אריזות למוצרי יודאיקה

אריזות למוצרי יודאיקה

מזוזות, פמוטים, חנוכיות וגביעי קידוש הם חלק ממוצרי היודאיקה אותם מוצאים בבית היהודי. הם יכולים להימסר כמתנה לכבוד חג, יום הולדת או לקניה עצמית. טווח המחירים של המוצרים רחב כאשר אריזות למוצרי יודאיקה הן חלק בלתי נפרד מהיצירה.

אריזות משפיעות על הצרכנים והן חלק בלתי נפרד מהמוצר שנמצא בתוכן. היום ברור כי ישנה חשיבות לרושם הראשוני ויוצרים ויצרנים בתחום מוצרי היודאיקה צריכים לחשוב על המיתוג שלהם. תכנון ועיצוב האריזה הוא תהליך מעניין, ייחודי ושבסופו של דבר מאפשר לעסק להציג או לשלוח את המוצרים שלו בצורה הכי מרשימה ויפה.

תכנון אריזות למוצרי יודאיקה

תהליך תכנון האריזה מביא בחשבון מספר נקודות. ראשית את המוצר שבפנים כשיש לחשוב על המשקל והגודל שלו. האריזה צריכה “לעטוף” את התכולה שלה כך שהיא לא תזוז ולא תישבר בשילוח (הימי, האווירי או היבשתי). נקודה נוספת וחשובה מתייחסת לשינוע מספר מוצרים. בהתאם לאופן הייצור, יתכן ויהיה צורך להכניס מספר אריזות לתוך מארז גדול יותר. כדאי לבחון את הגודל של המארז כחלק מתהליך הייצור.

לאחר שישנם קווים לייצור האריזה, אפשר לגשת לתהליך העיצוב ולהתייחס לצד הגרפי. גם כאשר מדובר במוצרי יודאיקה ששייכים לתרבות היהודית, ישנם הבדלים בין היצרנים השונים וכל אחד רוצה לשדר מסר שונה וייחודי. אם כבר ישנם נתונים גרפיים קודמים כמו פונט וצבע, יעשה בהם שימוש (אלא אם ישנה דרישה לשנות זאת).

ייצור והדפסה

לאחר סיום הליך התכנון וכשהעסק מאשר את החומרים שבידו, אפשר להתחיל בייצור. תודות למכונות דפוס דיגיטליות מתקדמות ומכונות חיתוך אפשר להזמין גם כמויות קטנות של אריזות למוצרי יודאיקה. עסקים שמייצרים מוצרים מגוונים בכמויות קטנות שמחים לדעת שהם לא מחויבים לכמויות גדולות של אריזות וכך גם יצרנים קטנים שרוצים להעניק ללקוחותיהם חוויה יוצאת דופן כבר מהמפגש הראשון עם המוצר.

יצרנים קטנים אשר רוצים לשלוח את מוצרי היודאיקה ללקוחות בארץ ובעולם חייבים לחשוב על האריזה. ניתן לבחור כמובן בקופסה גנרית, אך הדבר עלול להוריד את ערכו של המוצר שנמצא בפנים. אלו שרוצים להפוך עצמם למותג, למכור בפלטפורמות כמו אטסי ולהגיע לקהל שמעריך עבודה איכותית, חייבים לחשוב על המפגש הראשוני של הלקוחות עם המוצר.

יופי של איכות

תכנון אריזות למוצרי יודאיקה מביא בחשבון שני פרטים חשובים: שמירה על המוצר והחוויה של הלקוח. המטרה שלנו היא לייצר את האריזה כך שתמשוך את תשומת הלב כבר מהרגע הראשון. נוכל לתכנן אותה כך שתהיה מושלמת כאריזת מתנה ותיראה מצוין גם בתמונות (לצורך העלאה לאתר האינטרנט של היוצר או אתרי מכירות אחרים).

בנוסף לתכנון והדפסת האריזה כדאי לחשוב על פרטים נוספים שיכולים לשדרג את החוויה. למשל, כרטיס ברכה קטן עם ציטוט מהמקורות יכול להיות תוספת יוצאת דופן שהלקוחות יזכרו ואפילו ישמרו אצלם. דפוס CDI מבצע עבודות מגוונות עבור עסקים. אנו מתכננים ומייצרים אריזות למוצרי יודאיקה, מוצרי קוסמטיקה, אריזות מזון ועוד. נשמח לשמוע מה נחוץ לכם ולהעמיד את הניסיון הרב, המכונות המתקדמות והיחס האישי שלנו.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן