אריזות ממותגות בכמויות משתנות

אריזות ממותגות בכמויות משתנות

עסקים גדולים בעלי קו ייצור שעובד סביב השעון דואגים לכך שיהיו להם אריזות מתאימות לכל מוצר. אך מה קורה כשהעסק קטן ורוצה לבדל את עצמו מאחרים? לשם כך ניתן להזמין אריזות ממותגות בכמויות משתנות, בדיוק לפי הצורך ובדיוק בזמן המתאים.

המחשבה על האריזה היא אחת החשובות לעסק אשר רוצה להישאר בזיכרון של הלקוח ולהשאיר אותו אצלו לאורך זמן. היום כל עסק יכול לייצר לכל מוצר אריזה מיוחדת וממותגת ואף ליצור חוויה יוצאת דופן כשכל שנדרש הוא תכנון נכון.

 

המוצר במרכז, האריזה ממותגת

אריזה טובה ככל שתהיה לא תוכל להוות תחליף למוצר איכותי ומוצר איכותי דורש אריזה מרשימה. עסק אשר שואף לגדול צריך לחשוב על החוויה הכוללת ואריזות מותאמות לכל מוצר לא רק יוצרת רושם על הלקוח אלא מקלה על עבודת האריזה.

היום עסקים קטנים מבינים כי הם יכולים ליצור בידול בין המוצרים. הם לא חייבים לבחור אריזה גנרית ולהתפשר על המראה ובוודאי שלא להשתמש במדבקות שיתארו את התכולה. היום אפשר ליצור אריזה לכל מוצר בקו הייצור כך שגם יצרנים קטנים ואפילו ביתיים יכולים למתג את עצמם ולהתחרות על תשומת לב הלקוח ממש כמו החברות הגדולות.

 

אריזות ממותגות בכמויות משתנות – מה זה אומר?

הטכנולוגיה התקדמה והיום ניתן לייצר כל כמות של אריזות. המשמעות היא שאין צורך להתחייב לכמויות גדולות, אין צורך לאחסן אריזות שלא בטוח שיהיה צורך בהן ואפשר לבצע הזמנות נוספות על פי דרישה. הדבר מאפשר לעסקים קטנים למתג את עצמם ולחברות גדולות לצאת במלאי מוגבל בלי לחשוש מהמראה הכולל של המוצר.

עסקים יכולים ליהנות היום מכל העולמות. הם יכולים מצד אחד להזמין אריזות ללא התחייבות ומצד שני ליהנות מכאלו שמתאימות בדיוק למוצר ולמותג. כלומר, כל הדפסה מתחילה מתכנון מוקדם שמתבצע על ידי צוות מקצועי ומנוסה. העיצוב מתבצע בהתאם לדרישות השונות ולאחר אישור אפשר לגשת להדפסה בכמות הרצויה לעסק ברגע זה.

 

ההשפעה של האריזה על האחסון והשילוח

המוצר נמצא תמיד במרכז והמטרה של האריזה היא לשרת אותו וכמובן את הצרכים העסקיים. היכולת להזמין אריזות ממותגות בכמויות משתנות מאפשרת לעסק לייעל את האחסון ולבצע משלוחים בצורה שמתאימה לו. היום רוב האריזות מגיעות כשהן שטוחות וניתנות להרכבה בקו הייצור בקלות כך שהן לא תופסות מקום רב.

בתכנון נכון, האריזה תשמור על המוצר שנמצא בתוכה, היא תוכל לשאת את כל משקלו והיא תתאים לצרכי שילוח שונים. אם הכוונה של העסק היא לשלוח את המוצרים לחנות, התכנון יביא בחשבון את האריזה הגדולה יותר כך שהניצול יהיה מקסימלי. אם כל מוצר נשלח באופן ישיר ללקוח, התכנון יביא בחשבון את התקלות שעשויות להיות בדרך ואת האמצעים הנדרשים לשמירה על המוצר כך שיהיה שלם.

 

לגדול בקצב שמתאים לעסק

לכל עסק יש קצב גדילה שמתאים עבורו ושאפשרי מבחינתו. הרעיון של שירות הדפסת האריזות בכמויות לפי דרישה הוא לספק לכל עסק, בכל סדר גודל, את האפשרות למתג את עצמו וליצור חוויה יוצאת דופן במפגש עם הלקוח. הטכנולוגיה מאפשרת לנו לבצע הדפסת אריזות בכמויות על פי דרישה כאשר אנחנו יכולים לספק גם שירותי אחסון אם יש צורך בכך.

תכנון נכון של האריזה מבטיח שזו תתפוס מינימום מקום בעסק ותיתן את המענה המדויק והנכון בכל רגע. ברגע שהדרישה למוצרים עולה ניתן לצאת ישר להדפסה נוספת. במידה והעסק מגדיל את קו המוצרים אין צורך להתפשר על האריזה ואפשר לגשת לתכנון חדש, לשנות את הצורה או הדפוס בהתאם לצורך.

מידע נוסף

אריזה בהתאמה אישית

מדריך למתחילים: כיצד ליצור אריזה בהתאמה אישית

האריזה חשובה לא פחות מהמוצר והחדשות הטובות הן שאפשר ליצור אריזה בהתאמה אישית כבר מהרגע בו העסק מתחיל לפעול. אין זה משנה אם העסק נמצא בתחילת דרכו, אם העסק מפתח ליין חדש של מוצרים או אם הוא רוצה לרענן את המיתוג הנוכחי, האריזה היא חלק בלתי נפרד מהחוויה.

אריזות ממותגות

אריזות ממותגות לקידום העסק

אריזות ממותגות משפיעות על האופן בו הלקוח תופס את העסק. אין זה משנה אם הרכישה מתבצעת בחנות או באתר האינטרנט, לפני שהלקוח יראה את המוצר, הוא יראה את האריזה ולזו יש השפעה על המיתוג. היום האריזה יכולה לקדם את העסק ובמרכז התכנון יש לשים את חוויית הלקוח.

חוויית פתיחת אריזה – unboxing בשנת 2022

חוויית פתיחת אריזה – unboxing בשנת 2022

חוויית פתיחת אריזה או unboxing החלה לתפוס תאוצה ברשתות לפני מספר שנים ובשנת 2022 היא עדיין רלוונטית. חוויה טובה יכולה להיות הכלי השיווקי החזק של העסק כשלעיצוב האריזה יש תפקיד משמעותי בתהליך זה.

אריזות ממותגות – לחשוב מחוץ לקופסה

אריזות ממותגות – לחשוב מחוץ לקופסה

אריזה היא המפגש הראשון של הלקוח עם המוצר וזאת בין אם הקניה מתבצעת בחנות פיזית או חנות אינטרנטית. אריזות ממותגות יכולות לעשות את ההבדל בין עוד חוויית לקוח לבין חוויה מרגשת ויוצאת דופן.

אריזות ממותגות בכמויות משתנות

אריזות ממותגות בכמויות משתנות

עסקים גדולים בעלי קו ייצור שעובד סביב השעון דואגים לכך שיהיו להם אריזות מתאימות לכל מוצר. אך מה קורה כשהעסק קטן ורוצה לבדל את עצמו מאחרים? לשם כך ניתן להזמין אריזות ממותגות בכמויות משתנות, בדיוק לפי הצורך ובדיוק בזמן המתאים.

הדפסת מארז לאירוע מיוחד

הדפסת מארז לאירוע מיוחד

לאורך השנה ישנם שלל אירועים: חגים, יום המשפחה, יום האהבה ועוד רבים נוספים. האירועים והימים המיוחדים הם סיבה לחגיגה וזו הזדמנות שעומדת בפני עסקים רבים. הדפסת מארז לאירוע מיוחד יכולה להיות חלק מאסטרטגיית המותג ומאפשרת לו לקדם את עצמו מבחינה שיווקית.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן