדם, את הניסיון והמקצועיות.

את תכנון הדפוס והגרפיקה יבצעו אנשי מקצוע שלמדו את התחום ושעוסקים בו כבר זמן רב. הם חייבים להיות קשובים לבקשות האישיות, יצירתיים כדי להפוך את אותן בקשות ליצירה ולהתחשב ביכולות הטכנולוגיות הקיימות. חברת CDI שמחה להעמיד לרשותך שירותי דפוס מתקדמים, בכמויות על פי דרישה. לפרטים נוספים, זה הזמן ליצור עמנו קשר.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן