בחירת מתנות לכנסים ואירועים

דיסק און קי

כנסים עסקיים ותערוכות קדמ הם אירועים שיווקיים משמעותיים הדורשים מחברות, מנהלי שיווק ומנהל רכש המון עבודה והשקעה שדורשת מהם משאבים רבים. 

לצד העבודה הקשה קיימת גם ההתרגשות הרבה וההכנה לקראת האירוע ולכן חשוב להשקיע מחשבה גם במתנה קטנה והעניק למבקרים בכנס שלכם מוצר שישמור אתכם בזיכרון המיידי שלו.

חברות וארגונים תמיד יחפשו מתנות ייחודיות ופרקטיות לכנסים כמטרה שיווקית וזאת מכיוון שלמתנות באירועים יש תפקיד חשוב במיתוג ושיווק בית העסק 

ולכן מומלץ להקפיד בבחירת מתנות ממותגות והדפסת אריזות מקוריות שיאפיינו את בית העסק שלכם.

 

הגדרת תקציב של מתנות לכנסים ואירועים

במסגרת התקציב השיווקי השנתי של החברה עליכם לתקצב את הכנס ויותר מכך חשוב לדעת מהי כמות האורחים שצפויים להגיע לכנס שלכם.

ברגע שתדעו מהי כמות האורחים שצפויה להגיע, את מיקום הכנס ואת שלל השירותים המתבקשים שחייבים להיות בו כך תוכלו באופן מהיר להגדיר את כמות ההשקעה בכל אורח.  

הגדרת התקציב של מתנות עבור כנסים היא שלב התחלתי ובסיסי ביותר בבחירת המתנה כך שתדעו איפה לחפש וכמה להשקיע בכל אורח.

 

בחירת מתנות המתאימות לקהלי היעד של החברה

חשוב לזהות ולהגדיר מראש את קהל היעד שמגיע לכנס שלכם ומהם הצרכים השימושיים שלו בעבודה באופן יומיומי כך למשך עובד שעובד בבנק ישמח לקבל לוח שנה ממותג בעוד עובד שעובד בחברת הייטק ישמח לקבל דיסק און קי ממותג שישמור על הקבצים שלנו ניידים ויוכל להעביר אותם ממקום למקום.

במידה ומדובר בכנס מנהלים או כנס של בכירים כמובן שרצוי לבחור מתנה כמו עט איכותי או יומן ממותג שישמר על השולחן של המנהל כך שהעסק שלכם יעלה לו בכל יום שהוא מגיע למשרד.

מבחר דוגמאות למתנות לכנסים ואירועים

מתנה באירועים היא חשובה כי היא נשארת כמזכרת על שולחן העובדים ולקוחות של בית העסק כמו למשל: לוח שנה ממותג, תיק גב, מחברות, קובייה הונגרית ועציצים סינטטיים שיושבים על החלון, דיסקים ממותגים עם שירים נוסטלגיים וכמובן דיסק און קי ממותג במבחר דגמים וצורות.

 

שירות ואיכות ללא פשרות 

אצלנו בחברת CDI תוכלו מבחר מתנות ממותגות לאירועים עבור חברות וארגונים. החברה מציעה מבחר מתנות לחברות וארגונים המתאימים לצורכי הלקוחות באופן אישי.

השירות החברה מהיר ולפי תקציב מוגדר ולוח זמנים קצר ומדויק.

 

דיסק און קי ממותג לכנסים ואירועים במגוון דגמים

מידע נוסף

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן