דיסק און קי ממותג – מתנה קטנה על מפתח

דיסק און קי ממותג - מתנה קטנה על מפתח

חלק מהיכולת לקדם ולשווק כיום עסקים נעשה דרך מגוון רחב של רעיונות. כלי עבודה משרדיים, דוגמת הדיסק און קי, מהווים כלי חשוב לכל מי שעובד כיום בסביבה ממוחשבת. בנוסף לכך, הפך הדיסק און קי לכלי שיווקי של ממש כשעליו ניתן להדפיס ולפרסם אודות מי שמעניק אותו כמתנה.

פריט חובה לכל צרור מפתחות – דיסק און קי ממותג

הדיסק און קי, מהווה כיום פריט חובה בעבור אנשים רבים העובדים בעולם הדיגיטל. בעבור רבים הרוצים לשמור ולנייד בצורה קלה ונוחה קבצים הפך הדיסק און קי למוצר חובה. בין אם מדובר בתלמידים וסטודנטים, מרצים, ואפילו תקליטנים שהחליפו את קייס התקליטורים שלהם בדיסק און קי מלא במוזיקה מקפיצה.

את הדיסק און קי פיתחה לראשונה החברה
הישראלית M-Systems.
השם המסחרי שניתן הוא Disk on Key הבא בעצם לתאר החזקת תוכן של דיסק על מחזיק המפתחות שלנו. הדיסק און
קי הנו בפריט נוח וזול אשר גודלו הזעיר הופך את ניידותו לנוחה. במדינות מערביות
אחרות נהוג לכנות את המכשיר כ-Stick או Flash Drive כשבישראל זכה גם כן לשם משלו – הֶחְסֵן נַיָּד או התקן נייד, אבל מוכר גם בישראל בשמו דיסק און קי.

דיסק און קי ממותג כמוצר לקידום
מכירות

הדיסק און קי הפך עם השנים למוצר
קידום מכירות מועדף על רבים וזאת למול נחיצותו כמעט אצל כל אדם. רבים זכו לקבלו
כחלק ממתנה לעובדים או כלקוחות שקיבלו מתנה מהבנק או חברת הביטוח במסגרת מערך גיוס
ושימור לקוחות.

האפשרות להדפיס על הדיסק או קי פשוטה
וזאת למול העובדה שמדובר בכלי העטוף פלסטיק קשיח המאפשר הדפסה. במסגרת קידום
המכירות זוכים עובדים ולקוחות לקבל במתנה דיסק און קי עם לוגו החברה או דיסק און
קי מעוצב.

עבור עובדים ולקוחות שמעדיפים תמיד
מתנה שיש בה לשרת פונקציונליות מסוימת, הדיסק או קי מהווה בהחלט מתנה ראויה. מתנות
אחרות הניתנות ללקוחות ועובדים מושמות בצד מבלי לעשות בהן שימוש. מנגד, הפך הדיסק
או קי למתנה שבה המשתמשים באופן יומיומי ובכך החשיפה למסר ו\או ללוגו המודפס עליו
רחבה.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן