בחירת מתנות לכנסים ואירועים

דיסק און קי

כנסים עסקיים ותערוכות קדמ הם אירועים שיווקיים משמעותיים הדורשים מחברות, מנהלי שיווק ומנהל רכש המון עבודה והשקעה שדורשת מהם משאבים רבים. 

לצד העבודה הקשה קיימת גם ההתרגשות הרבה וההכנה לקראת האירוע ולכן חשוב להשקיע מחשבה גם במתנה קטנה והעניק למבקרים בכנס שלכם מוצר שישמור אתכם בזיכרון המיידי שלו.

חברות וארגונים תמיד יחפשו מתנות ייחודיות ופרקטיות לכנסים כמטרה שיווקית וזאת מכיוון שלמתנות באירועים יש תפקיד חשוב במיתוג ושיווק בית העסק 

ולכן מומלץ להקפיד בבחירת מתנות ממותגות והדפסת אריזות מקוריות שיאפיינו את בית העסק שלכם.

 

הגדרת תקציב של מתנות לכנסים ואירועים

במסגרת התקציב השיווקי השנתי של החברה עליכם לתקצב את הכנס ויותר מכך חשוב לדעת מהי כמות האורחים שצפויים להגיע לכנס שלכם.

ברגע שתדעו מהי כמות האורחים שצפויה להגיע, את מיקום הכנס ואת שלל השירותים המתבקשים שחייבים להיות בו כך תוכלו באופן מהיר להגדיר את כמות ההשקעה בכל אורח.  

הגדרת התקציב של מתנות עבור כנסים היא שלב התחלתי ובסיסי ביותר בבחירת המתנה כך שתדעו איפה לחפש וכמה להשקיע בכל אורח.

 

בחירת מתנות המתאימות לקהלי היעד של החברה

חשוב לזהות ולהגדיר מראש את קהל היעד שמגיע לכנס שלכם ומהם הצרכים השימושיים שלו בעבודה באופן יומיומי כך למשך עובד שעובד בבנק ישמח לקבל לוח שנה ממותג בעוד עובד שעובד בחברת הייטק ישמח לקבל דיסק און קי ממותג שישמור על הקבצים שלנו ניידים ויוכל להעביר אותם ממקום למקום.

במידה ומדובר בכנס מנהלים או כנס של בכירים כמובן שרצוי לבחור מתנה כמו עט איכותי או יומן ממותג שישמר על השולחן של המנהל כך שהעסק שלכם יעלה לו בכל יום שהוא מגיע למשרד.

מבחר דוגמאות למתנות לכנסים ואירועים

מתנה באירועים היא חשובה כי היא נשארת כמזכרת על שולחן העובדים ולקוחות של בית העסק כמו למשל: לוח שנה ממותג, תיק גב, מחברות, קובייה הונגרית ועציצים סינטטיים שיושבים על החלון, דיסקים ממותגים עם שירים נוסטלגיים וכמובן דיסק און קי ממותג במבחר דגמים וצורות.

 

שירות ואיכות ללא פשרות 

אצלנו בחברת CDI תוכלו מבחר מתנות ממותגות לאירועים עבור חברות וארגונים. החברה מציעה מבחר מתנות לחברות וארגונים המתאימים לצורכי הלקוחות באופן אישי.

השירות החברה מהיר ולפי תקציב מוגדר ולוח זמנים קצר ומדויק.

 

דיסק און קי ממותג לכנסים ואירועים במגוון דגמים

מידע נוסף

מארזים מעוצבים לחגים

מארזים מעוצבים לחגים

בעולם שבו פתיחת קופסאות עם מוצרים ממותגים נחשבת לפעילות כיפית במיוחד – שאפילו מתועדת ברשתות החברתיות, ברור כי לאריזה יש משמעות חשובה במיוחד עבור הלקוחות והיא מקבלת חשיבות זהה בעיניהם, לזו של התוכן המסתתר בתוך הקופסה עצמה. מסיבה זו, הענקת מארזים מעוצבים לחגים עם מיתוג, היא בעלת ערך מוסף כפול עבור העסק: גם השארת רושם ראשוני נהדר על הלקוח, המעודד אותו להמשיך ולצרוך את מה שיש לעסק להציע לו – וגם הנעה לפעולה, באמצעות תיעוד האריזה הייחודית והפצת המסר הלאה, ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

כרטיס ביקור דיסק און קי

כרטיס ביקור דיסק און קי – גימיק שימושי ומקדם מכירות אפקטיבי

כרטיס ביקור דיסק און קי הוא אחת מהדרכים המתקדמות והמתוחכמות ביותר להשאיר חותם על מי שתרצו להרשים, כבעלי עסק – ולגרום לו לזכור אתכם לטובה. בנוסף לעיצוב האלגנטי והדקיק, המאפשר להכניס את הכרטיס אפילו לארנק צר, ממש כמו כרטיס אשראי, הוא מהווה פריט שימושי שיכול להפוך לחלק בלתי נפרד משולחן העבודה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. המשמעות היא שהם “יפגשו” אתכם מדי יום כשיפעילו את הזיכרון הנייד המובנה בכרטיס, דבר המעניק לכרטיס עצמו איכויות של מקדם מכירות מתוחכם.

שימושים לדיסק און קי

שימושים לדיסק און קי בשנת 2022

שנת 2022 נכנסת עוד רגע ועל אף שרובנו משתמשים בענן לצורך העברת מידע, עדיין ישנם שימושים לדיסק און קי, כאלה שעשויים להפתיע. עסקים וחברות יכולים להשתמש בכל היתרונות של הדיסק און קי וליצור לעצמם “ליין” ממותג משלהם.

הדפסה דיגיטלית לאריזה

כל מה שצריך לדעת על הדפסה דיגיטלית לאריזה

עולם הדפוס השתנה מן הקצה אל הקצה והיום הקידמה מאפשרת לספק פתרונות שונים ורחבים, גם בתחום המארזים. הדפסה דיגיטלית לאריזה מספקת פתרונות רבים בכמויות קטנות וגדולות ולמגוון רחב של יישומים.

אודות החברה

CDI הינה חברה מובילה למוצרי תוכן ומארזים ויצרנית מוסמכת של מיקרוסופט העולמית. החברה מספקת שירותי הדפסה, שיכפול, מיתוג ועצוב מתקדמים למוצרי תוכן: דיסק און קיי ממותג, מארזי דפוס מורכבים, דיסקים CD/DVD ותקליטי ויניל, בהקשבה לצרכי הלקוח, החל משלב העיצוב והגרפיקה, מתן פתרון דפוס למארזים מורכבים, הפקת דפוס למגוון תעשיות ומענה לסדרות קצרות ומורכבות,שירותי לוגיסטיקה, אחסנה, שילוח והובלה למגוון יעדים בארץ.

שירותי מיתוג נוספים

יצירת קשר

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן