איך לבחור מתנות לסוף שנה

מתנות לסוף שנה

שיתוף הפוסט

Share on facebook

שנת הלימודים אוטוטו מסתיימת. השנה הזו לא הייתה רגילה לאף אחד אך תהליך הפרידה מבית הספר או הגנים חשוב כמו תמיד. וועדי ההורים מתארגנים בדרך כלל זמן מה מראש על קניית מתנות לסוף שנה לצוות. השנה, יכול להיות שלוח הזמנים צפוף יותר, אך אין זה אומר שיש להתפשר על התוצאה.

כל מי שנמצא בצוות האחראי על קניית מתנות לצוות המחנכים לסוף השנה יכול להעלות את השאלה איך אפשר לבחור את המתנה הנכונה. ניתן לשער שהצוות כבר קיבל כמעט כל דבר ולכן המטרה צריכה להיות להעניק משהו אישי, ייחודי ויצירתי. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

הגדירו את התקציב

רגע לפני שתתחילו לחפש אחר מתנה מושלמת לסוף השנה כדאי שתדעו מה התקציב שלכם. בדרך כלל נהוג לקבוע סכום מראש ואתם בוודאי כבר יודעים כמה ילדים ישנם בכיתה או בגן. עשו חשבון והתחילו לאסוף את הכספים הנדרשים כדי שאפשר יהיה לצאת לדרך.

היו מיוחדים

אין זה משנה אם התקציב שלכם נראה מוגבל או גרנדיוזי, אתם יכולים למצוא מתנה ממותגת מושלמת. אתם בוודאי רוצים שהמורה או הגננת יזכרו אתכם וידעו שהשקעתם בהם ולכן לא תרצו לתת להם משהו שהם יכולים לקנות בעצמם. זה הזמן להיות מיוחדים ולא רק לבחור במשהו מיוחד אלא להוסיף את הטאצ’ הייחודי ואת האמרה שאתם רוצים להעביר.

כדי ליצור את הייחוד אתם יכולים לעשות אחד משני דברים. אתם יכולים לבחור במתנה יוצאת דופן שקשה למצוא כמותה כמו דיסק או אפילו תקליט שתכינו במיוחד. אפשרות נוספת היא ליצור את האריזה האישית הייחודית. במקום לחפש אחר מוצר שקשה להשיג אותו, תחשבו על העטיפה ועל יצירת מארז שהצוות ירצה לשמור.

חפשו מתנות לסוף השנה שתוכלו להפוך לאישיות

היכולת להפוך את המתנה לאישית כבר נמצאת שם. כל שיש לעשות הוא לבחור מה תהיה המתנה ולפנות אלינו כדי שנכין את האריזה המושלמת. באמצעות דפוס דיגיטלי וצוות גרפי מנוסה אפשר ליצור חוויה מהמפגש הראשון עם המתנה. אנו מבטיחים כי מי שיקבל או תקבל את המתנה עומדים להיות מופתעים.

נשמח לעמוד לרשותכם

חברת CDI מתמחה ביצירת מתנות ממותגות וכן מתנות לסוף שנה. במקום להתלבט מה אתם עומדים לקנות אנו מזמינים אתכם ליצור קשר, לספר לנו מה תרצו ליצור או מה התקציב שלכם ולתת ליצירתיות שלנו להפתיע אתכם.

כתבות נוספות:

סוגי מארזים
דפוס דיגיטלי

סוגי מארזים המבוצעים על ידי CDI

בית הדפוס שלנו נותן מענה גם לחברות ועסקים קטנים. אנו מתמחים בהדפסת מארזים מיוחדים בכמויות התואמות לעסק. המטרה שלנו היא להציע סוגי מארזים שיוכלו לשרת

דפוס על דיסק און קי לקידום עסקים
דיסק און קי

דפוס על דיסק און קי לקידום עסקים

הצורך לשווק את העסק הוא צורך מתמשך. ישנם אמצעים רבים שיכולים לעזור לעסק להגיע לקהל רחב יותר ואנשי המכירות והשיווק זקוקים לא פעם גם לאמצעים

דילוג לתוכן