פתרונות דפוס מתקדמים, מוצרים ממותגים ואריזות

CDI ממתגים את העסק שלך כבר מעל ל-30 שנה

חברת CDI מספקת פתרונות דפוס מתקדמים, בהם: הדפסת דיסק און קי, CD, DVD, מארזים ממותגים, פליירים, כרטיסי ביקור, קטלוגים וכל מה שהעסק זקוק לו ויותר.

ליווי אישי ומקצועי

שירותי עיצוב וגרפיקה

הדפסה בכל כמות

המומחיות שלנו

מעל ל-30 שנה שאנחנו מעצבים, מתכננים ומדפיסים מגוון מוצרי תוכן ומארזים ללקוחות גדולים וקטנים. המומחיות שלנו היא הבנת הצורך העסקי, ליווי צמוד והדפסה בדיוק בכמות שהעסק זקוק לה. 

אנחנו דואגים לעסק שלך משלב ההתלבטות הראשוני ועד להבאת המוצר המודפס ליעדו.

אנחנו יוצרים

ייצור אריזות מעוצבות

מוצרי תוכן ממותגים

דיסק און קי מעוצב אישית, נבנה על פי לוגו או מוצר של חברה על פי רוב לצרכי שיווק, וקד”מ. שירותי שיכפול והדפסה של דיסקים, מדיות ממותגות לצריבה CDR/DVDR. הפקת תקליטי ויניל. אנו ב-CDI, מלווים את הלקוח משלב ייצור והפקת המוצר, טעינת התוכן, הפקת הדפוס למארז, מיתוג ועיצוב גרפי.

אריזות למוצרי יודאיקה

מארזים ממותגים

CDI מציעה פתרונות של מארזי דפוס מגוונים, שירותי עיצוב וגרפיקה מתקדמים, הדפסה איכותית ומהירה על מגוון סוגי נייר, שטנצים ולמינציה, סדרות קצרות, הרכבות ידניות של מארזים מורכבים תוך מתן פתרון מקיף והתאמה לצרכי הלקוח

 

מובילים את העסק שלך קדימה

שירותי עיצוב והדפסה של מוצרי תוכן ממותגים. דיסק און קי מעוצב אישית, שירותי שכפול והדפסת דיסקים ומדיות ממותגות לצריכה. הפקת תקליטי ויניל, CDR/DVDR. 

העסק שלך במרכז

העסק שלך זקוק לנראות מצוינת, לבלוט מעל כולם ומוצרי הדפוס הנכונים שמים אותך בפרונט. 

אנו שמים את העסק שלך במרכז. מלווים את תהליך החשיבה, מבחירת המוצר, דרך עיצוב, גרפיקה, הדפסה והגעתו אליך. CDI נוסדה בשנת 1987 וכבר בתחילה הקפדנו להיות חלוצי הטכנולוגיה. 

לרשותך פתרונות מתקדמים, מוצרי מיתוג ואריזה שישימו את העסק שלך בקדמת הבמה.

לצד הטכנולוגיה, הניסיון הרב ושלל מוצרי הדפוס אנחנו מציעים:

מארזים לתעשייה

נשמח לתכנן, להפיק ולהדפיס עבורך

אריזה זה לא דבר פשוט. אבל גם כתיבה. אני לא כותב רק מציע מה לכתוב , אז יהיה נכון לכתוב כל מי דברים שיתארו את הכותרת וזה לא חובה. זה בהחלט עוזר לעיצוב והקידום תודה

מוצרי נייר

שקיות קרטון

מארזי דופלקס

מארזי כרומו

מארזי קרפט

נטול עץ צבעוני

דילוג לתוכן