דיסק און קי מעוצב לתלמידים

דיסק און קי מעוצב

שיתוף הפוסט

Share on facebook

הדיסק און קי הוא פריט שיש לכל אחד ואחת. מבוגרים עושים בו שימוש מתמיד והתלמידים זקוקים לו כדי להעביר מידע, לשמור מידע וכדי להיות עצמאיים ולקחת אחריות על עבודות שונות שהם מבצעים. עם השנים קיבל המוצר הקטן צורות שונות ושלל צבעים. היום כל אחד מהתלמידים יכול לקבל דיסק און קי אישי עם השם שלו.

לקראת שנת הלימודים כל תלמיד צריך שיהיה לו ציוד מתאים. היום אין כל ספק כי יש צורך גם באמצעים טכנולוגיים שיכולים לעזור באיסוף החומר הנדרש והגשת עבודות. דיסק און קי מעוצב לתלמידים יכול לכלול את שמו של כל אחד מהילדים, הוא יכול להגיע בצורה מיוחדת ועם הדפס שנבחר.

מדוע להעניק דיסק און קי מעוצב?

יצירת מתנה ממותגת בעיצוב אישי יכולה להיות שימושים לחברות, ארגונים וגם לבתי ספר. וועדי הורים יכולים להתארגן על רכישה משותפת לכיתה או לכל בית הספר ולהעניק לכל אחד מהתלמידים דיסק און קי מעוצב במתנה. הרעיון הוא לשלב בין משהו אישי שכל ילד מקבל לבין מענה על צורך שכולם זקוקים לו.

שלא כמו רכישה של מוצר מן המדף, ברגע שהעיצוב הוא אישי, יותר תלמידים מתחברים אליו ותחושת השייכות הכללית גוברת. בכיתות בהן יש תחושה של חוסר שותפות ובבתי ספר שרוצים ליצור גאוות יחידה, המשמעות למוצרים ממותגים ומעוצבים אישית עולה עוד יותר.

כיצד נעצב דיסק און קי?

אחת השאלות שעולה לא פעם היא כיצד אפשר לעצב מוצר קטן כל כך. תהליך העיצוב מרגש אותנו לא פחות מהרגע בו התלמידים מחזיקים אותו בידם. בשלב הראשון תתבצע בחירה של סוג המוצר. ישנם שלל כוננים קטנים ולמעשה אין מראה אחד סטנדרטי. אפשר למצוא כאלה קטנים במיוחד שמתחברים למחזיק המפתחות, כאלה שנראים כפסלונים קטנים ואפילו צמידים.

לאחר שנבחרה הצורה הכללית של הדיסק און קי אפשר להתחיל בעבודת העיצוב. יש להחליט מה יודפס והאם ההדפסה תתבצע על צד אחד או שני צדדים. הצוות שלנו, ב-CDI עובר באופן אישי על כל הזמנה ומוכן לענות על כל שאלה ולמצוא פתרונות יצירתיים. רק לאחר שהעיצוב ימצא חן בעיניכם נוכל לעבור לשלב ההדפסה. מדובר על הדפסה איכותית שלא יורדת מהמוצר גם לאחר שימוש רב.

אנו מזמינים אתכם ליצור ולהדפיס דיסק און קי מעוצב לתלמידים לקראת השנה החדשה, חג וגם ללא סיבה. חשוב לנו לעמוד בלוח הזמנים שלכם ולמצוא פתרונות בהתאם לתקציב שיוגדר בתחילת הדרך.

כתבות נוספות:

סוגי מארזים
דפוס דיגיטלי

סוגי מארזים המבוצעים על ידי CDI

בית הדפוס שלנו נותן מענה גם לחברות ועסקים קטנים. אנו מתמחים בהדפסת מארזים מיוחדים בכמויות התואמות לעסק. המטרה שלנו היא להציע סוגי מארזים שיוכלו לשרת

דפוס על דיסק און קי לקידום עסקים
דיסק און קי

דפוס על דיסק און קי לקידום עסקים

הצורך לשווק את העסק הוא צורך מתמשך. ישנם אמצעים רבים שיכולים לעזור לעסק להגיע לקהל רחב יותר ואנשי המכירות והשיווק זקוקים לא פעם גם לאמצעים

דילוג לתוכן