אריזות ממותגות לקידום העסק

אריזות ממותגות

אריזות ממותגות משפיעות על האופן בו הלקוח תופס את העסק. אין זה משנה אם הרכישה מתבצעת בחנות או באתר האינטרנט, לפני שהלקוח יראה את המוצר, הוא יראה את האריזה ולזו יש השפעה על המיתוג. היום האריזה יכולה לקדם את העסק ובמרכז התכנון יש לשים את חוויית הלקוח.

לרושם הראשוני יש תפקיד חשוב, הוא קובע האם הלקוח ירכוש את המוצר או לא ואם הוא רכש ברשת, האם הוא יתלהב כבר מהרגע הראשון או לא. עסקים שרוצים להרשים לכל אורך הדרך ולתקשר עם הלקוחות בצורה חדשה, צריכים לחשוב על האריזה ולנצל אותה לקידום המוצר.

 

התפקיד של אריזות ממותגות

אריזה צריכה קודם כל לעטוף את המוצר. היא צריכה להגיש אותו לקהל באופן שיבטיח כי התכולה שלמה ונגישה. כל זה ברור ואפשר למצוא שלל פתרונות גנריים, אך אריזות ממותגות עושות הרבה יותר מזה. הן נקודת המגע הראשונה עם הלקוח ומאפשרות לו לזהות את המוצר שבפנים ואת המותג. הוא יכול להשפיע על תפיסת הלקוח והתדמית שנוצרת לעסק.

כאשר האריזה מתוכננת כראוי היא יוצרת חוויה, מספרת ללקוח מה יש בתוכה והיא יכולה להעלות את הסקרנות. היא יכולה גם להוות חלק משמעותי בהסבר על המוצר או על המותג כשאפשר להשתמש בשטח שלה כדי לספר את סיפור המוצר. זו יכולה להיות הזדמנות נפלאה להביע את ערכי המותג, להיות קלילים או רציניים, נינוחים או יוקרתיים, הכל תלוי בערכים של המותג.

אריזות אשר ממותגות בצורה הנכונה הן חלק מהחוויה והן יכולות ליצור התרגשות של ממש. היום אפשר לראות סרטוני unboxing רבים ואלו הופכים להיות ויראליים ועושים עבודת קידום מצוינת לעסק. כמובן, כדי שסרטון שכזה יוביל לרכישות נוספות האריזה חייבת להשאיר את הרושם הרצוי ולהישאר בזיכרון של הצופים. בכל הנוגע לבולטות יש לזכור כי כשהמוצר על המדף בחנות הוא מתחרה על תשומת לב הצרכן ועיצוב נכון מוביל לבולטות, מושך את העין ויכול להוביל לעליה במכירות.

 

כל עסק יכול ליצור את האריזה הייחודית שלו

הטכנולוגיה התקדמה והיום כל עסק יכול ליצור את האריזה שתתאים למוצר שלו. יותר מכך, בזכות פתרונות ההדפסה שלנו גם עסקים שיש להם ליין מגוון עם ייצור בכמויות קטנות, יכולים ליצור אריזות ייחודיות לכל אחד מהמוצרים. כל אריזה עוברת תהליך של תכנון מדויק, התאמה למוצר מבחינת הדרישות הטכניות ולמותג מבחינת הצרכים השיווקיים.

אנו מאפשרים לעסק להדפיס אריזות ממותגות בכל כמות שהוא יחפוץ. לרוב האריזות יגיעו לעסק כשהן שטוחות (אלא אם ישנה בקשה שונה מכך), מה שמאפשר לאחסן אותן בקלות ולהשתמש בהן בעת הצורך. העסק יכול להזמין את כמות האריזות הנדרשות לו בלבד ואנחנו יכולים להדפיס עוד אריזות באופן מידי ברגע שיש צורך בכך.

פתרונות הדפוס שלנו נותנים מענה לעסקים גדולים אשר מייצרים כמויות גדולות ולעסקים קטנים אשר רוצים לבלוט בעולם התחרותי. גם יצרנים קטנים כמו יצרני סבונים טבעיים, קונדיטוריות בוטיק ודומיהם מקבלים מאיתנו את השירות הטוב ביותר שכולל תכנון מוקפד של האריזה, הדפסה לפי הכמות הנדרשת ובזמן קצר.

 

תנו לאריזה לעבוד בשביל העסק

אריזה טובה יכולה לעבוד עבור העסק. אם היא בולטת, היא מושכת את תשומת הלב של הצרכן. אם היא מסקרנת היא יכולה להפוך לוויראלית ואם היא קלאסית היא מחזקת את הרכישה של הלקוח. זה הזמן לשים את האריזה במרכז, לתת לה לעבוד עבור העסק וכל זאת בהדפסה רק בכמות שנדרשת לעסק.

מידע נוסף

אריזה בהתאמה אישית

מדריך למתחילים: כיצד ליצור אריזה בהתאמה אישית

האריזה חשובה לא פחות מהמוצר והחדשות הטובות הן שאפשר ליצור אריזה בהתאמה אישית כבר מהרגע בו העסק מתחיל לפעול. אין זה משנה אם העסק נמצא בתחילת דרכו, אם העסק מפתח ליין חדש של מוצרים או אם הוא רוצה לרענן את המיתוג הנוכחי, האריזה היא חלק בלתי נפרד מהחוויה.

אריזות ממותגות

אריזות ממותגות לקידום העסק

אריזות ממותגות משפיעות על האופן בו הלקוח תופס את העסק. אין זה משנה אם הרכישה מתבצעת בחנות או באתר האינטרנט, לפני שהלקוח יראה את המוצר, הוא יראה את האריזה ולזו יש השפעה על המיתוג. היום האריזה יכולה לקדם את העסק ובמרכז התכנון יש לשים את חוויית הלקוח.

חוויית פתיחת אריזה – unboxing בשנת 2022

חוויית פתיחת אריזה – unboxing בשנת 2022

חוויית פתיחת אריזה או unboxing החלה לתפוס תאוצה ברשתות לפני מספר שנים ובשנת 2022 היא עדיין רלוונטית. חוויה טובה יכולה להיות הכלי השיווקי החזק של העסק כשלעיצוב האריזה יש תפקיד משמעותי בתהליך זה.

אריזות ממותגות – לחשוב מחוץ לקופסה

אריזות ממותגות – לחשוב מחוץ לקופסה

אריזה היא המפגש הראשון של הלקוח עם המוצר וזאת בין אם הקניה מתבצעת בחנות פיזית או חנות אינטרנטית. אריזות ממותגות יכולות לעשות את ההבדל בין עוד חוויית לקוח לבין חוויה מרגשת ויוצאת דופן.

אריזות ממותגות בכמויות משתנות

אריזות ממותגות בכמויות משתנות

עסקים גדולים בעלי קו ייצור שעובד סביב השעון דואגים לכך שיהיו להם אריזות מתאימות לכל מוצר. אך מה קורה כשהעסק קטן ורוצה לבדל את עצמו מאחרים? לשם כך ניתן להזמין אריזות ממותגות בכמויות משתנות, בדיוק לפי הצורך ובדיוק בזמן המתאים.

הדפסת מארז לאירוע מיוחד

הדפסת מארז לאירוע מיוחד

לאורך השנה ישנם שלל אירועים: חגים, יום המשפחה, יום האהבה ועוד רבים נוספים. האירועים והימים המיוחדים הם סיבה לחגיגה וזו הזדמנות שעומדת בפני עסקים רבים. הדפסת מארז לאירוע מיוחד יכולה להיות חלק מאסטרטגיית המותג ומאפשרת לו לקדם את עצמו מבחינה שיווקית.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן