כל מה שרציתם לדעת על  דפוס דיגיטלי לעסקים CDI

דפוס דיגיטלי

הטכנולוגיה והקידמה בשנים האחרונות השפיעה רבות גם על עולם הדפוס והביאה למהפכה בתחום זה. כיום קיימות שיטות מגוונות ומתקדמות להדפסת חומרים פרסומיים לעסקים כאשר אחת מהן היא שיטת הדפסה דיגיטלית.

הדפוס הדיגיטלי שהחל כבר בשנות ה-80 שינה מקצה לקצה את עולם הדפוס והחל לייצר  חומרים ועבודות דפוס דיגיטליות לעסקים במהירות מהיום להיום וכל זה באמצעות שיטת הדפסה זריזה וחדשנית המבוססת על מדפסת דיגיטלית  שמזכירה לנו את ההדפסה הביתית.

למה משמש דפוס דיגיטלי ?

דפוס דיגיטלי משמש להדפסה כמות קטנה של עותקים ואפילו עותק אחד בלבד במידת הצורך  לפי דרישת בית העסק כאשר העבודה נעשית באופן ישיר ומידי וחוסכת בעלויות מיותרות.
יתרון משמעותי של סוג הדפסה זה הוא שבמהלך ההדפסה אפשר לשנות את סוג המידע תוך כדי ההדפסה שזה דבר שמאפשר לחסוך המון זמן והשקעה וכמובן חסכון בנייר. 

מגוון רחב של  סוגי עבודות באמצעות דפוס דיגיטלי 

דפוס הדיגיטלי מתאים לסוגי הדפסה רבים ומגוונים וביניהם: פולדרים למשרדים וארגונים, כרטיסי ביקור, מדבקות ממותגות, פליירים, ברושורים, שילוט לחנויות, רולאפים לכנסים ואירועים, פרסום שילוט חוצות ועיטוף מכוניות.

איך מדפיסים בדפוס דיגיטלי?

ההדפסה נעשית כמו במחשב הביתי, מעלים את הקבצים הנבחרים למחשב, מגדירים את סוג ההדפסה, גודל ההדפסה, סוגי נייר  ומדפיסים תוך מספר דקות.

כל היתרונות של דפוס דיגיטלי 

להדפסה דיגיטלית המון יתרונות וזאת מכיוון שמדובר בהדפסה ממחשב.  הלקוח משלם על כל הדפסה באופן ישיר. שלא כמו במוכנות דפוס ישנות, מהדור הקודם כאן אין צורך לנקות את המכונות דפוס וזה מה שמקצר את זמן ההדפסה.

ההדפסה בדפוס דיגיטלי היא מיידית, אין צורך בשלבי ביניים, זמן ההדפסה מהיר וזריז ולא פוגע באיכות המוצר אלא ההפך המוצר איכותי ומדוויק,  אפשר להעביר את הקבצים במייל כבר מבית העסק ואין צורך להגיע לבית הדפוס . 

CDI – מציעה ללקוחותיה מבחר רחב של עבודות דפוס דיגיטלי באמצעות מכונת הדפסה חדשנית ומתקדמת. 

עבודות הדפוס הדיגיטלי בחברה נעשות CDI בהתאמה אישית ולפי דרישה של הלקוח.

החברה בעלת וותק וניסיון רב שנים בתחום הדפוס ומעניקה שירות לקוחות מהיר ואדיב. 

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן