אריזות למוצרי יודאיקה

אריזות למוצרי יודאיקה

מזוזות, פמוטים, חנוכיות וגביעי קידוש הם חלק ממוצרי היודאיקה אותם מוצאים בבית היהודי. הם יכולים להימסר כמתנה לכבוד חג, יום הולדת או לקניה עצמית. טווח המחירים של המוצרים רחב כאשר אריזות למוצרי יודאיקה הן חלק בלתי נפרד מהיצירה.

אריזות משפיעות על הצרכנים והן חלק בלתי נפרד מהמוצר שנמצא בתוכן. היום ברור כי ישנה חשיבות לרושם הראשוני ויוצרים ויצרנים בתחום מוצרי היודאיקה צריכים לחשוב על המיתוג שלהם. תכנון ועיצוב האריזה הוא תהליך מעניין, ייחודי ושבסופו של דבר מאפשר לעסק להציג או לשלוח את המוצרים שלו בצורה הכי מרשימה ויפה.

תכנון אריזות למוצרי יודאיקה

תהליך תכנון האריזה מביא בחשבון מספר נקודות. ראשית את המוצר שבפנים כשיש לחשוב על המשקל והגודל שלו. האריזה צריכה “לעטוף” את התכולה שלה כך שהיא לא תזוז ולא תישבר בשילוח (הימי, האווירי או היבשתי). נקודה נוספת וחשובה מתייחסת לשינוע מספר מוצרים. בהתאם לאופן הייצור, יתכן ויהיה צורך להכניס מספר אריזות לתוך מארז גדול יותר. כדאי לבחון את הגודל של המארז כחלק מתהליך הייצור.

לאחר שישנם קווים לייצור האריזה, אפשר לגשת לתהליך העיצוב ולהתייחס לצד הגרפי. גם כאשר מדובר במוצרי יודאיקה ששייכים לתרבות היהודית, ישנם הבדלים בין היצרנים השונים וכל אחד רוצה לשדר מסר שונה וייחודי. אם כבר ישנם נתונים גרפיים קודמים כמו פונט וצבע, יעשה בהם שימוש (אלא אם ישנה דרישה לשנות זאת).

ייצור והדפסה

לאחר סיום הליך התכנון וכשהעסק מאשר את החומרים שבידו, אפשר להתחיל בייצור. תודות למכונות דפוס דיגיטליות מתקדמות ומכונות חיתוך אפשר להזמין גם כמויות קטנות של אריזות למוצרי יודאיקה. עסקים שמייצרים מוצרים מגוונים בכמויות קטנות שמחים לדעת שהם לא מחויבים לכמויות גדולות של אריזות וכך גם יצרנים קטנים שרוצים להעניק ללקוחותיהם חוויה יוצאת דופן כבר מהמפגש הראשון עם המוצר.

יצרנים קטנים אשר רוצים לשלוח את מוצרי היודאיקה ללקוחות בארץ ובעולם חייבים לחשוב על האריזה. ניתן לבחור כמובן בקופסה גנרית, אך הדבר עלול להוריד את ערכו של המוצר שנמצא בפנים. אלו שרוצים להפוך עצמם למותג, למכור בפלטפורמות כמו אטסי ולהגיע לקהל שמעריך עבודה איכותית, חייבים לחשוב על המפגש הראשוני של הלקוחות עם המוצר.

יופי של איכות

תכנון אריזות למוצרי יודאיקה מביא בחשבון שני פרטים חשובים: שמירה על המוצר והחוויה של הלקוח. המטרה שלנו היא לייצר את האריזה כך שתמשוך את תשומת הלב כבר מהרגע הראשון. נוכל לתכנן אותה כך שתהיה מושלמת כאריזת מתנה ותיראה מצוין גם בתמונות (לצורך העלאה לאתר האינטרנט של היוצר או אתרי מכירות אחרים).

בנוסף לתכנון והדפסת האריזה כדאי לחשוב על פרטים נוספים שיכולים לשדרג את החוויה. למשל, כרטיס ברכה קטן עם ציטוט מהמקורות יכול להיות תוספת יוצאת דופן שהלקוחות יזכרו ואפילו ישמרו אצלם. דפוס CDI מבצע עבודות מגוונות עבור עסקים. אנו מתכננים ומייצרים אריזות למוצרי יודאיקה, מוצרי קוסמטיקה, אריזות מזון ועוד. נשמח לשמוע מה נחוץ לכם ולהעמיד את הניסיון הרב, המכונות המתקדמות והיחס האישי שלנו.

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן