דיסק און קי מעוצב: שי לחג שלא חשבתם עליו

דיסק און קי מעוצב

דיסק און קי מעוצב הוא רעיון נפלא למתנה. כל שנה אתם מוצאים עצמכם מתלבטים איך להעניק תשומת לב לאנשים החשובים לכם בחגים, ימי הולדת או סתם ימי חול בהם אתם חשים צורך לתת משהו נחמד לקרובים אליכם. “איך נפתיע את העובדים עם מתנות לראש השנה? איזו מתנה כדאי הפעם לחלק ללקוחות? שוב לקנות שוקולד?” קבלו הצעה מדליקה לנסות משהו אחר.

דיסק און קי מעוצב – מתנה קטנה, לא יקרה במחיר, אך בעלת ערך לא מבוטל למי שמקבל אותה.   

תודו שלא חשבתם על זה, דיסק און קי בעל זיכרון נייד עם נפח של 8 ג’יגה למשל, אשר יתאים לצרכי אחסון ושימוש שונים.  כיום מבוגרים וילדים כאחד משתמשים בהתקנים אלו לשמירת חומרים כמו תמונות, משחקים, סרטים, מוזיקה ועוד. ריבוי החומרים האלו הנגישים עבורנו כיום דורש כמות לא קטנה של אחסון. את זה ניתן למצוא בהתקן זיכרון נייד שהוא קטן, לכן לא תהיה בעיה למצוא מקום בתיק למספר נוסף של התקנים, אשר תמיד יימצא להם שימוש.

הדיסק און קי כיום מיוצר במספר רב של עיצובים ויתאים כמתנה:

  • ללקוחות:

התקן מעוטר בלוגו של הלקוח הוא מתנה מקורית ושימושית שלקוחות ישמחו לקבל. השקיעו בעיצוב ההתקן כדי לבטא את מידת ההערכה שלכם כלפי הלקוח. השתמשו באלמנטים הלקוחים ממיתוג הלקוח, כמו צבעים ואלמנטים גרפיים לצורך עיצוב הדיסק און קי. לקוחות ישמחו לקבל

פריטים שימושים המזוהים איתם, ואתם תוכלו להודות להם בצורה זו על שיתוף הפעולה העסקי ביניכם.

  • לעובדים:

דיסק או קי בעיצוב אישי ממותג הוא שי לחג שתוכלו לתת לעובדים כתוספת לתלושי החג המסורתיים כאות להערכה לעבודתם בחברה ולנאמנות שלהם. לוגו החברה יופיע על גוף הזיכרון הנייד, אך גם תוכלו להוסיף עליו משהו אישי משלכם לאותו עובד, שיתאים בדיוק עבורו וידבר אליו. תוכלו לעשות זאת על ידי כיתוב ספציפי או בעזרת עיצוב גרפי. כך תעניקו יחס אישי לעובדים, ותחזקו את תחושת השייכות שלהם לחברה. 

  • לילדים:

קיימים התקני דיסק און קי בעיצובים שונים לילדים כמו מטוס, משאית, בובה ועוד בתוספת עם שם הילד.  זוהי מתנה יפה ומקורית שילדים מוצאים בה שימוש.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן