דיסקים למכירה בהופעות

דיסקים למכירה בהופעות

דיסקים למכירה בהופעות – לשווק ולהשמיע את המוזיקה שלך

אחת משיטות השיווק הטובות ביותר עבור מוזיקאים צעירים (ולא רק) היא העמדת דיסקים למכירה בהופעות. דרכו של כל מוזיקאי ללב ההמונים כוללת בתוכה עמל רב. חלק מהפעילות שעל אותו מוזיקאי וצוותו נוגעת לשיווקו על גבי דיסקים ותקליטי ויניל. כאן חשוב לבחור בחברה אמינה ובעלת ניסיון אשר יודעת לתת מענה למגוון רחב של מוצרים אלו.

הפקת דיסקים, תקליטי ויניל ושירותי גרפיקה תחת קורת גג אחת

אחת מהחברות המובילות בתחום הפקת דיסקים, תקליטי ויניל ומארזים מיוחדים היא חברת CDI הישראלית. CDI פועלת בתחום כ-22 שנים עוד משנת 1987. ניסיון רב השנים של CDI מאפשר למוזיקאים רבים ליהנות ממגוון רחב של מוצרים תחת אותה קורת גג ובעיקר, להפיק דיסקים למכירה בהופעות.

CDI רואה ומקדמת במסגרתה ייצור מארזים מקרטונים ירוקים ידידותיים לסביבה. שירות נוסף המתאפשר כולל את היכולת להוסיף את חתימת המוזיקאי על הסחורה. הדבר מתאפשר ונעשה במקצועיות רבה וזאת למול העובדה שבמסגרתה מעניקה CDI גם שירותי גרפיקה רחבים. כמו כן, ניתן ליהנות ממגוון מבצעים והנחות. בין היתר בעבור ויניל בעל ארבעה כותרים ניתן לקבל וליהנות מ-80 יחידות לכל כותר ולשלם על 50 בלבד.

יכולתו של מוזיקאי וצוותו לרכז מספר של פעילות הנוגעת לדיסקים ותקליטי הויניל במקום אחד הופכת את התהליך לפשוט יותר עבורו. הנושא, כאמור, חשוב וזאת למול כך שהליך הפקת אלבום מהווה מסע לא קל ומורכב עבור המוזיקאי. שאיפתה של CDI לאפשר לאותו אמן להתרכז ביצירתו תוך שהוא שם מבטחו בחברה מקצועית ומהימה.

דיסקים למכירה בהופעות

 

דיסקים למכירה בהופעות

דיסקים למכירה בהופעות, תקליטי ויניל ומארזים המשלבים את שניהם

תקליטי הויניל מוכרים לעכברי מוזיקה אשר מעדיפים
עד היום ליהנות ממוזיקה המושמעת באמצעות תקליט רחב על גבי גרמופון.

עד
היום ניתן אף לראות תקליטנים שעושים עדיין שימוש בתקליטי ויניל. במסגרת חובבי
המוזיקה קיימים רבים המעדיפים להאזין למוזיקה דרך אותם תקליטי ויניל. ההפרעות
הבולטות בהשמעת של אותם תקליטים מהווים עבורם חלק מהקסם. לבטח אם מדובר בתקליטים
מהשנים המוקדמות של המאה ה-20.

משנת
2013 נרשמה עלייה במכירה של תקליטי ויניל ברחבי העולם ובמיוחד במדינות אירופה
וארה”ב. התקליטים הפכו למבוקשים והם נמכרים, מלבד בחנויות המוזיקה, גם ברשתות
אופנה המיועדות לקהל צעיר. בני נוער וצעירים שגילו את קסם הויניל מעדיפים ליהנות מעותק
של וניל בכדי לשמוע מבצעים דוגמת ג’יין בורדו, ברי סחרוף ושלמה ארצי.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן