דיסק און קי עם לוגו שימושי לשיווק העסק

דיסק און קי עם לוגו

מוצרי קידום מכירות עוזרים לעסק לשווק את עצמו בקלות מול לקוחות שונים.
דיסק און קי עם לוגו הוא אחד מהמוצרים השימושיים ביותר והמכשיר הקטן יכול להיות כרטיס הביקור המוצלח ביותר של העסק.
ההדפסה של הלוגו מתבצעת בהתאמה אישית ולאחר בחירת הדיסק און קי על ידי העסק.

ישנם מכשירים שונים הנבדלים אלו מאלו בגודל, בצבע ונפח הזיכרון.
כל עסק יכול לבחור בדיסק און קי שישאיר את הרושם הטוב ביותר על הלקוחות או השותפים לעבודה.
כדאי לזכור כי המטרה היא שמי שיקבל את המתנה ישתמש בה לאורך זמן ויראה את הלוגו של החברה שוב ושוב ולכן עדיף להשקיע באחד איכותי ולדאוג שהלוגו יודפס באופן מושלם.

מיתוג מושלם לעסק

דיסק און קי עם לוגו הוא מוצר מצוין למיתוג וקידום העסק.
אפשר לחלק אותו ללקוחות לקראת החגים ולעטוף אותו בתוך מארז מיוחד.
אפשר להשתמש בו בתצוגה ולהעניק לאלו שמגיעים מתנה קטנה שנשארת לאורך זמן.
המוצר הקטן יעיל מאד, מזכיר ללקוחות ולאלו שיכולים להיות לקוחות שהעסק קיים, חשב עליהם ויכול לספק להם את השירות כשהם יצטרכו.

דיסק און קי חייב להיות איכותי ולהחזיק מעמד לאורך זמן.
לצורך כך מחכים לעסק דגמים שונים של מכשירים ואפשרות להדפיס עליהם את הלוגו, סלוגן ומספר טלפון.
בבית הדפוס אנחנו עומדים לרשות העסק ומלווים את תהליך העיצוב וההדפסה משלב ההתלבטות הראשונית, דרך בחירת הגרפיקה ועד לקבלת המוצר המוגמר בבית העסק.

תהליך הדפסת דיסק און קי עם לוגו

CDI, בית דפוס מציע ללקוחות תהליך ההדפסה פשוט ונוח.
כל שעליך לעשות הוא לשלוח אלינו את הלוגו או הכיתוב שברצונך להדפיס על המכשיר, אנחנו ניצור הדמיה כך שיהיה לך ברור כיצד המוצר ייראה בסיום ההדפסה.

לאחר האישור אנחנו נעבור לשלב הייצור ואם יש צורך בכך נדאג גם לטעון קבצים ואף לנעול אותם כך שאי אפשר יהיה למחוק אותם.
בסיום התהליך נדאג לשלוח אליך את ההזמנה.
לנוחיותך, ניתן להזמין גם מארז מיוחד בו יונח הדיסק און קי.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן