איך לבחור דיסקאוןקי?

איך לבחור דיסקונקי?

הזיכרון הנייד או הדיסק און קי הוא ההתקן הנוח והשימושי ביותר הקיים כיום לצורך אחסון וניוד מידע ממקום למקום. מחירו הזול הופך אותו לנדרש ביותר עבור שימושים שונים ומגוונים, כך שרכישה של מספר התקנים לצרכים שונים אינה יקרה ומתאימה לכל כיס. במילים אחרות, איך לבחור דיסקונקי המתאים לצרכים שלכם?

 בעקבות הדרישה הגבוהה להתקן זה והשימושים השונים שבו, ריכזנו עבורכם קריטריונים עיקריים לבדיקתכם כדי שתוכלו לבחור את הזיכרון הנייד שיתאים ביותר עבורכם.

אפיון השימוש בדיסק און קי 

לפני שאתם בוחרים דיסק או קי, בדקו אילו סוגים של מסמכים או חומרים אחרים מיועדים לאחסון או העברה על ידי ההתקן שאתם מתכוונים לרכוש. לדוגמא, קבצי תוכנת אופיס יידרשו נפח אחסון שונה מקבצים של גרפיקה, תמונות וקבצי וידאו.

לכן בראש וראשונה תקבעו את אופי השימוש בהתקן.

איך לבחור דיסקאוןקי שמתאים לצרכים שלכם מבחינת נפח האחסון?

במידה והחלטתם שהדיסק און קי הנדרש לכם מיועד לאחסון קבצי וורד ואקסל, תוכלו לרכוש דיסקונקי ייעודי לשימוש שבחרתם, עם נפח אחסון של GB8. נפח זה בהחלט יענה על הצורך, ובמחיר זול.

אם קבעתם מראש שההתקן הנייד ישמש אתכם גם לשמירה של תמונות וקבצי וידאו, תזדקקו לנפח אחסון כפול של GB16 לכל הפחות.

ממשק העברת נתונים מהמחשב לדיסק און קי, ולהיפך:

קיימים שני סוגים:

מיועד לכל השימושים אך פחות יתאים למעוניינים בהעברה מהירה של חומר כבד :USB 2.0    

מהיר בהרבה, לכן יתאים יותר להעברה של קבצים כבדים כמו סרטים באיכות גבוהה  :USB 3.0          

תוכנה לכיווץ קבצים

במידה והחומר אותו תרצו לאחסן יכיל קבצים כבדים, חפשו דיסקונקי בו קיימת תוכנת כיווץ

מובנית. כך תוכלו להוריד במשקל הקבצים ולאחסן כמות גדולה יותר של קבצים בהתקן.

מערכת הפעלה U3 של דיסק און קי

תכונה חשובה אפשרית בדיסקונקי. באמצעותה תוכלו לעבוד מכל מחשב אחר במידה והעבודה בה אתם עוסקים דורשת שימוש ביותר ממחשב אחד. מערכת ההפעלה U3 מקלה מאוד כאשר תוכלו לעבוד על החומר שלכם דרך אימייל ואינטרנט מכל מחשב אחר.

קישורית Wi-Fi:

כדאי שתוודאו כי הזיכרון הנייד שתרכשו יכלול קישורית Wi-Fi. זאת כדי שתוכלו לבצע העברה של קבצים דרך רשת אלחוטית למחשבים אחרים. 

איך לבחור דיסקונקי שיאפשר לכם את מידת האבטחה הרצויה?

וודאו אפשרות אבטחה להתקן אם באמצעות סיסמא או באמצעות זיהוי טביעת אצבע.  כאשר קיימת אופציית האבטחה, היצרן יציע תוכנה להורדה. תוכנת האבטחה תחסום גישה למחשב כאשר הזיכרון הנייד ינותק מהמחשב. כל זמן שההתקן יהיה מחובר למחשב, תתאפשר אליו הגישה.  אפשרות האבטחה בעזרת אצבע היא אמנם נוחה, אך לא תמיד עובדת בצורה חלקה.

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן