איך לבחור מתנות לסוף שנה

מתנות לסוף שנה

שנת הלימודים אוטוטו מסתיימת. השנה הזו לא הייתה רגילה לאף אחד אך תהליך הפרידה מבית הספר או הגנים חשוב כמו תמיד. וועדי ההורים מתארגנים בדרך כלל זמן מה מראש על קניית מתנות לסוף שנה לצוות. השנה, יכול להיות שלוח הזמנים צפוף יותר, אך אין זה אומר שיש להתפשר על התוצאה.

כל מי שנמצא בצוות האחראי על קניית מתנות לצוות המחנכים לסוף השנה יכול להעלות את השאלה איך אפשר לבחור את המתנה הנכונה. ניתן לשער שהצוות כבר קיבל כמעט כל דבר ולכן המטרה צריכה להיות להעניק משהו אישי, ייחודי ויצירתי. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

הגדירו את התקציב

רגע לפני שתתחילו לחפש אחר מתנה מושלמת לסוף השנה כדאי שתדעו מה התקציב שלכם. בדרך כלל נהוג לקבוע סכום מראש ואתם בוודאי כבר יודעים כמה ילדים ישנם בכיתה או בגן. עשו חשבון והתחילו לאסוף את הכספים הנדרשים כדי שאפשר יהיה לצאת לדרך.

היו מיוחדים

אין זה משנה אם התקציב שלכם נראה מוגבל או גרנדיוזי, אתם יכולים למצוא מתנה ממותגת מושלמת. אתם בוודאי רוצים שהמורה או הגננת יזכרו אתכם וידעו שהשקעתם בהם ולכן לא תרצו לתת להם משהו שהם יכולים לקנות בעצמם. זה הזמן להיות מיוחדים ולא רק לבחור במשהו מיוחד אלא להוסיף את הטאצ’ הייחודי ואת האמרה שאתם רוצים להעביר.

כדי ליצור את הייחוד אתם יכולים לעשות אחד משני דברים. אתם יכולים לבחור במתנה יוצאת דופן שקשה למצוא כמותה כמו דיסק או אפילו תקליט שתכינו במיוחד. אפשרות נוספת היא ליצור את האריזה האישית הייחודית. במקום לחפש אחר מוצר שקשה להשיג אותו, תחשבו על העטיפה ועל יצירת מארז שהצוות ירצה לשמור.

חפשו מתנות לסוף השנה שתוכלו להפוך לאישיות

היכולת להפוך את המתנה לאישית כבר נמצאת שם. כל שיש לעשות הוא לבחור מה תהיה המתנה ולפנות אלינו כדי שנכין את האריזה המושלמת. באמצעות דפוס דיגיטלי וצוות גרפי מנוסה אפשר ליצור חוויה מהמפגש הראשון עם המתנה. אנו מבטיחים כי מי שיקבל או תקבל את המתנה עומדים להיות מופתעים.

נשמח לעמוד לרשותכם

חברת CDI מתמחה ביצירת מתנות ממותגות וכן מתנות לסוף שנה. במקום להתלבט מה אתם עומדים לקנות אנו מזמינים אתכם ליצור קשר, לספר לנו מה תרצו ליצור או מה התקציב שלכם ולתת ליצירתיות שלנו להפתיע אתכם.

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן