דיסק און קי לחברות – 5 סיבות להדפיס על דיסק און קי

דיסק און קי לחברות

חברות, ארגונים ואפילו עסקים קטנים עושים מאמצים רבים כדי להישאר בתודעה. גיוס לקוח חדש עולה לעסק פי חמש לעומת שימור שלו. מאמצי השימור יכולים ללא כל ספק להיות משתלמים במיוחד ועתה עולות השאלות כיצד אפשר לשמור על הלקוח וכיצד דיסק און קי לחברות יכול לעזור בהשגת המשימה.

לכל אחד ואחת מאיתנו יש לפחות דיסק און קי אחד. הוא משמש לאחסון התמונות, להעביר קבצים ותמיד יש צורך בעוד מכשיר. דיסק און קי מעוצב יכול להיות בגדלים שונים, בעיצובים מגוונים ואפשר להדפיס עליו את שם העסק, סלוגן, לוגו ועוד. חברות ועסקים יכולים להשתמש במכשיר ויש להם לפחות חמש סיבות לעשות זאת.

שימוש יום יומי

השימוש היום יומי במכשיר הוא סיבה מצוינת לתת אותו במתנה. כאשר הלקוח מחזיק את המכשיר ורואה את הלוגו, הסלוגן או השם של החברה או העסק, הוא נזכר בשירות שקיבל, בתשומת הלב ויתכן מאד שהוא יצור קשר מחדש גם אם לא תכנן לעשות זאת. הדפסה על המכשיר היא דרך מצוינת להישאר בזיכרון ולהוביל לרכישה חוזרת.

מתנה במחיר סביר

חברות ועסקים צריכים לחשוב כל הזמן על הלקוחות שלהם ומתנות קטנות יכולות לשנות את מערכת היחסים בין הצדדים. הדפסה על דיסק און קי לחברות מאפשרת להן להעניק מתנה קטנה, בלי להתאמץ יותר מדי ובלי ליצור תחושה של מחויבות של הלקוח, אך להזכיר לו שהוא קיבל תשומת לב מיוחדת.

מארזים מיוחדים ומפתיעים

תודות לתכנון נכון ומכונות מתקדמות אנחנו יכולים ליצור גם מארזים מיוחדים ומפתיעים שבפני עצמם יכולים לרגש. מעטפת הפתרונות מעניקה ללקוח תחושה שחשבו עליו ושמשקיעים בו. כמובן, על האריזה אפשר להדפיס פרטים שונים של החברה ולחזק את הקשר בין הצדדים.

כרטיס ביקור

כתבנו על היתרונות של הדפסה על דיסק און קי לחברות לצורך שימור לקוחות, אך המכשיר יכול לשמש גם ככרטיס ביקור. ניתן לחלק אותו בתצוגות ובכל מפגש עם לקוח פוטנציאלי. במקרה של כרטיס ביקור, ניתן להדפיס פרטי התקשרות, לפי בחירת החברה כמובן.

העסק ייראה נפלא

הפרטים הקטנים הם שיוצרים את הרושם כלפי העסק. באמצעות דפוס דיגיטלי אנחנו יכולים לייצר מוצרים מפתיעים ולמתג את העסק כך שיהיה בלתי נשכח. חברת CDI מספקת שירותים לעסקים קטנים וגדולים ותשמח לעמוד גם לרשותכם עם מכשור מתקדם, מעצבים מומחים ושירותי שילוח של כל מוצרי הדפוס המוגמרים.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן