דיסק און קי מעוצב אישית

דיסק און קי בהתאמה אישית

שיתוף הפוסט

Share on facebook

אנו חיים בעידן דיגיטלי של מדיות מרובות. אנו ב-CDI הופכים את העובדה הזו ליתרון העסקי שלכם. אצלנו תמצאו שירותי הכנת דיסקונקי ייחודיים לכל הצרכים העסקיים שלכם. אנו מייצרים עבורכם דיסק און קי מעוצב אישית וממותג , בכל נפחי האחסון ועם אפשרויות מתקדמות של קריאת מידע.

דיסק און קי ממותג, דיסק און קי מעוצב

דיסק און קי מעוצב אישית

מעוניינים להעניק ללקוחות שלכם מתנה עם ערך מוסף? אתם במקום הנכון! אצלנו תוכלו לייצר דיסק און קי ממותג ומעוצב עם הלוגו של העסק שלכם ועם אתר האינטרנט שלכם במגוון סגנונות. ממתכת או פלסטיק, בצורות ובצבעים ועם סוגי כיסוי רבים. כשאתם מעניקים ללקוחות שלכם דיסקונקי משלהם עם הלוגו והפרטים שלכם, אתם מעניקים להם מתנה שימושית הרבה יותר מסתם מחזיק מפתחות או מגנט למקרר. אתם מעניקים להם מוצר בו ישתמשו כל הזמן, וכתוצאה מכך יתנוסס הלוגו שלכם אל מול עיניהם במשך פעמים רבות במהלך התקופה הקרובה.

דיסק און קי 64 ואפשרויות מידע מתקדמות

אם אתם מעוניינים להעניק ללקוחות שלכם דיסקונקי מיוחד עם ערך מוסף יש באפשרותכם מספר אפשרויות לעשות זאת. האפשרות הראשונה היא הענקה של דיסקונקי 64 ג’יגהבייט שהוא נחשב לנפח אחסון גבוה יחסית למכשירי אחסון נישאים למחזיקי מפתחות. האפשרות השניה היא יצירה של קבצים בנויים בתוך המכשיר אותם לא ניתן למחוק, הנקראים בשפה המקצועית קבצים לקריאה בלבד. באמצעות יצירה של קבצים אלו על המערכת של הדיסקונקי, אתם מאפשרים ללקוחות שלכם גישה למידע מסוים אותו אתם רוצים להראות להם ולגרום להם לראות אותו.

דיסק און קי כרטיס אשראי

אחד הפיתוחים הנחמדים והמלהיבים ביותר בתחום אמצעי אחסון המידע הניידים הוא דיסקונקי כרטיס אשראי. זהו למעשה התקן נייד לנשיאה ואחסון של מידע הפועל על טכנולוגיות USB, המותקן בצורה של כרטיס אשראי. הכרטיס נכנס לארנק שלכם ומאפשר נשיאה פשוטה וקלה שלו לכל מקום. בתוך הכרטיס מותקן חלק קטן ומסתובב ועליו הרכיב האלקטרוני שמהווה את רכיב הזיכרון עצמו. דיסקונקי כרטיס אשראי הוא מתנה נהדרת וייחודית במיוחד עבור בתי עסק שמעוניינים להעביר הרגשה של קדמה וטכנולוגיה מתקדמת. מדובר בפתרון נוח ופשוט ליצירה של דיסקונקי, המאפשרת שימוש בשטח מיתוג גדול הרבה יותר מכל דיסקונקי רגיל.

אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר במספר דקות, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למספר הטלפון שלנו 03-6127040 ולמסור את פרטי ההזמנה המבוקשת. אנו נבנה עבורכם במספר דקות הצעה אטרקטיבית ומשתלמת שיכולה להקפיץ את המיתוג של העסק שלכם מספר שלבים קדימה.

כתבות נוספות:

אריזות למוצרי יודאיקה
דפוס דיגיטלי

אריזות למוצרי יודאיקה

מזוזות, פמוטים, חנוכיות וגביעי קידוש הם חלק ממוצרי היודאיקה אותם מוצאים בבית היהודי. הם יכולים להימסר כמתנה לכבוד חג, יום הולדת או לקניה עצמית. טווח

דילוג לתוכן