דיסק און קי מעוצב לתלמידים

דיסק און קי מעוצב

הדיסק און קי הוא פריט שיש לכל אחד ואחת. מבוגרים עושים בו שימוש מתמיד והתלמידים זקוקים לו כדי להעביר מידע, לשמור מידע וכדי להיות עצמאיים ולקחת אחריות על עבודות שונות שהם מבצעים. עם השנים קיבל המוצר הקטן צורות שונות ושלל צבעים. היום כל אחד מהתלמידים יכול לקבל דיסק און קי אישי עם השם שלו.

לקראת שנת הלימודים כל תלמיד צריך שיהיה לו ציוד מתאים. היום אין כל ספק כי יש צורך גם באמצעים טכנולוגיים שיכולים לעזור באיסוף החומר הנדרש והגשת עבודות. דיסק און קי מעוצב לתלמידים יכול לכלול את שמו של כל אחד מהילדים, הוא יכול להגיע בצורה מיוחדת ועם הדפס שנבחר.

מדוע להעניק דיסק און קי מעוצב?

יצירת מתנה ממותגת בעיצוב אישי יכולה להיות שימושים לחברות, ארגונים וגם לבתי ספר. וועדי הורים יכולים להתארגן על רכישה משותפת לכיתה או לכל בית הספר ולהעניק לכל אחד מהתלמידים דיסק און קי מעוצב במתנה. הרעיון הוא לשלב בין משהו אישי שכל ילד מקבל לבין מענה על צורך שכולם זקוקים לו.

שלא כמו רכישה של מוצר מן המדף, ברגע שהעיצוב הוא אישי, יותר תלמידים מתחברים אליו ותחושת השייכות הכללית גוברת. בכיתות בהן יש תחושה של חוסר שותפות ובבתי ספר שרוצים ליצור גאוות יחידה, המשמעות למוצרים ממותגים ומעוצבים אישית עולה עוד יותר.

כיצד נעצב דיסק און קי?

אחת השאלות שעולה לא פעם היא כיצד אפשר לעצב מוצר קטן כל כך. תהליך העיצוב מרגש אותנו לא פחות מהרגע בו התלמידים מחזיקים אותו בידם. בשלב הראשון תתבצע בחירה של סוג המוצר. ישנם שלל כוננים קטנים ולמעשה אין מראה אחד סטנדרטי. אפשר למצוא כאלה קטנים במיוחד שמתחברים למחזיק המפתחות, כאלה שנראים כפסלונים קטנים ואפילו צמידים.

לאחר שנבחרה הצורה הכללית של הדיסק און קי אפשר להתחיל בעבודת העיצוב. יש להחליט מה יודפס והאם ההדפסה תתבצע על צד אחד או שני צדדים. הצוות שלנו, ב-CDI עובר באופן אישי על כל הזמנה ומוכן לענות על כל שאלה ולמצוא פתרונות יצירתיים. רק לאחר שהעיצוב ימצא חן בעיניכם נוכל לעבור לשלב ההדפסה. מדובר על הדפסה איכותית שלא יורדת מהמוצר גם לאחר שימוש רב.

אנו מזמינים אתכם ליצור ולהדפיס דיסק און קי מעוצב לתלמידים לקראת השנה החדשה, חג וגם ללא סיבה. חשוב לנו לעמוד בלוח הזמנים שלכם ולמצוא פתרונות בהתאם לתקציב שיוגדר בתחילת הדרך.

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן