דיסק און קי מעוצב

הדיסק און קי הוא פריט שיש לכל אחד ואחת. מבוגרים עושים בו שימוש מתמיד והתלמידים זקוקים לו כדי להעביר מידע, לשמור מידע וכדי להיות עצמאיים ולקחת אחריות על עבודות שונות שהם מבצעים. עם השנים קיבל המוצר הקטן צורות שונות ושלל צבעים. היום כל אחד מהתלמידים יכול לקבל דיסק און קי אישי עם השם שלו.

לקראת שנת הלימודים כל תלמיד צריך שיהיה לו ציוד מתאים. היום אין כל ספק כי יש צורך גם באמצעים טכנולוגיים שיכולים לעזור באיסוף החומר הנדרש והגשת עבודות. דיסק און קי מעוצב לתלמידים יכול לכלול את שמו של כל אחד מהילדים, הוא יכול להגיע בצורה מיוחדת ועם הדפס שנבחר.

מדוע להעניק דיסק און קי מעוצב?

יצירת מתנה ממותגת בעיצוב אישי יכולה להיות שימושים לחברות, ארגונים וגם לבתי ספר. וועדי הורים יכולים להתארגן על רכישה משותפת לכיתה או לכל בית הספר ולהעניק לכל אחד מהתלמידים דיסק און קי מעוצב במתנה. הרעיון הוא לשלב בין משהו אישי שכל ילד מקבל לבין מענה על צורך שכולם זקוקים לו.

שלא כמו רכישה של מוצר מן המדף, ברגע שהעיצוב הוא אישי, יותר תלמידים מתחברים אליו ותחושת השייכות הכללית גוברת. בכיתות בהן יש תחושה של חוסר שותפות ובבתי ספר שרוצים ליצור גאוות יחידה, המשמעות למוצרים ממותגים ומעוצבים אישית עולה עוד יותר.

כיצד נעצב דיסק און קי?

אחת השאלות שעולה לא פעם היא כיצד אפשר לעצב מוצר קטן כל כך. תהליך העיצוב מרגש אותנו לא פחות מהרגע בו התלמידים מחזיקים אותו בידם. בשלב הראשון תתבצע בחירה של סוג המוצר. ישנם שלל כוננים קטנים ולמעשה אין מראה אחד סטנדרטי. אפשר למצוא כאלה קטנים במיוחד שמתחברים למחזיק המפתחות, כאלה שנראים כפסלונים קטנים ואפילו צמידים.

לאחר שנבחרה הצורה הכללית של הדיסק און קי אפשר להתחיל בעבודת העיצוב. יש להחליט מה יודפס והאם ההדפסה תתבצע על צד אחד או שני צדדים. הצוות שלנו, ב-CDI עובר באופן אישי על כל הזמנה ומוכן לענות על כל שאלה ולמצוא פתרונות יצירתיים. רק לאחר שהעיצוב ימצא חן בעיניכם נוכל לעבור לשלב ההדפסה. מדובר על הדפסה איכותית שלא יורדת מהמוצר גם לאחר שימוש רב.

אנו מזמינים אתכם ליצור ולהדפיס דיסק און קי מעוצב לתלמידים לקראת השנה החדשה, חג וגם ללא סיבה. חשוב לנו לעמוד בלוח הזמנים שלכם ולמצוא פתרונות בהתאם לתקציב שיוגדר בתחילת הדרך.

מידע נוסף

עיצוב אריזות שוקולד

עיצוב אריזות שוקולד

עיצוב אריזות שוקולד הוא תחום מתוק במיוחד. השוקולד צריך להגיע לצרכן במשלוח או כשהוא מחכה לו על המדף וכבר מהמפגש עם האריזה הלקוח אמור להתרגש.

עיצוב אריזות מוצר

עיצוב אריזות מוצר

עיצוב אריזות מוצר מתבצע כמעט עבור כל מוצר, גדול וקטן. בתהליך מעורבים אנשי מקצוע שונים ובהם: מעצב מוצר, גרפיקאי ובית דפוס. תהליך העיצוב והייצור מתבצע

אריזות למוצרי יודאיקה

אריזות למוצרי יודאיקה

מזוזות, פמוטים, חנוכיות וגביעי קידוש הם חלק ממוצרי היודאיקה אותם מוצאים בבית היהודי. הם יכולים להימסר כמתנה לכבוד חג, יום הולדת או לקניה עצמית. טווח

עיצוב אריזות למוצרי טיפוח ויופי

עיצוב אריזות למוצרי טיפוח ויופי

מוצרי טיפוח ויופי הם בסיסיים ומעטרים כל חדר רחצה. בין שלל האפשרויות, הצרכן או הצרכנית צריכים לבחור את המוצר שהכי מתאים עבורם ולאריזה יש חלק

מארזים מעוצבים לשוקולד

מארזים מעוצבים לשוקולד

בשנים האחרונות אנחנו עדים להתפתחות של נישה מתוקה במיוחד. יצרני שוקולד קטנים ומיוחדים יוצרים פרלינים ושוקולד בוטיק. בין אם המכירה מתבצעת כשהשוקולדים על המדף ובין

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן